PDA

View Full Version : Имам ли основание за притеснение?



Screaming
07-22-2011, 14:12
Здравейте, вярно ,че ви е писнало от такива теми ,но прости искам да знам ,да се притеснявам ли.
Та става дума за това ,че съм на 17 и ми е много нередовен , ако имам 3-4 пъти в годинате менструация си е чудо.Това е така ,защото тренирам доста и преди не се храних достатъчно и развитието ми се забави.Та последно имах миналия месец, тогава правих и секс и си ми дойде всичко 6, обаче сега нямам и понеже не ми идва редовно не мога да пресметна овулацията си ,не знам продължителността на цикъла ,пропуска месец и не знам как да подходя.Последно правих секс на 11 Юли с презерватив както винаги, беше си здрав,и според мен просто ,защото е нередовен за това нямам този месец. Бтв винаги проверяваме презерватива като свършим.
Според вас имам ли повод да се притеснявам ?
Извинявам се ,че има много такива теми.

ThisIsMe
07-22-2011, 14:46
От кога имаш менструация?

Screaming
07-22-2011, 19:13
2 години от както имах за 1ви път после около една година нямах ,значи от 1 година по така да се сеща да идва

Biskfitka
07-23-2011, 00:05
Аз бих отишла на гинеколог...

ThisIsMe
07-23-2011, 07:00
2 години от както имах за 1ви път после около една година нямах ,значи от 1 година по така да се сеща да идва

И си стоиш така спокойно и се притесняваш за бременност,при условие,че нямаш нормална менструация?
При най-удобния случай,взимай направление и отивай на гинеколог!
Не си бременна,но със сигурност имаш гинекологичен проблем.