PDA

View Full Version : Забавни факти за секса



mitko8989
07-23-2011, 17:28
Сексът е едно от основните забавления за хората. Всеки ден, над 120 милиона души правят секс. Той е забавен, разрешава семейни спорове и създава някои от тях.
-Сексът има успокояващ ефект, по-голям дори от валиума. Подобно действие, но по-слабо изразено имат целувките. Средно, две седмици от живота си човек се целува.
-Брадата на мъжете, които имат по-силно либидо и по-често правят секс расте по-бързо.
-Жените, които четат любовни романи си падат повече по секса. Оженете се за такава жена, за да се забавлявате повече.

-Според сексолозите, обувките и краката са един от най-големия фетиш за мъжете. Куентин Тарантино- най-известния почитател на женски стъпала е бил покорен от Ума Търман поради това, че ходилото носи 42 номер обувки.
-Най-търсения аромат на еротично бельо за ядене, предлагано в сексшоповете е с аромат на вишна.
-Може да се отслабва и чрез секс. С практикуването му в продължение на един час ще изгорите 360 калории и освен това ще се чувствате добре.
-Голяма част от мъжките прилепи са хомосексуално настроени, като държат първенството сред всички бозайници-дали са включили в бозайниците и хората, остава само да гадаем.
-Популацията на плъховете се увеличава ненапразно-за едно денонощие се съвокупляват 20 пъти. Лъвовете не остават по-назад в класацията-през любовния си период лъвът прави секс с различни партньорки до 50 пъти дневно.
-В Гуам-най-големият от Марианските острови има меко казано необичайна професия-да отнемат девствеността на младите девойки срещу заплащане?! Какви късметлии!
-Най-голям процент-85% от мъжете, починали по време на полов акт в момента са изневерявали на съпругите си.
-Обезглавяване застрашава мъжете в Индонезия, които са хванати да мастурбират, което е противозаконно.

lamer4e7o
07-23-2011, 17:29
Интересна тема. Повечето неща не ги знаех. :)

SisiStrange
07-23-2011, 17:34
Брадата на мъжете, които имат по-силно либидо и по-често правят секс расте по-бързо.

:lol: :lol: :lol:

Това ще ми бъде от полза, когато се видя с моето момче. Вече ми бяха попривършили ебавките. :D

flyingmonkey
07-23-2011, 18:57
Брадата на мъжете, които имат по-силно либидо и по-често правят секс расте по-бързо.

:lol: :lol: :lol:

Това ще ми бъде от полза, когато се видя с моето момче. Вече ми бяха попривършили ебавките. :D

Тебе може да ти е смешно, но това си е май вярно, защото днеска се обръснах, а пък вече няколко часа по късно брадата ми е изглежда като все едно е на 2 дена :-o :D

anonymous708973
07-23-2011, 19:08
Обезглавяване застрашава мъжете в Индонезия, които са хванати да мастурбират, което е противозаконно.

:razz: :razz: Нененене :razz:

sapphire5
07-23-2011, 19:37
Интересна тема. Повечето неща не ги знаех. :)

и аз също :-D

ubuntureload
07-23-2011, 19:43
Глупости... аз като пия цяла вечер ми расте яко братата... дефакто, като се напия и нae6а няква пyтka ще ме вземат в семинарията на следващия ден!

bloodyF
07-23-2011, 20:19
В Гуам-най-големият от Марианските острови има меко казано необичайна професия-да отнемат девствеността на младите девойки срещу заплащане?! Какви късметлии!



дефлоратори ;-) 8-)

xch0colattegiirlxx
07-24-2011, 12:53
Няма да ти вляза в сайта пък!!! :-x

selenasky
07-25-2011, 07:51
-Жените, които четат любовни романи си падат повече по секса. Оженете се за такава жена, за да се забавлявате повече.

Фенките на "Twilight" излизат нимфоманки :-D :D

fenkaaa
07-25-2011, 09:02
[quote]Брадата на мъжете, които имат по-силно либидо и по-често правят секс расте по-бързо.

Аз се чудя на моето защо му расте толкова бързо :razz: