PDA

View Full Version : Отслабване за около 2 месеца



nataliiiiii
07-22-2011, 20:28
Здравейте. Искам да попитам мога ли да отслабна до към 15-ти септември с нещата, които правя до сега- Тичам всяка сутрин, изкачвам стълби 20 мин. , правя кардио упражнения, също и още една програма , правя по около 150 коремни преси на 3 серии(сутрин, обед и вечер) Правя отделно още няколко упражнения. Относно храненето избягвам слако и тестени неща. Пия много вода. Как мислите ще сваля ли нещо за това време. Дайте някое предложение и вие ако имате :)

SUNinTHEsunset
07-22-2011, 20:35
Естествено,че ще отслабнеш с колко е друг въпрос,но 6-7 килограма са ти в кърпа вързани,ако наистина правиш изброените неща.Освен,че ще ослабнеш ще се и оформиш,което е по-важно според мен.Успех!

therichbitch
07-22-2011, 21:19
................

Pamaa
07-22-2011, 21:40
Ще има ефект, но по-добре не прави коремни всеки ден :) .

Passionate
07-22-2011, 21:46
с упоритост всичко се постига ;pp според мен ще има ефект и ще отслабнеш, а също така и ще се оформиш :)

DownloadVirus
07-22-2011, 21:56
видим ефект със сигурност ще има, но с толкова много натоварване, особено ако е всекидневно, не се надявай на суупер много смъкнати кг, тъй като ще натрупаш и мускулна маса, а тя тежи доста, както знаеш ;)

По-точно ще изгори мускулна маса , което е самоубийство ;)

А на какъв ръст/тегло и процент мазнини си ? Хранителният режим е 99.99% когато искаш да отслабнеш..

sexa_na_kompleksa
07-23-2011, 05:10
Трябва да имаш и дни, в които да си почиваш, не е хубаво да се правят упражнения всеки ден. Иначе планът звучи добре. Успех! : )

Rebirthing
07-23-2011, 08:20
Без правилно хранене няма как да стане. Изключи пърженото и junk foods.

gummybear
07-23-2011, 08:49
Ще се справиш.. ще свалиш около 5-6 кг. според мен :P .. ама ако след 15 септември се натъпчиш със сладко ефекта ще е нулев :? ии не прави всеки ден упражнения ;)

LoveChocolate
07-23-2011, 09:37
според мен с тези коремни преси се натоварваш ... бая правиш и мисля че трябва да ги намалиш малко :D

Magic_Girl
07-23-2011, 12:21
Започни 90 дневната диета :) Резултатите са страхотни и ще си във форма до започване на даскало :)

treisi90
07-25-2011, 17:19
Аз съм волейболистка вече 6та година.. правя същите неща като теб, но по-скоро за поддържане на форма. Отслабвам от не ядене, не умишлено, а когато се разболея и нямам апетит.. та не знам при теб за какви килограми говорим и колко искаш да свалиш. Успех все пак :-)

babity
07-25-2011, 18:34
Трябва да имаш и дни, в които да си почиваш, не е хубаво да се правят упражнения всеки ден

Защо?

mechepd
07-25-2011, 19:13
Трябва да имаш и дни, в които да си почиваш, не е хубаво да се правят упражнения всеки ден

Защо?

Организмът ще се натовари много..

и аз мисля като останалите.. :P

sladkish_14
07-25-2011, 19:26
Ще отслабнеш, вероятно..
Зависи колко искаш да отслабнеш и колко килограма си :)

3oPuTy
07-25-2011, 19:31
Трябва да имаш и дни, в които да си почиваш, не е хубаво да се правят упражнения всеки ден

Защо?
Защото ако се прави всеки ден организма се пренатоварва,а и (до колкото съм чувала/чела) така ефекта се губи,т.е. отслабващия ефект,а се стимулира нарастването на мускулната маса.
Пак казвам,че т'ва съм го чувала/чела някъде,но нямам лични наблюдения :)

babity
07-26-2011, 18:34
Трябва да имаш и дни, в които да си почиваш, не е хубаво да се правят упражнения всеки ден

Защо?

Организмът ще се натовари много..

и аз мисля като останалите.. :P

тогава защо се чувствам като пръдня затворена в буркан в дните, в които не спортувам?

Едит: Зориту, за трупането на мускулна маса съм съгласна и нямам проблем с това. Обаче нали с натрупването и би трябвало да се топят и мазнините? Не разбирам, наистина ми е интересно, питам. 'Щото няма логика да си трупаш мускулна маса и сланината да не мръдва наникъде. Логично ми се вижда, обаче едното да забавя другото. Плюс т'ва аз всеки ден правя различни като интензивност и като естество на хореографията, ако щеш, упражнения... Не знам... както казах, когато нямам никаква физическа активност през деня се чувствам ужасно, схваната съм, болят ме разни неща... Пък така правя к'вото правя, разтегна се накрая и съм машинка.