PDA

View Full Version : Мързи ме,а трябва да спортувам



SuNsEt
07-22-2011, 12:01
Това лято ме мързи ужасно много.Отпуснала съм се и тялото ми е изгубило формата си.Искам да се стегна за морето и забелязвам,че имам целулит,който искам да махна.По едно време ходих да тичам и ходих на фитнес,но сега вече нито имам с кой,нито пари.

Дайте ми съвет как да се нахъсам за спорт.

И също така ...искам да отслабна малко,но не мога да пазя диети(в момента съм при баба ми,сещате се ...),но ям само на обяд и вечеря,а ако ми се прияде нещо ям кроасан или нещо подобно.

Ако ям пържени и тестени храни докато се опитвам да отслабна и да се стегна,това проблем ли е?

Основно искам да тренирам бедрата и дупето.Мисля да си изтегля домашни упражнения Pump it up http://www.youtube.com/watch?v=UrxYEYrwcZ0

Ако има значение:момиче на 17 години съм, тежа 46 кг и съм висока 160.

malkasladka
07-22-2011, 12:11
Ами отиди и се погледни в огледалото, ако не се харесваш, това би те нахъсало. Като изтеглиш упражненията, те няма да си се направят от само себе си, ако не станеш и не се поръзмърдаш малко. Вземи едно въже и поскачай малко, така ще ти дойде енергия и желание, поне при мен е така. КЪСМЕТ!

danchobg
07-22-2011, 12:23
1. яж и на закуска, ако не закусваш метаболизма ти се забавя и даже качваш килограми.
ето линка : цък! (http://www.bb-team.org/articles/3850_barz-metabolizam-baven-metabolizam#axzz1Sps78qBk)
2. ето в този сайт bb-team.org (http://www.bb-team.org) ще намериш много информаця
3. мотивация цък! (http://www.bb-team.org/blog/1509_5-nachina-da-ne-gubim-motivatsiya#axzz1Sps78qBk) :-P

SlowDownBaby
07-22-2011, 12:35
Колкото и упражнения да правиш,ако ядеш само тестено и сладко просто ефект няма да има :? Аз в момента съм на 90 дневната диета и я съчетавам със спорт, на 20тия ден бях свалила 2 см от талията си...и аз нямах никакви желание или хъс за диета или спорт,но като почнах ми е много приятно :)

musS
07-22-2011, 12:40
А като стана въпрос за тренировки и така нататък .. сетих се да питам - от ходене отслабва ли се ? една приятелка ми каза , че не само с тичане се отслабва , ами и с ходене , даже и да не е с по 5 -10 км на ден .. :-o

SlowDownBaby
07-22-2011, 12:48
А като стана въпрос за тренировки и така нататък .. сетих се да питам - от ходене отслабва ли се ? една приятелка ми каза , че не само с тичане се отслабва , ами и с ходене , даже и да не е с по 5 -10 км на ден .. :-o

Aми моя приятелка от месец на сам,по цял ден е навън и върви,няма да ти казвам просто каква разлика има в тялото от този един месец ! Нищо общо с преди...нали знаете,че когато сте навън и забравяте да ядете на моменти..тя е точно така,сутрин закусва с една-две филии хляб,излиза в 12,до 10 вечерта е навън,а през това време е на бейколс или нещо такова и това в продължение на цял месец,а каква разлика имаше ;х аз понеже не съм като нея и не обичам да излизам не мога да постигна същите постижения,затова си минах на диетка ;д иначе от ходете определено се отслабва..

SuNsEt
07-22-2011, 13:07
А когато отслабваш отслабват ли и гърдите?Защото моите и без това са малки и сега ако взема да смъкна няколко килограма и да се превърна пак в дъска...егати гадното.Размер B 35-70 съм(така пише на сутиена,аз много много не разбирам 8-) )

Pamaa
07-22-2011, 13:21
Няма начин да не отслабнеш и в гърдите :-o ...

SuNsEt
07-22-2011, 13:24
:-o Добре,а ако отслабна в гърдите после как да си върна предишната големина?Или дайте някви упражнения за запазване на размера ли..де да знам. :-o То тогава няма кой знае какъв смисъл-без гърди...

Pamaa
07-22-2011, 13:31
:-o Добре,а ако отслабна в гърдите после как да си върна предишната големина?Или дайте някви упражнения за запазване на размера ли..де да знам. :-o То тогава няма кой знае какъв смисъл-без гърди...
Еее. . ама ти не си представяй някаква фрапираща разлика от размер B до размер А :D .
Пък и ти си 46 килограма и мисля, че е по-добре да правиш упражнения за стягане, пък и все пак казваш, че тялото ти се е ОБЕЗФОРМИЛО.
За жалост аз съм пас, защото за сега гледам да сваля излишните килограми, може би някой друг би ти помогнал :) .

Josefinne
07-22-2011, 14:02
Гледай снимки на кльощави и стегнати мацки :D

slicky
07-22-2011, 15:05
То дори,ако отидеш на фитнес въпроса е какво ще правиш там?Щото можеш да сидиш на уреда и да гледаш другите.С фитнеса няма да влезеш бързо във форма,особенно,ако си се обездвижила.Не почвай някакви диети,просто избягвай храните,които спомена miminko и се храни по малко,но често,като избягваш въглехидратите(т.е. колкото по късно става през деня толкова по-малко въглени ядеш).Също трябва и двигателна активност.Бягането и колоезденето вършат работа.За да изгориш мазнините най-добре бягай сутрин рано-хем прохладно,хем гориш най-много мазнини.Преди бягането сутрин пийни едно кафе,ако искаш.

Alekssandyr
07-23-2011, 20:06
1.Щом те мързи .. си заникъде!
2.Намери си другар, някой за компания, по-добре е :) (личен опит)
3.Не е хубаво да се ограничаваш и да ядеш по 2 трушици на ден .. и диета не е хубаво да се спазва.. просто потърси разделно хранене и навии бабка да готви според дните в програмата :)
4.Късмет

cunt
07-23-2011, 20:24
ми аз сутрин като се оглеждам в огледалото и ако не си харесвам нещо веднага отивам да тичам или да правя коремни преси 8-)

tanch3t093
07-23-2011, 23:46
Гледай снимки на кльощави и стегнати мацки :D
Междодругото и аз това правя за да се мотивирам! :D

07-24-2011, 04:38
[quote="SuNsEt"]Това лято ме мързи ужасно много.Отпуснала съм се и тялото ми е изгубило формата си.Искам да се стегна за морето и забелязвам,че имам целулит,който искам да махна.По едно време ходих да тичам и ходих на фитнес,но сега вече нито имам с кой,нито пари.

И също така ...искам да отслабна малко,но не мога да пазя диети(в момента съм при баба ми,сещате се ...),но ям само на обяд и вечеря,а ако ми се прияде нещо ям кроасан или нещо подобно.

Ако ям пържени и тестени храни докато се опитвам да отслабна и да се стегна,това проблем ли е?

......... :lol: :lol: СЕРИОЗНО ЛИИИ