PDA

View Full Version : PSP - 3000



6ymensko
07-23-2011, 21:27
абе хора реших да си взема PSP - 3000 обаче незнам кое ще е по хубаво УМД дискове или карта с памет. За картата с памет не се ли иска Memory Stick Pro Duo или в PSP-то го има. А УМД дисковете продават ли се празни някъде в България и може ли да се записват от кампютър и после да се използват от PSP. PSP-то ще го използвам най вече за игри и по малко за видео и музика.

slicky
07-24-2011, 06:44
НЕТ,НЕТ и пак НЕТ.Сега ще ти обясня(рядко съм компетентен в този раздел,ама имам ПСП) Значи за да можеш да слагаш пиратски игри,трябва да си хакнеш ПСП.Аз мойто го дадох да ми го хакнат.Не си спомням точно какво правеше това хакване,но без него пиратски игри не тръгват.Тези дискове ЮМД се правят от сони и се използват САМО НА НЕХАКНОТО ПСП и струват пари ест.Има в Техномаркет,Технополис и т.н.,обаче по-яките игри са около 60 лв,а в интернет ги има без пари.Ако сложиш ЮМД на хакното ПСП ще ти се упдейтне версията и хакването заминава на кино.Относно картата за допълнителна памет:мойта е 2 ГБ и ми върши работа.На нея при хакното ПСП се запазват сейфовете от игрите и там си слагаш самите игри.Ако искаш можеш да си вземеш 4 ГБ.Игри за псп има в Замунда .Питай още неща,ако има.

П.С.:празни дискове ЮМД не се продават

6ymensko
07-24-2011, 08:31
ами чух че PSP-3000 не се хаква вярно ли е и колко струва да се хакне и ако се хакне ще може ли да се гледат филми от УМД дискове или да се играят игри от УМД дискове и какво друго се печели от хакването на PSP-то

slicky
07-24-2011, 09:02
Значи трябва да питаш дали може да се хаква.Преди не можеше сега не знам.Затова е хубаво вземането на по-стари версии на ПСП-та,щото лесно се хакват и най-важното е,че могат да се хакват.Тези ЮМД дискове не ти трябват.На тях има игри само,но пак ти казвам-не ти трябват.Дори не трябва да ги купуваш.При хакното ПСП ще ти се прецака това хакване.Хакваш си псп-то и след това с ЮСБ кабел си слагаш нещата.Ами хакването е добре да ти го направи твой познат или някой,който няма да те оскубе с много.Аз бях ходил при 1 в началото и ми искаше 70 ЛВ,което според мен е доста.После ми го хакнаха за 25.От хакването,освен че можеш да си слагаш игри,можеш да си слагаш музика и филми.

6ymensko
07-24-2011, 10:51
да но с тези УМД дискове според мен ще имаш по качествени игри а без да се хаква ще може ли да се слуша музика и да се гледат филми

slicky
07-24-2011, 11:30
Taka...Същите игри,които ги на ЮМД дискове ги има и пиратски.Не чаткаш ли,че ще се охарчиш много повече с тези ЮМДи-та,защото 1 диск е 1 игра.Според мен хакването е задължително!!!!!! Игрити на ЮМД-тата ще ти излязат общо ,колкото цената на ПСП-то.То ПСП-то не е точно мое(на брат ми) и той не гледа филми и не слуша музика и не знам как е.

6ymensko
07-24-2011, 11:57
а след хакването на ПСП-то гаранцията ще важи ли. При хакването на псп-то има ли някаква опастност да се развали нещо. И ако може да ми кажеж някакъв сайт на който може да поръчва псп-та

slicky
07-24-2011, 12:47
а след хакването на ПСП-то гаранцията ще важи ли. При хакването на псп-то има ли някаква опастност да се развали нещо. И ако може да ми кажеж някакъв сайт на който може да поръчва псп-та Започваш май да усещаш риска :D :D След хакване гаранцията не важи вече.При хакването опастността е някой непросветен да ти го направи,защото при хака има опастност(както при всеки хак) да ти се прецака ПСП и повече игри да не видиш.Колкото е по-нова версията,толкова по-опасно е,защото е по-трудно хакването.Аз преди 3 години си взех мойто и е ПСП 2000,т.е. по-стара версия и за сега всичко е ОК.Само 3 пъти съм го носил за ремонт и то защото брат ми не го пази достатъчно.Аз го зех от Технополис.Там поне съм сигурен за качеството.

6ymensko
07-24-2011, 12:53
а на псп 3004 тръгват ли всички пиратски игри когато е хакнато псп-то

bregovich
07-25-2011, 22:09
ПСП 3004 може да се хаква и то можеш сам да си го хакнеш без никакви проблеми.Проблема е че при 3004 и 2004(Slim) ако изгасиш напълно ПСП-то - хака изгасва и трябва да се пусне наново.Иначе хакването е лесно.Слага се официалния фирмуер 6,39.След това се тегли хака от някой сайт и го слагаш в ПСП-то.Пускаш го следваш инструкциите и си готов.Можеш да намериш инструкций за хакване в интернета.В много сайтове ги има.Иначе всички игри ще ти вървят.А и няма как да ти падне гаранцията,когато хакваш,защото то е флашване,тоест само софтуерно и не може да се разбере дали е хаквано ако примерно форматнеш мемори стика.