PDA

View Full Version : Шанс?



soinlove
07-22-2011, 10:50
С приятеля ми правихме секс, вчера без презерватив за малко и после той си го сложи и свърши в него- презерватива беше здрав и всичко беше 6, но си мислех за течността?Трябва да ми дойде утре- така че не съм била в овулация и е невъзможно да е станало нещо, след като не е свършвал в мен нали?

dream1707
07-22-2011, 10:55
О човек.. направете си труда да прочетете малко за овулацията и как се забременява преди да пускате теми ;;xx

Не си бременна :)

marin4itu
07-22-2011, 11:59
Нищо ти няма.

DoublePleasure
07-22-2011, 12:30
Ще оживееш 8) И другия път дай 2-3 лева и не му мисли толкова

krem4et0
07-22-2011, 14:12
Не си бременна, но това не значи, че не трябва да се пазиш и в дните, близо до очакваната менструация.

Adda
07-22-2011, 14:18
Най-добре е да не му позволяваш да те гледа в следващите няколко дни без презерватив. Поне докато ти дойде, нямайте никакъв контакт, за да не забременееш.

Не си бременна, но все пак тук никой не е врачка (Ако някой е, да каже, че ми трябва) и ако си много притеснена си направи тест (който не знам дали ще ти помогне,защото май е малко рано).

soinlove
07-25-2011, 06:48
Ами днес ми дойде цикълът, но ме притеснява, защото очаквах да е по-силен,какъвто е по принцип, а сега е някак различен.Не е бледорозово , тъмно е, но не тече в обилни количества.Притеснявам се да не е цветна бременност, но нямам симтопмите за бременност- в смисъл, нямам апетит такъв огромен, не ми е сънливо и не ми се гади, нито съм повръщала...Но четох доста за този тип бременност и не знам дали се филмирам, но няма ли да е добре след цикъла ми да си направя един тест за всеки случаи? :(

dimdim
07-25-2011, 07:03
Чела, недочела...
Като се самонавиваш така мислиш ли как се отразява на психиката и на организма ти? Стресиращо. А защо мислиш, че ти е слабо течението? От сстрес... Момиче,спри да се филмираш ;)

Me4encety
07-25-2011, 15:58
Чела, недочела...
Като се самонавиваш така мислиш ли как се отразява на психиката и на организма ти? Стресиращо. А защо мислиш, че ти е слабо течението? От сстрес... Момиче,спри да се филмираш ;)
+1 :)

SeXyMaCka
07-25-2011, 16:01
Чела, недочела...
Като се самонавиваш така мислиш ли как се отразява на психиката и на организма ти? Стресиращо. А защо мислиш, че ти е слабо течението? От сстрес... Момиче,спри да се филмираш ;)

И аз съм била така ;) Успокои се и ще видиш, че утре вече течението ще е нормално ;)

soinlove
07-25-2011, 16:23
Адски съм се панирала, покрай обед се засили, но сега пак не е толкова интензивно.Приятеля ми твърди, че няма от какво да се притеснявам и , че дори когато бяхме за малко без, когато се е усещал , че му идва да свърши, го е вадил, не съм била в овулация, даже когато съм в овулация не правим секс или ако изобщо правим се пазим през цялото време...ще се пръсна.... искам да си текне като хората....

IvCheToOoOo
07-25-2011, 16:30
100 човека ти казаха спокойно, ти още се панираш.
И друг път сигурно ти е текло по-силно/по-слабо, ама не си го наблюдавала под лупа.

Done
07-25-2011, 16:43
с това заглавие си помислих че става въпрос за ТОТО