PDA

View Full Version : Продавам учебници



alisssa
07-22-2011, 10:12
Продавам учебници, повечето са много запазени. Ако се интересувате от някой учебник, ще го снимам и ще кача снимките. От Варна съм, но мога да пращам по куриер и по пощата. Skype: nelincheto1 ...E-mail- nelincheto1@abv.bg

За 5 клас:
-сборник по математика на Архимед- Здравка Паскалева и Мая Алашка- 3, 40лв
-инмформационни технологии- изд. Сиела- 4лв

За 6 клас:
-сборник по математика- изд. Архимед-3, 40 лв
-сборник по математика- изд. Анубис3, 25лв
-информационни технологии- изд. Сиела в комплекта има диск- 4лв

За 7 клас:
- информационни технологии- изд. Сиела( в комлекта има диск- учебника е много запазен- 5 лв.

За 9 клас:
-информатика- първо равнище изд. Архимед- 3,10лв
- информационни технологии- изд. Просвета, Антоанета Баева, Светозара Янчева- 2, 25лв

daq96
07-22-2011, 10:15
Е хубаво е да напишеш поне за кой клас са. И се съмнявам някой да ги вземе без предварително да ги е видял как изглеждат. Няма да е зле да напишеш и от кой град си.

kristAa
07-22-2011, 10:19
а някой иска ли да дойде до нас (това се намира вкъщи) и да му подаря учебници на понс за 8 клас (direkt).. много са запазени (не съм ги докосвала цяла година ) :oops: и разни други помагала.. само Schritt-a държа да го изгоря.. :)

alisssa
07-22-2011, 10:21
Е хубаво е да напишеш поне за кой клас са. И се съмнявам някой да ги вземе без предварително да ги е видял как изглеждат. Няма да е зле да напишеш и от кой град си.

От Варна съм, но могат и да се пратят.. Да съжелявам, просто за първи път публикувам тема и не знаех много точно сега ги пиша.. Иначе повечето учебници са запазени.. Купувани са чисто нови и не съм ги отваряля.. Ако някой прояви интерес към някой учебник, ще публикувам снимки.

kristAa
07-22-2011, 10:40
alisa, сега като чета сериозно темата и сверявам със списъка ми.. само математиката съвпада
"За 9 клас:
-математика- първо развнище изд. Архимед - 3лв "

...и аз съм от варна :)

alisssa
07-22-2011, 11:14
alisa, сега като чета сериозно темата и сверявам със списъка ми.. само математиката съвпада
"За 9 клас:
-математика- първо развнище изд. Архимед - 3лв "

...и аз съм от варна :)

Ами страхотно... Ако искаш пиши в скайп да се раберем ще ти изпратя снимки, за да видиш дали ти харесва и дали наистина е този учебника...