PDA

View Full Version : Споделям



Lincheto
07-23-2011, 12:01
4 години имах близки отношения с едно момче и днес той каза "не те обичам". Но пък за сметка на това, аз съм доста влюбена. Всъщност, не получих разбиране от него. Да.. случва се. Просто си бях въобразила, че имам бъдеще с него след толкова време..

marynkata
07-23-2011, 12:21
А..ако не е тайна ти на колко си и той на колко е?Тъй като аз съм малка и според мен има разлика между любовта на 14 и примерно ако си 17..21 а най-вече ако той е по-голям от теб!Също така 4 години могат да бъдат както малко,ако не сте нонстоп заедно и много- ако сте неотлъчно заедно.Макар че така губите личния си живот,приятели...Ако може ми разкажи повече за връзката ви,тъй като съм преживяла нещо подобно и бих могла да ти бъда полезна :)

Lincheto
07-23-2011, 12:48
Аз 17, той 22.

Определено не сме били постоянно заедно.. Истината е, че е прекалено дълго, а не ми се ще да ви обременявам xD

Просто възлагах надежди... а нали когато се надяваш и нещо не стане.. е много по-болезнено, отколкото да не се надяваш.

Исках по някакъв начин да се успокоя. Благодаря ти.

marynkata
07-23-2011, 12:57
Еми все пак щом ти го е казал, значи не те заслужава.. Все пак виждам че си сладурана от снимката на подписа ти.. И щом не се виждате често, няма смисъл да сте заедно. Сигурно ще ти е трудно да го виждаш по града, в които живеете.. но съм сигурна, че ще срещнеш някой по-добър от него, който ще те обича и уважава повече от него.. Успех, сладурано :-) :-)

jghgh
07-23-2011, 13:28
Не знам как е при твоя случай, но най-гадното е да са се държали с теб като с принцеса, да сте имали просто чудесни моменти през тея години и изведнъж човекът да охладнее и да каже, че няма вече чувства.
Просто е кошмарно и съсипващо. Съчувствам ти :?

marynkata
07-23-2011, 19:50
Ами според мен е по-добре да и каже, че няма чувства, отколкото да я лъже или изневерява..

Lincheto
07-23-2011, 20:07
Благодаря за милите думи. Благодаря ви много и на двете.

alice13
07-24-2011, 13:36
какво да кажа.. от такива хора ми се повдига... просто никога не осъзнават какво имат до себе си и чак когато го изгубят го оценяват. Не мога да ти кажа нищо повече освен да продължиш напред...

TVDQueen
07-24-2011, 13:40
Искрено ти съчуствам, защото съм сигурна, че е много тежко.Продължи напред и съм сигурна, че ще намериш някой, който да те оценява истински.Между другото поне е хубаво, че ти го е казал и е бил честен с теб.Има момчета, които до последно не казват, а изневеряват, което е просто.. :?

eminemfenka
07-24-2011, 15:59
Горе главата!

rebeccaa
07-24-2011, 16:13
Е, поне като не е отвърнал на чувствата ти да не направи като всички останали, да се надуе, и да се отдръпне от теб ...