PDA

View Full Version : Приятелят ми има проблем



NomNomNom
07-23-2011, 14:35
Имаше разни червени точици по пениса, после станаха на рани . Маза ги с разни антибактериални лекарства, не му мина . Каза на майка му , тя се обади на специалист, той му каза лекарства , купи си ги и сега си ги намаза. Ще му мине в близките 2-3 дни . Даже вече се чувства добре .

Какво да правим ? Дайте някакви съвети , много съм притеснена . Дали да не кажа и на моята майка ?

NomNomNom
07-23-2011, 14:40
кажи му да ходи на лекар и недей дап равиш нищо със него до тогава.. може да е сифилис!
ООооо, сифилис ли :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
А възможно ли е и аз да имам , правим секс без презерватив и ми свършва в устата :o :o :o :o :o :o :( :( :( :( :( :(

Done
07-23-2011, 14:43
Имаше разни червени точици по пениса, после станаха на рани . Маза ги с разни антибактериални лекарства, не му мина . Каза на майка му , тя се обади на специалист, той му каза лекарства , купи си ги и сега си ги намаза. Ще му мине в близките 2-3 дни . Даже вече се чувства добре .

Какво да правим ? Дайте някакви съвети , много съм притеснена . Дали да не кажа и на моята майка ?нещо подобно имах аз преди доста време. пъпчици по главичката. Мисля че се появиха след секс с момиче в цикъл :smt078
Ходих на уролог и ми предписа няква антибиотикова паста, не си спомням името, не помня и дали въобще се мазах с нея, но изчезнаха пъпките. Гентамицин ли беше.... нещо такова ?!?

SisiStrange
07-23-2011, 14:54
Провери дали и на теб не са ти излезнали точици някъде? :shock:

0y7ofCon7roLL
07-23-2011, 15:00
Бахти и глупаците сте, не разбрахте ли, че темата е фейк

SisiStrange
07-23-2011, 15:02
Бахти и глупаците сте, не разбрахте ли, че темата е фейк
Тихо де! Евчето не е пуснала цяла фейк тема, за да се появи някой още в първите 10тина поста, който да казва: Темата е фейк. :-o :-o :-o

Drako89
07-23-2011, 16:47
Бахти и глупаците сте, не разбрахте ли, че темата е фейк
Тихо де! Евчето не е пуснала цяла фейк тема, за да се появи някой още в първите 10тина поста, който да казва: Темата е фейк. :-o :-o :-o


Правила е и доста по-големи простотии, така че тука е малко като лъжливото овчарче...

А по темата най-вероятно приятеля ти има гъбички те така се развиват, ще му мине щом се маже ама те са страшно упорити, съветвам те и ти поне да отидеш на един преглед, защото какво казах са много упорити!

И все пак аз не съм лекар, а само предполагам!

NomNomNom
07-23-2011, 17:38
Дали мого да получа усложнения :( :(

Drako89
07-23-2011, 18:01
Гледай за точици, зачервявания и сърбеж дали има...

Иначе според мене щом до сега нямаш оплаквания можеш да си малко по-спокойна!

Успех!

CanisDirus
07-23-2011, 18:22
Стискай гнойта и мажи на филия! 8-)

NomNomNom
07-23-2011, 18:43
Стискай гнойта и мажи на филия! 8-)
Ти що се шегуваш , знаешм ли колко е гадно , ааааа
:-x :-x :-x
Нз, утре ще питам една приятелка, тя каза, че на един нейн бивш му било така и измислили някаква бабина рецепта.
Ама реално на моя му минават нещата , дали трябва да се притеснявам, че и на мен ще ми минат ?

kalpazanka
07-23-2011, 18:46
Хващаш се и си занасяш д-то при гинеколог. Може причината за обривите му да е в теб.
А може и той да кръшка.

Drako89, предположението за гъбички ще ти излезе солено.

NomNomNom
07-23-2011, 20:05
Стискай гнойта и мажи на филия! 8-)
Ти що се шегуваш , знаешм ли колко е гадно , ааааа
:-x :-x :-x
Нз, утре ще питам една приятелка, тя каза, че на един нейн бивш му било така и измислили някаква бабина рецепта.
Ама реално на моя му минават нещата , дали трябва да се притеснявам, че и на мен ще ми минат ?реално прилича на сифилис... както каза калпазанка направо го води
:-x

ubuntureload
07-23-2011, 20:16
Ако носиш прашки може и от това да е ... тутурутката ти е получила бонус инфекция, която си подарила на възлюбения!

Drako89
07-23-2011, 20:47
Стискай гнойта и мажи на филия! 8-)
Ти що се шегуваш , знаешм ли колко е гадно , ааааа
:-x :-x :-x
Нз, утре ще питам една приятелка, тя каза, че на един нейн бивш му било така и измислили някаква бабина рецепта.
Ама реално на моя му минават нещата , дали трябва да се притеснявам, че и на мен ще ми минат ?

По-добре го запомни и друг път ти не се е****й с проблемите на хората!


@kalpazanka


Ако ще ме наказваш с нещо давай, проблеми нямам даже и бан да си отнеса!

Споделил съм си мнението и съм казал, че само предполагам и че не съм лекар и съм казал, че е най-добре да отиде на лекар!

Ако имаш предвид житейска гледна точка, живота ме е наказал предостатъчно...

IvCheToOoOo
07-23-2011, 20:58
В крайна сметка какво стана???
Че май и при моя има нещо такова :shock:

NomNomNom
07-23-2011, 21:17
Ако носиш прашки може и от това да е ... тутурутката ти е получила бонус инфекция, която си подарила на възлюбения!
не е вярно :-x

CanisDirus
07-24-2011, 07:40
Ти лапа ли му го след като му бяха излезнали ранички? Как беше на вкус?

NomNomNom
07-24-2011, 09:11
Ти лапа ли му го след като му бяха излезнали ранички? Как беше на вкус?
:-x :-x
Ти така като се шегуваш на теб ще ти се случи

Me4encety
07-24-2011, 09:42
Ти лапа ли му го след като му бяха излезнали ранички? Как беше на вкус?
:-x :-x
Ти така като се шегуваш на теб ще ти се случи
Абе момиче,успокой се малко! Съмнявам се CanisDirus да се шегува (надявам се не греша:D).Мисля,че пита дали,ако си му правила орална вкусът е бил по-различен от обикновено.А иначе моя съвет е да идеш на лекар и приятеля ти също.

NomNomNom
07-24-2011, 09:53
Ти лапа ли му го след като му бяха излезнали ранички? Как беше на вкус?
:-x :-x
Ти така като се шегуваш на теб ще ти се случи
Абе момиче,успокой се малко! Съмнявам се CanisDirus да се шегува (надявам се не греша:D).Мисля,че пита дали,ако си му правила орална вкусът е бил по-различен от обикновено.А иначе моя съвет е да идеш на лекар и приятеля ти също.
Ходихме , ама още мие притеснено .

GregoryHouse
07-24-2011, 10:01
Я улез у скайпо :)

Done
07-24-2011, 10:07
Ти лапа ли му го след като му бяха излезнали ранички? Как беше на вкус?
:-x :-x
Ти така като се шегуваш на теб ще ти се случи
Абе момиче,успокой се малко! Съмнявам се CanisDirus да се шегува (надявам се не греша:D).Мисля,че пита дали,ако си му правила орална вкусът е бил по-различен от обикновено.А иначе моя съвет е да идеш на лекар и приятеля ти също.
Ходихме , ама още мие притеснено .
и кво каза лекаря че ми е интересно ?

NomNomNom
07-24-2011, 10:30
Ти лапа ли му го след като му бяха излезнали ранички? Как беше на вкус?
:-x :-x
Ти така като се шегуваш на теб ще ти се случи
Абе момиче,успокой се малко! Съмнявам се CanisDirus да се шегува (надявам се не греша:D).Мисля,че пита дали,ако си му правила орална вкусът е бил по-различен от обикновено.А иначе моя съвет е да идеш на лекар и приятеля ти също.
Ходихме , ама още мие притеснено .
и кво каза лекаря че ми е интересно ?
Ми нищо конкретно :/

xch0colattegiirlxx
07-24-2011, 12:45
Стискай гнойта и мажи на филия! 8-)
дали трябва да се притеснявам, че и на мен ще ми минат ?
...