PDA

View Full Version : Обичам я, а тя мен?



valkotooo
07-23-2011, 09:01
Здравейте, аз съм на 14 и от отдавна съм влюбен в едно момиче. Познаваме се от преди седем години, когато бях първи-втори клас. От три години я харесвам, а от две съм влюбен в нея. По различни начини се опитах да и покажа чувствата си но тя ме избягваше, затова реших да остана в сянка. Преди 2 месеца усетих че има нещо между нас. Реших да направя крачката, но тя стана гадже с друго момче, и така всичко между нас просто пропадна. Преди една седмица тя скъса с него и в същия ден, докато си чатихме ми написа по скайпа "ми в петък (22 юли) ако искаш може да се видим и да се разходим. Ще се видим и ще си поговорим малко.". Аз се зарадвах на това и разбира се приех. Нощта преди "петък-а" не можах да спя от нетърпение. Когато стана време да излизаме, получих СМС, който гласеше "Няма да можем да излезем, мама току-що ми каза, че ще ходим на гости при наши роднини. Извинявай!". :shock: :shock: :shock: Имах чувството, че ме е предал някой много близък. Стана ми кофти и слушах тъжна музика цяла нощ. Какво да правя :-o , да и кажа официално какво чувствам, да уговоря нова среща...? Помогнете. :(

BrainDamage
07-23-2011, 09:13
Уговорете си нова среща. Ако има нещо към теб ще го усетиш. Но това, че тя сама е пожелала да излезете само по себе си означава, че и е приятно с теб. Иначе как ще си изиграеш картите зависи от теб. Най-важното е да бъдеш търпелив и внимателен. От тази ви среща зависи дали ще има следваща. Успех.

MissArrogance
07-23-2011, 09:37
Аз мисля, че въпросното момиче, не те харесва. Не знам, просто това ми е мнението.
Освен това, не мислиш ли, че, ако те има за някакъв приятел, след като е скъсала с гаджето си, може да е искала просто да излезе с теб, за да се поразсее. Не изключвай и този вариант. Все пак, това, че едно момиче иска да излезе с едно момче, не значи, че задължително ще му отправя някакви любовни послания. Но, наистина, опитай се да уредиш друга среща. Може пък, наистина да те харесва и сега, когато е скъсала с гаджето си, да е решила, да ти даде шанс.

liliii
07-23-2011, 09:38
Уговорете си нова среща. Ако има нещо към теб ще го усетиш. Но това, че тя сама е пожелала да излезете само по себе си означава, че и е приятно с теб. Иначе как ще си изиграеш картите зависи от теб. Най-важното е да бъдеш търпелив и внимателен. От тази ви среща зависи дали ще има следваща. Успех. А може да е казала така, за да провери дали ще се съгласиш просто... ама тази реплика с гостите е най- често използваната като не искаш да излезеш с някого :?

cigarettekisses
07-23-2011, 09:49
колкото и глупаво да ти звучи,може да се е притеснила и заради това да ти го е казала..може е и да е истина,или да не те харесва просто.
ще разбереш,ако пак и се обадиш..ако отново отложи,е ясно,че наистина не те харесва и няма смисъл да си губиш времето.

peace94
07-23-2011, 18:18
Просто си уговорете друга среща. Щом сте се разбрали да излезете веднъж, при това тя те е поканила, не виждам защо да не се разберете за друг ден. Може би иска да види дали ще си паснете. Човек не кани друг от отсрещния пол на среща само от учтивост :D, пък и може наистина да е трябвало да ходи на гости. Звучи като плоско оправдание, но пък на мен лично ми се е случвало наште да ми сервират нещо такова в последния момент. :)