PDA

View Full Version : Съвет?



Devilwearsprada
07-22-2011, 13:26
Здравейте, наистина съм сигурна, че има тема като моята, но просто нямам нито нерви, нито сили да търся. Така че, ако е възможно може ли да се опитате по някакъв начин да ми помогнете? Значи онзи ден с приятеля ми за пръв път правихме секс и сега имам жълто течение. Моля ви се кажете трябва ли да се притеснявам? Мерси предварително :)

ThisIsMe
07-22-2011, 13:29
Ползвахте ли презерватив?

LambOfGod
07-22-2011, 13:31
Няма да влезна в тоя раздел докато ям никога вече...

Devilwearsprada
07-22-2011, 13:31
Жълто? :-o Има ли мирис? По-скоро мисля че е бледо течение от разкъсването, кръв... Ако не изчезне до ден-два, отиди на гинеколог.
Aми да има.. вече не е толковча силно като вчера, но взе пак ме притеснява :)

Devilwearsprada
07-22-2011, 13:31
Ползвахте ли презерватив?
Да!

ThisIsMe
07-22-2011, 13:35
Ползвахте ли презерватив?
Да!

В такъв случай става дума за колпит.Иди в съседния раздел ''Здравни проблеми и болести'' и прочети за бялото течение!

ThisIsMe
07-22-2011, 13:46
ThisIsMe, за втори път най-учтиво те моля да не поставяш диагнози.Завършила ли си медицина?
Авторке, какъв мирис има?

Все още не.Моите извинения miminko!

Done
07-22-2011, 13:51
Няма да влезна в тоя раздел докато ям никога вече...
до това заключение стигнах и аз след като прочетох оная тема с глистите... :booooomb:

TerryStiffler
07-22-2011, 14:07
Няма да влезна в тоя раздел докато ям никога вече... :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Devilwearsprada
07-22-2011, 14:21
ThisIsMe, за втори път най-учтиво те моля да не поставяш диагнози.Завършила ли си медицина?
Авторке, какъв мирис има?
E, не е приятен.. :(

Devilwearsprada
07-22-2011, 14:27
Ползвахте ли презерватив?
Да!

В такъв случай става дума за колпит.Иди в съседния раздел ''Здравни проблеми и болести'' и прочети за бялото течение!
Добре де, обаче нещо не схванах. Прости ме ама ,пише, че се предава по полов път, ама ние използвахме презерватив...

ThisIsMe
07-22-2011, 14:44
Ползвахте ли презерватив?
Да!

В такъв случай става дума за колпит.Иди в съседния раздел ''Здравни проблеми и болести'' и прочети за бялото течение!
Добре де, обаче нещо не схванах. Прости ме ама ,пише, че се предава по полов път, ама ние използвахме презерватив...

Не си разбрала.
Не е задължително да се предава по полов път.

Бяло течение (колпит) - причини

Причините за бялото течение за изключително многобройни и разнообразни. Ще споменем някои от тях.

Предразпологащи причини

* Недостатъчна хормонална активност на яйчниците в предпубертетната възраст, климактериума и менопаузата, патологична яйчникова недостатъчност, бременност, раждане, аборти и др.
* Нарушен нормален химизъм и биологична среда на влагалището след неоправдани или неподходящи промивки, влагалищни средства за предпазване от забременяване и др. Влагалището нормално има кисела реакция, която създава неблагоприятни условия за развитие на болестотворните микроорганизми и с това го предпазва от възпалителни заболявания.
* По-продължително използване на някои лекарствени вещества – антибиотици, сулфонамиди и др., които, като унищожават нормалните за влагалището микроорганизми, създават условия за развитие на болестотворни микроорганизми.