PDA

View Full Version : Просто не е реално...



christina98877
07-22-2011, 06:32
Здравейте.. Понеже се побърквам бих искала да споделя с вас моята история и дано поне малко да ми олекне...
Имам връзка с приятеля ми около година и половина.. Както всички двойки сме преминали през най-хубавото и през най-лошото... много пъри сме мислели, че е дошъл края, но след него осъзнавахме, че се искаме дори повече от преди...
Но.........в началото на годината извърших неща, за които сьжалявам адски много.. (не е е нещо сериозно..но все пак) Тогава приятеля ми ми каза, че ми прощава и , че продължава да иска да е с мен ...

Но сега преди няколко дена ми каза , че тази случка му е УБИЛА цялата лзбов към мен ... и ,че от зимата не ме обича ... ОСТАНАХ ПОТРЕСЕНА.....

И ми каза, че е по добре сега да скъсаме, защото после щяло да ме боли още повече... А аз наистина го обичам хора.. умирам за него (буквално).

След това просто каза, че му е нужно времеи в момента това и правя не му звъня и не го търся , върреки, че страдам адски много..

И въпреки всичко, знам , че макар и малко той все още ме обича и иска да е с мен..
Моля ви кажете ми ИМА ЛИ НАДЕЖДА НЕЩАТА ДА СЕ ОПРАВЯТ ?

SisiStrange
07-22-2011, 06:38
Никакъв отговор не ми идва като не знам какво толкова си направила, че да спре да те обича.

Josefinne
07-22-2011, 06:43
За надежда не мога да ти кажа. Според мен обаче най-правилно е наистина да проявиш търпение и да го изчакаш да те потърси той. Дай му време. Ужасно трудно е, знам! Успех!

Zarity
07-22-2011, 07:53
Ами много зависи от момчето.Дали найстина те е обичало,ама найстина,и от това какво си направила.Не ти познавам момчето,не мога да ти кажа.Но мисля,че трябва да изчакаш малко,интересувай се какво стана с него сега,но не бъди твърде настоятелна.Ако и сега те отблъсне...прави тема как да го забравя :D

Hilary_
07-22-2011, 07:59
Какво си направила е въпроса? За теб може да не е сериозно, но на него да му е било достатъчно, че да "убие" чувствата .. :-o
И още нещо: ако наистина е сериозен в исканията си по - добре го остави .. няма смисъл да се убеждаваш, че все още те обича и да продължаваш връзка, в която единия вече не участва .. :-o

Adda
07-22-2011, 08:07
В такива ситуации мога да ти кажа само : Настрой се положително, не се тревожи и не върши глупости. Изчакай го просто да ти каже решението си, без да се тревожиш и без от яд да правиш какво ли не. Най-фатално е когато мъж/момче бива притиснат - нищо хубаво не излиза. Ако се осъзане - добре за двама ви, ако продължи да твърди, че не те обича - тръгне си, защото за теб е най-добре да не си с човек, който не те обича, независимо каква е причината.

Evterpa
07-22-2011, 09:09
Няма да навреди да дадеш по-подробна информация.

SeXyMaCka
07-22-2011, 09:18
Изчакай го да си събере мислите и да реши какво иска да прави от тук нататък с теб и връзката ви, ако го пришпорваш нищо хубаво няма да излезе! Била съм в подобна ситуация ( с бившият ми некадърник ) и знам колко боли, но няма как, няколко дни ще трябва да си прекараш в ада.
И все пак ако ни кажеш какво точно си направила, бихме могли да ти помогнем в по голяма степен. Все пак всичко тук е анонимно, и всеки се крие зад ника си ( ако може така да се изразя ). Успех!

MaLkaTa_LaDy
07-22-2011, 09:44
Това какво си направила някога няма нищо общо и не знам, защо се оправдаваш с него. Явно връзката ви вече е станала еднообрана. Много гадно, да... Но сега опраделено, ако не направиш нещо, той няма да те потърси ей така. Забавлявай се и без него, нека да види, че тази скука, която е била, вече няма да я има. И ако му е било скучно, защото си му била прекалено сигурна, нека да види, че не е така. Без да му обясняваш... Докажи го, другото са празни думи и обещания.

djipsito
07-22-2011, 09:56
Връзката ви от разтояние ли е ?

"И ми каза, че е по добре сега да скъсаме, защото после щяло да ме боли още повече... " аз тва съм го казвала когато исках да се отърва от един към който нямах и не съм имала никакви чувства, а бях с него ей така... Той ако те обича няма да иска да късате, може би използва това, което си направила (дори да не е нещо кой знае колко сериозно) като оправдание да скъсате...

Остави го и не се занимавай с него. Няма смисъл, само ще страдаш...

sasha_90
07-22-2011, 10:10
Правилно-дай му време.През това време си гледай живота,както е било преди да го срещнеш.Той ще види,че лека по-лека те губи и ако те обича,ще се върне.В случай,че това не стане-вината най-вероятно не е в теб.

peace94
07-22-2011, 11:47
Добре, насочи ни поне горе-долу какво си направила-изневяра, издала си някоя негова тайна, скарала си го с някой...?? Защото, както казаха и по-горе, за теб може и да не е сериозно, но за него да значи много и да го е наранило. И нали знаеш, понякога малко трябва... Иначе е нормално да ти е гадно, но помисли дали наистина още го обичаш толкова или е просто привързаност и така си свикнала. Според мен си дайте време, колкото е нужно и за двамата, дори на теб да ти се струва много. Ако ви е писано, ще бъдете отново заедно. :) Горе главата!

xBadxApple
07-22-2011, 15:05
Ако си го преебала яко е нормално следствие това, дори и забавено.

fenkaaa
07-22-2011, 16:51
Никакъв отговор не ми идва като не знам какво толкова си направила, че да спре да те обича.

autumn666
07-22-2011, 17:51
А какво толкова си направила?

eclipse06
07-22-2011, 18:58
Крие намеренията си зад клиширани думи и извинения като тези. Истината е, че не е сигурен дали да продължите връзката си, затова ти е казал, че има нужда от време. Най-доброто, което може да се направи е да му покажеш, че не живееш живота си заради него и да караш ежедневието си така, сякаш той никога не е присъствал в него. Това означава връщане към предишните ти навици, постоянно ангажиране с някаква дейност, която да те разсейва и излизане с приятели - най-вече това. Опитай се да не мислиш прекалено много за това, което ти е казал. Не гарантирам, че по този начин със сигурност ще се върне при теб, но поне това е нещото, което той иска от теб, но проблемът е, че не осъзнава в действителност какво значи. Според мен след известно време сам ще те потърси.