PDA

View Full Version : pak toq sexx :Pp



vanito96vn
07-23-2011, 11:47
Здравейте , имам едно запитване към по опитните в секса :-P
Мисля да мина по същество обаче преди това да изясня нещо...
Всички знаем че при възбуда и по време на секс и при жената и при мъжа
се отделят секрети. Бях чула някъде , че при мъжете тази "течност" , въпреки че не е сперма .. все пак съдържа малко от нея. :o
Ииии с приятеля ми в началото бяхме опитали 1 , 2 пъти без презерватив
като той не е свършвал пък и беше за мноого кратко...

Въпросът ми е дали има някаква опасност ако не се стига "до края" ? :]]

BrainDamage
07-23-2011, 11:49
Какъв е смисъла да не се стига до края? :-o Не мога да разбера въпроса и логиката ти..
И не виждам какъв е проблема да ползвате презервативи..

peace95
07-23-2011, 11:49
Грешен раздел и все пак КАТО НЯМАШ ОПИТ СИ ЗАТВАРЯЙ КРАКАТА , толkова ли е трудно да се прочете малко ?

vanito96vn
07-23-2011, 12:02
не виждам какво не разбра във въпроса ми.. попитах дали има опасност ако той все пак не е свършил ?!
не съм пуснала темата за да ми казвате да си "затварям краката" и т.н :razz: проблем с презервативите също нямам... но няма и да давам обесения за тва сега.
естествено че мога да прочета, но кво лошо има и да питам ;)
никой не те кара да отговаряш на сила нали ?!?1

marin4itu
07-23-2011, 12:14
Айде като станеш малко по-голяма и си имаш сериозен приятел, и евентуална бременност не те притеснява, тогава прави секс без презерватив. За всичко си има време.

kalpazanka
07-23-2011, 12:25
Отвори раздел Секс и виж колко теми има по въпроса за закъснението на менструацията и колко хора ви набиват в канчетата, че от предеякулационна течност СЕ забременява в комбинация с ОВУЛАЦИЯ.

Зарежи секса и овладей писането на български. Постарай се да нацелваш правилните раздели занапред.