PDA

View Full Version : Поддържане на форма с фитнес



slicky
07-23-2011, 12:27
Получих една гадна контузия и сега ми трябва почивка поне 4-5 месеца.Нищо тежко и т.н.Та въпросът ми е мога да правя само бягане на пътека,велъргометър и колело? И корем да правя?Не искам да губя много тегло,затова по колко трябва да бягам?

firstdiesel
07-23-2011, 15:16
ако не искаш да губиш тегло ... яж много протеини и прави клекове с работна тежест 50% от 8RM/MAX8. 4серии по 8 .... през 2 дена

понеже питаш за тичане и велометър, предполагам че контузията не е в краката или кръста.

Ако земеш да тичаш или да въртиш велометъра ще сваляш още повече тегло.

slicky
07-23-2011, 16:38
В рамото е контузията.Имам още 1 преглед и се надямвам да се оправи.Аз имам малко мазнинки и сега ще въртя колело и т.н.,но както очаквам да се окаже,че трябва доста дълго да почивам,не знам какво да правя и за тва питам.А освен клекове друго за крака да правя ли? Защото аз го виждах колело+правене на корем докато се възстановя напълно.

slicky
07-23-2011, 16:49
Като отворих тема..1 фр(няма рег тука) пита дали може да комбинира лостове+фитнес т.е. сутрин фитнес,а вечер лостове.

ZipFail
07-23-2011, 17:06
А по обяд може и да ходи да прави силов трибой..

Някой след мен да обясни, омръзна ми от едни и същи въпроси..

slicky
07-23-2011, 18:58
А по обяд може и да ходи да прави силов трибой..

Някой след мен да обясни, омръзна ми от едни и същи въпроси.. Аз му викам,че ще претренира и мускула расте докато почива,той не и пак не щял да зема ала бала и със супер хран.режим щял да успее.Като се замисля сега за кво питах тука...

ZipFail
07-23-2011, 19:35
Трябва да е някъв много як зоб, че да може да се възтановява така.
Дори да ходи през ден, не виждам как ще комбинира лостве с фитнес, щото само ще му обърка тренировъчния режим. Никъв смисъл като цяло.

firstdiesel
07-23-2011, 21:21
щом ти е в рамото контузията с ръцете не трябва да бараш нищо .... пък и за да я държиш тая щанга зад врата се иска доста да се извие рамото, та не знам .................


по другия въпрос: като ша ходи на фитнес лостове не му трябват! Във фитнеса като ша прави гръб да се набира и тва е!