PDA

View Full Version : ПОМОГНЕТЕ МИ, МОЛЯ ВИ!



mimsa1998
07-23-2011, 13:53
Ето какъв е проблема: Има едно момче, което живее на нашата улица, преди сме ходели, но аз още го харесвам. :oops: Той май за нещо ми се сърди, но незнам за какво :( искам да разбера, но не мога да го попитам, срам ме е :-k Той непрекъснато е с някой и почти не го виждам, а ужасно много го обичам! как да постъпя 8-[ 8-[ 8-[ [/b]

Auriss
07-23-2011, 14:00
сладур :lol: Ако се познаваш добре с някой негов приятел го помоли да поразпита. Може и да ти услужи. Ако има момиче в компанията му ,още по-добре - няма да му изпее ,че душиш наоколо. Помоли я нея.

Най-добре си е обаче сама да си го питаш. Не виждам от какво може да те е срам. "Здрасти ,как е ,да не си ми сърдит за нещо ,щото оставам с такова впечатление ? ". Готово.

autumn666
07-23-2011, 14:01
Ми преодолей срама си и го попитай, искаш ние да го направим вместо теб ли? :-o

bleskawotokotencce
07-23-2011, 14:10
Амиии питай по скайп успехзззз :-) 8)

Luidgie
07-23-2011, 15:54
Питай по-скайп, питай по-фейсбук, питай по разни сайтчета за запознанство, и се сети кога ше му направи впечатление! :lol: Ма вие тъпи ли сте или да? Като искаш ходи да го питаш, преодолей тоя срам! Или му се обади (което не е много добро решение, но е по добро от скайп иподобните простотии). Значи за всеки проблем, за всичко което решава съдбата ви, Вие предпочитат скайпа, щото ви е срам. Със скайпове и подобни идиотщини, нищо не се постига!

mimsa1998
07-23-2011, 16:10
Благодаря! ще опитам :---)