PDA

View Full Version : Отваряне, течение ..



fama
07-22-2011, 08:47
Ммм .. здравейте. Разглеждах темите мноого назад и не видях, отговор на въпрроса ми . Предварително се извинявам, ако има. Вчера, приятеля ми си ''вкара'' пръста в мен'' .. / блях колко гадно звучи/ и вкара навътре, но каза че не ме бил отворил..Но след всяко вкарване мен ме болеше все повече и повече..По-едно време му казах да спре, защото болката стана непоносима, но пък нямаше кръв, което ме навежда на мисълта, че може и да не съм отворена. След това, като вървях изпитвах отново болка, в корема и под него.. Като ходих да тоалетна отново..Та първият ми въпрос е; според вас ''отпушена'' ли съм..и днес видях, че имам течение .. Може ли да се дължи на вчерашната случка или ?

п,п Извинявам се за въпросите, които задавам..четох много, но не намерих отговор на тези върроси. Благодаря предвартиелно на отговорилите. : )

shokoladchety
07-22-2011, 08:59
Може и да ти е разкъсал девствената ципа.За какво течение става въпрос-кафяво,жълто,бяло,безцветн ???

fama
07-22-2011, 09:01
Мм.. няма цвятт.. Като мокро стои едно такова безцевтно.

Adda
07-22-2011, 09:26
Нищо ти няма, затва че имаш течение. Може и да те отворил, но според мен цялата болка е от натоварване на мускулите там долу ;д А докато те е ръчкал те е боляло щото си тясна.. няма как да не те боли.

fama
07-22-2011, 11:38
Ох не знам вечее.. пак имам течение, имам чувствотот че става по-обилно .. а и цвета вече май отива към бяло-кафеникаво.. някво никво такова

marin4itu
07-22-2011, 11:57
Прозрачното течение е от възбуда според мен. Но бяло-кафеникаво... като кръв ли?

fama
07-22-2011, 12:00
Нее..не е като кръв. изобщо даже не се доближава до такъв цвят. Такива болки имам в момента, че ...

NoMore
07-22-2011, 12:12
Ехеее такива болки... чак път толкова или си втълпяваш или трябва да отидеш на гинеколог. Не е нормално да те боли толкова! А аз не разбрах къде всъщност те боли стомаха или влагалището...? Ако е влагалището може да е бил груб или ти да си много нежна там. Ако е в стомаха имаш друг проблем и трябва да посетиш лекар. Но тей като имаш и течение май наистина ще е по-добре да отидеш да те видят нищо няма да ти стане дори и да ти няма нищо, за което много се надявам, поне ще си спокойна :)

fama
07-22-2011, 12:14
М да .. май ще е от това, че е бил груб. До гинеколог... още не мисля, да ходя. Ако нещо почне повече да ме притеснява.. тогава, ще отида. Благодаря все пак :)

marin4itu
07-22-2011, 12:24
Всяко течение с какъвто и да е цвят и мирис е повод за притеснение и трябва да се отиде на гинеколог, да го знаеш.

SmilezZz
07-22-2011, 12:26
Не е задължително да има кръв,при разкъсването на девствената ципа. Може да ти го е разкъсал,може и да не е.
Болки ? Отново: може да е от това,ако ти е разкъсал ципата или от това,че те е разранил малко.

DoublePleasure
07-22-2011, 12:27
Течението може да е от много неща не е казано,че е точно от това което си мислиш :) Но внимавайте повече с пръстчетата :wink: :wink:

nirvancho
07-22-2011, 13:31
а контракции имаш ли :lol:

LambOfGod
07-22-2011, 13:41
Момчето има ли дълги нокти?

А "отпушена" е далеч по-гадно от "вкара си пръста в мен"...

fama
07-22-2011, 22:42
а контракции имаш ли :lol:

Хаххаха , какъв си забавенн .. ахахаххаххахах .. смях за две седмици напред ..


Не. няма дълги нокти.. Приятелките ми казаха, че вероятно вече съм отпушена според това, което им казах. И все пак си мисля. че ако бях, поне щях да имамм мммаааалко кръвв..

SurfSky
07-23-2011, 06:21
Момчето има ли дълги нокти?

А "отпушена" е далеч по-гадно от "вкара си пръста в мен"... Абе на момичето й е притеснено,а ти да задаваш такива безмислени въпроси :(

LambOfGod
07-23-2011, 06:26
Момчето има ли дълги нокти?

А "отпушена" е далеч по-гадно от "вкара си пръста в мен"... Абе на момичето й е притеснено,а ти да задаваш такива безмислени въпроси :(

Не са безсмислени. Когато във влагалището се постави остър предмет (В случая пръстът на момчето е единственото нещо влизало там) е нормално после да я боли. Тя не знае какво й е, пък аз да знам как ще стане? Като се зададе въпрос, който може да има милиони отговори ще си играем на гатанки, няма как.

chepa681
07-23-2011, 11:53
не може ли просто да си беше тикнал чепа, вместо с пръст.

Me4encety
07-23-2011, 15:45
А не може ли да не се подиграваш?? Момичето е притеснено а вие са присмивате.:-x
По темата:
Може да те е разранил,да не са му били чисти ръцете и нещо да си се инфектирала,но не мисля,че ако те беше отворил щеше още да те боли толкова или пък че ваобще щеше да те боли.Моя съвет е да посетиш гинеколога-не е срамно. :)

mimsa1998
07-23-2011, 16:48
сповед мен просто си тясна, а болката е от натоварените мускули

zooyork
07-24-2011, 16:57
може да те е отворил
може да не те е отворил
може да е скъсал малко химена
това което ти 'тече' е бяло течение, то трябва да е безцветно, почти всички жени го имат, но ако стане жълто, кафво, зеленикаво потърси лекар (гениколког) също така е нормално да те боли първия път, споко. С практика и тъпение всичко ще е ок. Болката постепенно ще отшуми. Има момичета които чак след 3 4 5-я (може и повече) път са 'отпушени' пак казвам споко, много си си добре даже :)