PDA

View Full Version : Ерекция !!!



Garvanec
07-23-2011, 10:22
Имам голям проблем и искам да се обърна и към вас за съвет . За разстояние от месец може би исках да преспя с 2 рацлични момичета , но точно когато започна всичко изобщо не ми стана . На следващия ден започна да ми става само като видях една мацка по телевизора . Вчера отвоно ми се получи така отново в действие не ми стана и грам . Незнам защо се получава така . Много съм разочарован . Подречтавам дебело , че това не е от притеснение или нещо от тоя сорт . След вчерашния ден мисля сериозно да ида на лекар ако могат да ми обяснят какъв е проблема.И на какъв лекар се ходи изобщо за подобно нещо? Защо веднъж става друг път не , а мацките са еднакво хубави . Какво да правя ако пак ми се случи подобно нещо ? Моля за съвет момчета на които също им се е случвало и на момичета които могат да ми помогнат . Това да незнаеш дали ще ти се вдигне или не направо ми убива живота.

marin4itu
07-23-2011, 11:17
Момиче съм, не съм много наясно, но момчетата ходят на уролог за подобни проблеми.

07-23-2011, 11:27
психолог?

xch0colattegiirlxx
07-23-2011, 13:43
Момиче съм, не съм много наясно, но момчетата ходят на уролог за подобни проблеми.
;-)

Done
07-23-2011, 13:46
обрязан ли си ?

Garvanec
07-23-2011, 15:57
Не съм луд , нито турчин...направих грешка , че попитах хора от интернет . Благодаря за отговорите .

xXxPrivateLovexXx
07-23-2011, 17:04
Не знам , не виждам логика ако не се притесняваш при девойките да не ти става.Все пак ако ти е тъпо отиди на лекар ...

SisiStrange
07-23-2011, 17:14
Кво общо има лудостта с психологията? :-o
Лудите ги разглеждат психиатрите, не психолозите.

И аз мисля, че проблемът ти е на психологическа основа.

lamer4e7o
07-23-2011, 17:17
Garvanec, на колко си години?

Годините играят важна роля в подобни случаи.

Garvanec
07-23-2011, 17:39
Garvanec, на колко си години?

Годините играят важна роля в подобни случаи.
Не мисля , че е от годините защото съм на 20 а половия си живот започнах на 15 . Наистина от страни може да изглежда странно на мен също е така просто се чудя защо така стана изведнъж и то 2 пъти последователно . Няма по тъп момент за 1 мъж от това ...

flyingmonkey
07-23-2011, 17:49
Много го мислиш, това спира нещата, при мен има същия ефект, когато се замисля се натоварвам и това пречи на ерекцията ми като цяло, за това те съветвам действаш и въобще да не ти дреме.

Garvanec
07-23-2011, 17:54
Може би си прав . Дано да е от о това . А дали е възможно да се е прецакало нещо след силен удар по топките когато играх футбол . 2 часа след това не можах да дойда на себе си . Мисля наистина да посетя уролог да видя какво ще каже .

flyingmonkey
07-23-2011, 18:43
Със сигурност е от това, защото си претърпял удар и това ти довежда допълнителни мисли и грижи, малко или много убива желанието за секс като цяло. Просто му дай почивка известно време от травмата и пак ще си наред :)

07-23-2011, 20:47
Може би си прав . Дано да е от о това . А дали е възможно да се е прецакало нещо след силен удар по топките когато играх футбол . 2 часа след това не можах да дойда на себе си . Мисля наистина да посетя уролог да видя какво ще каже .
добре де нали го дигаш без проблем ако видиш някоя мацка по телевизията? значи няма проблем с топките... според мен е на психологическа основа, което НЕ означава че си луд! означава, че имаш някакъв подсъзнателен проблем, който ти пречи ...

Loooooser
07-23-2011, 21:20
Всичко ти е в главата.. от теб зависи.. проблема надали е здравословен .. по скоро Психолог! :(