PDA

View Full Version : Икономически гимназий



Transform
07-22-2011, 18:02
След VII клас мисля да уча в пги,знам че там се учат предмти като микроикномика,счетоводств ,маркетинг,бизнес комуникаций , и мисля че това са гимназий от които излизаш с професия, и то не каква,имам предвид не е като строителен,тох или нещо такова,да стнаеш банкер,счетоводител поне на мен ми се вижда доста просперираща професия,обаче не Вие какво ще ме посаветвате?
Отговори като Ти си преценяваш не биха ми помогнали кой знае колко,защото като цяло не съм сигурен

Thrombocyte
07-22-2011, 18:11
Излизаш с професия, но "някаква" степен.
Доколколкото знам, можеш да излезеш като счетоводител 2-ра степен и т.н, но въпреки всичко шансът да си намериш работа като банкер, гл. счетоводител само заради ик. гимназия е ужасно малък.
Трябва си и висше ик. образование, за да имаш по-добър шанс за реализация.

TVDQueen
07-22-2011, 18:21
В която и гимназия да влезеш, не мисля че само това стига.После трябва да си продължиш за висше.Ако това което се учи в този тип гимназии ти е интересно и искаш да се занимаваш с това, там ти е мястото.На мен са ми интересни езиците и за това отидох в езикова гимназия.

Transform
07-22-2011, 18:23
Е,това е ясно,но в университет е по-лесно след като си имаш на представа.Остави!По-скоро ме вълнува за предлагащите професий след това

deni979
07-22-2011, 18:47
След VII клас мисля да уча в пги,знам че там се учат предмти като микроикномика,счетоводств ,маркетинг,бизнес комуникаций , и мисля че това са гимназий от които излизаш с професия, и то не каква,имам предвид не е като строителен,тох или нещо такова,да стнаеш банкер,счетоводител поне на мен ми се вижда доста просперираща професия,обаче не Вие какво ще ме посаветвате?
Отговори като Ти си преценяваш не биха ми помогнали кой знае колко,защото като цяло не съм сигурен
:shock: Един съвет: наблегни на правописа.
ПТ Ако тези неща ти харесват няма лошо,но вече има страшно много хора, които учат икономика и трябва да си много амбициозен, за да се издигнеш.