PDA

View Full Version : Една година..



shokoladchety
07-22-2011, 18:26
На 29 с моето златно ангелче правим 1 година откакто сме заедно.И се чудя с какво да го изненадам,мислех да поръчам торта,или някаква еротична изненада,или просто някакъв подарък.Мислех за сребърна гривна,но гравирана,но той иска нещо масивно,съответно по-скъпо..Моля ви дайте идей...

peace95
07-22-2011, 18:27
Аз мисля , че ще го зарадва нещо , което не е материално :oops:

SomeRandomDude
07-22-2011, 18:32
Идеите които можем да ти дадем са просто шаблони, които действат на масата, но не са нищо специално.

Ако искаш нещо наистина специално, тогава се замисли за човека. Ти го познаваш - не ние. Спомни си изминалата година. Спомни си какво е важно за него. Ще се сетиш и сама...

Това са неща които вече би трябвало да са в главата ти. Просто трябва да се поразровиш. Никой общохаресван подарък не може да замени нещо което е избрано специално за човека.

SisiStrange
07-22-2011, 18:32
Сребърна гривна е доста банално и незапомнящо се.

Направи му нещо символично.
Или изскочи гола от тортата. Мамка му! Това винаги съм искала да го направя. :D

shokoladchety
07-22-2011, 18:41
^аз също....
Много искам да е нещо,уникално,но той е доста затворен.Дори за една година не мисля,че знам за него толкова много..Знам,че обича мен,всичко свързано с мен и направено от мен.Знам,че ще се зарадва на всичко.Но искам нещо уникално,странно,защото и той е странен.Моля помогнете...

Adda
07-22-2011, 18:41
Гривната за него, а за теб нещо много секси и прекарайте една много хубава вечер :)

DoublePleasure
07-22-2011, 18:45
И аз имам същата питанка :-o Много се чудя и ми е много сложно,защото всичко си има :-k Моля ви давайте идей :neutral:

shokoladchety
07-22-2011, 18:51
Много е гадно като знаеш,че има всичко и се чудиш какво да му вземеш!!!

DoublePleasure
07-22-2011, 18:56
Така е а трябва и да е нещо У Н И К А Л Н О защото датата съвпада с рожденния му ден и направо още по се обърквам :-s :-s :-s

TVDQueen
07-22-2011, 19:35
-Романтична вечеря, свещи и т.н. (американски филми бе ) :lol:
-Гривната ще му хареса, но няма да е нещо специално и уникално, а ти това искаш.Може да пресъздадеш някой важен момент от връзката Ви.Например как сте тръгнали или друг, зависи дали ти е по силите.Разбира се, без неговото знание.(просто идеи, все пак ти си го знаеш най-добре)Или хм..нещо което е споменавал че обича или иска да направи, но го е споменавал веднъж и си го запомнила.Мисля че ще е сладко, защото значи че го цениш. (за разлика от мен, аз по време на историите на едно момче си пишех смс и си пеех на ум песнички :lol: )

DeviL_AsS
07-22-2011, 19:46
Ти сама го каза в първия си пост-поднеси му торта,на която има мило послание за него или ваша снимка на тортата,доакто си секси облечена,мисля че ще се зарадва :)

SeXyMaCka
07-22-2011, 20:03
Подари му рамка със ваша снимка в нея. Правила съм го веднъж и моя остана много трогнат, и ме гледаше толкова миличко :-)

peace94
07-23-2011, 18:23
Нали в сладкарските цехове можеш да занесеш снимка и да ти я сложат върху торта. Защо не направиш колаж с много снимки от специални за вас мигове, оформи го красиво и готово? Според мен може да се получи наистина много мило :)

Done
07-23-2011, 18:25
кажи му че си бременна, разплачи се.... кажи че баща ти иска да говори с него... и след 40 минути му кажи, че е бъзик. Ще го запомни 8)

marin4itu
07-23-2011, 19:04
кажи му че си бременна, разплачи се.... кажи че баща ти иска да говори с него... и след 40 минути му кажи, че е бъзик. Ще го запомни 8)

Злобнооо.. :D

Във фототата правят снимки на стикери. Можеш да купиш вино или шампанско и да залепиш стикера върху етикета. И после да го изпиете заедно. Хем символично, хем и пиене има :D

shokoladchety
07-24-2011, 11:12
кажи му че си бременна, разплачи се.... кажи че баща ти иска да говори с него... и след 40 минути му кажи, че е бъзик. Ще го запомни 8)
Идея ми беше,ма то взе,че ми дойде... :d Иначе неска ще ходя да разгледам за гривна,на която ще гравирам:
One year A (и сърчице)
Ама само ако си харесам,ако не ще обмислям нещо друго.И аз мислех за колаж от снимки,но нямам достатъчно.
marin4itu-Това за стикерите е интересно-ще попитам във фотото.Мислех да му взема блуза с наша снимка,но трябва да я поръчам и с доставката ще излезе много скъпо,а в Слънчев бряг ги правят за по 30лв,но трябва да те снимат на момента,а аз искам да е изненада...
Благодаря за предложенията,чакам още... :-)

alice13
07-24-2011, 13:04
имаше една тема където имаше подобна идея : свещи около ваната и ваната пълна догоре и се сещай.. или романтична вечеря од нощното небе...