PDA

View Full Version : помогнете ми :(



babyyyyyyyyyyy
07-22-2011, 09:13
здравейте , имам малък проблем .. всъщност не е малък а е доста голям :( С приятеля ми в последната седмица правим секс непрекъснато без презерватив,той веднага щом свърши отива да се мие и по-късно пак правим секс .. вече ми закъснява с 1 седмица и се побърквам .. какво да направя или въобще мога ли нещо да направя :smt022 .. до колкото знам тестовете се правят 14 дена след полов акт .. някой ми казват че от промяната в климата , от притеснение или поради други причини ми закъснява .. вие как мислите ? много се панирам моля ви помогнете ми :(

Sh@d0w
07-22-2011, 09:17
Почвай да мислиш име за бебето.

И следващия път се запитай какви предпазни мерки ще ползвате.

xXxPrivateLovexXx
07-22-2011, 09:17
Тест ...

Adda
07-22-2011, 09:18
Свършвал ли е В теб приятелят ти? Или изобщо някъде там?

babyyyyyyyyyyy
07-22-2011, 09:19
Свършвал ли е В теб приятелят ти? Или изобщо някъде там?

не , говорила съм с него ТОЙ Е КАТЕГОРИЧЕН ... :(

Lucifercho
07-22-2011, 09:19
Свършвал ли е В теб приятелят ти? Или изобщо някъде там?
И да не е свършвал пак има шанс да забременее,е да,по-малък,но пак си го има..
По темата: Почвай да мислиш за име на бебето.

SeXyMaCka
07-22-2011, 09:19
Свършвал ли е В теб приятелят ти? Или изобщо някъде там?

+ може и от жегите да ти закъснява, както и от притеснение.
+ била ли си в овулация?

TheBeliever
07-22-2011, 09:20
А защо още не си си направила тест за бременност? И защо не ползвате контрацептиви?

dream1707
07-22-2011, 09:20
](*,)

Редовен ли ти е цикъла? На коя дата трябва да ти дойде? Кои дати ти бяха рисковите полови актове?

Може да ти закъснее от притеснение, така че спри да се панираш... И ИЗПОЛЗВАЙТЕ ПРЕЗЕРВАТИВИ .. неслучайно са измислени ;х

babyyyyyyyyyyy
07-22-2011, 09:22
](*,)

Редовен ли ти е цикъла? На коя дата трябва да ти дойде? Кои дати ти бяха рисковите полови актове?

Може да ти закъснее от притеснение, така че спри да се панираш... И ИЗПОЛЗВАЙТЕ ПРЕЗЕРВАТИВИ .. неслучайно са измислени ;х

забравих да кажа че въобще не ми е редовен принципно , но последните 2 месеца ми дойде на една и съща дата .. закъснявал ми е с по 1 месец ходила съм на лекар заради това и ми казаха че не ми е редовен защото съм била много слаба :neutral:

Adda
07-22-2011, 09:23
Свършвал ли е В теб приятелят ти? Или изобщо някъде там?
И да не е свършвал пак има шанс да забременее,е да,по-малък,но пак си го има..
По темата: Почвай да мислиш за име на бебето.

Я ме просветли как ще стане според теб?

А хора, явно не си е правила тест, защото не са минали 2 седмици...

TheBeliever
07-22-2011, 09:27
Я ме просветли как ще стане според теб?

А хора, явно не си е правила тест, защото не са минали 2 седмици...

За предеякулационна течност да си чувал/а?

А случайно да знаеш, че тестове за бременност се правят и при закъснение на цикъла независимо от датата на последния полов акт?

Adda
07-22-2011, 09:30
Я ме просветли как ще стане според теб?

А хора, явно не си е правила тест, защото не са минали 2 седмици...

За предеякулационна течност да си чувал/а?

А случайно да знаеш, че тестове за бременност се правят и при закъснение на цикъла независимо от датата на последния полов акт?

Я малко по спокойно, знам си каквото трябва. Но просто не разбрах за какво говори другия потребител и попитах. Сега и това разбрах, не изяждайте хората само защото са ви попитали нещо. Случайно.. знам.

SeXyMaCka
07-22-2011, 09:33
Дори и да не е свършил в теб, в предеякулационната течност също се съдържат сперматозоиди, макар и да са много по малко на брой, отколкото в спермата. Така, че шанса да си бременна го има, дори и да е минимален. Най-добре си направи тест за бременност.

TheBeliever
07-22-2011, 09:33
Я малко по спокойно, знам си каквото трябва. Но просто не разбрах за какво говори другия потребител и попитах. Сега и това разбрах, не изяждайте хората само защото са ви попитали нещо. Случайно.. знам.

Аз съм си напълно спокойна. И не виждам с кое по-точно те "изяждам". Много навътре го взимате и вие.

Ако знаеше нямаше да питаш.

slunchoobs
07-22-2011, 09:50
има малка вероятност да е от притеснение ама по добре сии направи тест

DoublePleasure
07-22-2011, 12:49
Няма много шанс д/г 1 на 1 000 000 но все пак има.. Прави тест не е кой знае колко и от там нататък каквото излезе.Но попринцип щом не ти е редовен цикъла недей се панира много много :wink:

marin4itu
07-22-2011, 13:40
Отиваш и купуваш един тест. И аз този месец имах 10 дни закъснение, трябваше д ами дойде на 3ти, тестът беше отрицателен, но отидох на гинеколог, защото закъснението е голямо. Предписа ми хапчета за предизвикване на менструацията и ми дойде чак днес на 23ти. Така че като за начало тест!

TerryStiffler
07-22-2011, 14:24
Лично според мен УНИКАЛНИ имена за момиче са- Деница, Яница и Кристин, а за момчета- Кирил и Никълас :) :)

07-22-2011, 14:27
Лично според мен УНИКАЛНИ имена за момиче са- Деница, Яница и Кристин, а за момчета- Кирил и Никълас :) :)
АБСОЛЮТНО съгласна съм за Кристин! :-D

SuNsEt
07-22-2011, 15:41
Пиши като разбереш отговора.

xch0colattegiirlxx
07-22-2011, 20:54
Как без презерватив бе?!? :?

dream1707
07-22-2011, 21:05
Добре бе хора... къде ви е мозъка. Не ти е редовен цикъла - не можеш да пресметнеш кога си в овулация ... И въпреки това правиш секс без презерватив и то не един път ...

mrazqkindergarten
07-22-2011, 23:01
По-яко е без кондома а?