PDA

View Full Version : Страх от "обвързване"



aleks07
07-23-2011, 09:02
Здравейте, момиче на 14 съм и разбирам, че съм малка за любов и, че още не ми е времето, но както всички на моята възраст и аз изпитвам любовни трепети.Проблема не е в това, а , че ме е страх да се обвържа, самата дума ме плаши, страх ме е да си имам гадже незная защо, може би защото баща ми никога не се е държал добре с мама и съм много наплашена, примерно харесам някой и когато нещата се задълбочат до там, да ми прелдожи и при самата мисъл ме е страх, нямам представа защо е така, може би проблемът е в мен, но някак много се плаша, моля ви кажете защо е така, защо когато се стигне до нещо по сериозно с човек когото ахресвам, ме е страх ? :))) Ще ви бъда благодарна ако получа съвети :)

Rolezzz
07-23-2011, 09:23
Ще си избираш по кротки момчета. И като забележиш, че започва да се държи лошо с теб му биеш шута за да не допускаш същата грешка като майка ти.

liliii
07-23-2011, 09:31
Наистина не ти е дошло времето, или просто не си срещнала човека. До преди няколко седмици и аз бях така и си казвах, че няма начин да се обвържа... но се появи едно момче и просто нещата си получиха от сами, почувствах се сигурна и щастлива с него... изобщо го нямаше страха от преди :-D

xoxi
07-23-2011, 10:01
Страх те е от неизвестното. Нормално е, а пък и както ти сама каза, още си малка.
Изчакай да намериш човекът, в чието присъствие няма да се чувстваш застрашена, ами ще имаш чувството, че си на най-безопасното място.

sapphire5
07-23-2011, 10:53
Страх те е от неизвестното. Нормално е, а пък и както ти сама каза, още си малка.
Изчакай да намериш човекът, в чието присъствие няма да се чувстваш застрашена, ами ще имаш чувството, че си на най-безопасното място.

+1

SisiStrange
07-23-2011, 11:05
Ще си избираш по кротки момчета. И като забележиш, че започва да се държи лошо с теб му биеш шута за да не допускаш същата грешка като майка ти.
Това. :)