PDA

View Full Version : Поредното разочарование



rebeccaa
07-23-2011, 21:47
Не знам как да започна..

Познавахме се от 3 години..първо ходехме след това останахме най-добри приятели, той ми казваше постоянно, че съм му най-близка, че го познавам по-добре от всеки и ме обича адски много..ОБЕЩА МИ никога да не ме остави и го казваше докато ме гледа в ОЧИТЕ..След два дена се скарахме , защото напоследък имах много работа и нямах достатъчно време да се виждаме, при което той ми каза, че ме забравя :) И така вече една седмица не мога да го преживея, не мога да преживея това, че НАЙ-ДОБРИЯ МИ ПРИЯТЕЛ, човека на когото имах повече доверие от майка ми , единственият който винаги ме изслушваше и разбираше ме остави ей така.....Да знам , че съм се филмирала и не е края на света, ще приема каквито и да е критики , просто исках да споделя и да излея всичко което ми е на сърцето..Благодаря на тези които са го прочели :)

sh3_1s_7h3_0n3
07-23-2011, 21:54
Защото сте нямали достатъчно време да се виждате, се карате, и той решава да те забрави? What the fuck?! :shock: :o

Той нали не ти е гадже, какво толкова като си заета? Вероятно имаш основателна причина. К'ъв му е проблемът? Да не е яко влюбен в теб и да очаква нещо?

rebeccaa
07-23-2011, 22:10
Защото сте нямали достатъчно време да се виждате, се карате, и той решава да те забрави? What the fuck?! :shock: :o

Той нали не ти е гадже, какво толкова като си заета? Вероятно имаш основателна причина. К'ъв му е проблемът? Да не е яко влюбен в теб и да очаква нещо?

Постоянно ми правеше намеци , че съм единствената която е обичал и.т.н , но в същото време се занимаваше с други момичета само ей така еднодневки, защото "го било страх от обвързване" . Даже един път ми каза " Много к*рви ми минаха през сърцето, ама само ти оставаш там"...

TheNewReligion
07-23-2011, 22:18
Абе, ако някой ти се кълне, че "никога" няма да те остави, гледайки те в очите- вдигай си задничето и бягай далече. "Лъжецът е всякога разточителен на клетви." Не знам кой го е казал. 8-)

И ти се опитай да го забравиш. 'Бати глупака. Вероятно все още в влюбен в тебе и е избрал да сте приятели с надеждата, че по-късно отново ще се получи между вас, а т'ва твое имане на работа и отлагане на срещи го е разколебало и си е казал, че няма смисъл да те чака и зат'ва е духнал. Така си го обяснявам аз. Обикновено като с скараш с човек от категорията "приятел", не му казваш, че го "забравяш", а да си гледа работата, да върви на майната си, да си ебе майката или нещо от тоя род. Та всъщност сам се е издал.

TheNewReligion
07-23-2011, 22:20
Много к*рви ми минаха през сърцето, ама само ти оставаш там"...
Ако беше някой друг, щеше да сметне, че те е нарекъл курва по доста деликатен начин.

Тоя не може да се изразява, зарежи го. :lol:

sh3_1s_7h3_0n3
07-23-2011, 22:25
Много к*рви ми минаха през сърцето, ама само ти оставаш там"...
Ако беше някой друг, щеше да сметне, че те е нарекъл к***а по доста деликатен начин.

Тоя не може да се изразява, зарежи го. :lol:

Да, и на мен т'ва ми направи впечатление, ама се е получило двусмислено най-вероятно. :o

И все пак, детински му работи... като му увре акъла, пак ще се обади.
Ако ли не, опитай се да се свържеш с него по някакъв начин и ако не ти се получи първия-втория път - остави да мине време.
Хлапашки е постъпил. Хем не знае какво иска, хем се сърди.

Zaharinka
07-23-2011, 22:26
Просто не те е преодолял.И не умее да ти бъде приятел.

rebeccaa
07-23-2011, 22:58
Абе, ако някой ти се кълне, че "никога" няма да те остави, гледайки те в очите- вдигай си задничето и бягай далече. "Лъжецът е всякога разточителен на клетви." Не знам кой го е казал. 8-)

И ти се опитай да го забравиш. 'Бати глупака. Вероятно все още в влюбен в тебе и е избрал да сте приятели с надеждата, че по-късно отново ще се получи между вас, а т'ва твое имане на работа и отлагане на срещи го е разколебало и си е казал, че няма смисъл да те чака и зат'ва е духнал. Така си го обяснявам аз. Обикновено като с скараш с човек от категорията "приятел", не му казваш, че го "забравяш", а да си гледа работата, да върви на майната си, да си е** майката или нещо от тоя род. Та всъщност сам се е издал.


МНОГО си прав за всичко :) .. Аз все пак усещах, че още ме обича като повече от приятелка, но МАЛОУМНИЯ му страх от обвързване е виновен.

rebeccaa
07-23-2011, 23:01
Много к*рви ми минаха през сърцето, ама само ти оставаш там"...
Ако беше някой друг, щеше да сметне, че те е нарекъл к***а по доста деликатен начин.

Тоя не може да се изразява, зарежи го. :lol:

Да, и на мен т'ва ми направи впечатление, ама се е получило двусмислено най-вероятно. :o

И все пак, детински му работи... като му увре акъла, пак ще се обади.
Ако ли не, опитай се да се свържеш с него по някакъв начин и ако не ти се получи първия-втория път - остави да мине време.
Хлапашки е постъпил. Хем не знае какво иска, хем се сърди.




АБСОЛЮТНО лапешки постъпва.Много пъти ей така сме се карали за нещо сериозно и след 1 месец ми звъни все едно нищо не е станало точно когато вече съм го забравила, обаче този път каза, че е сериозен и найстина е така......

mrazqkindergarten
07-23-2011, 23:09
Тва с клетвите и аз съм го чувала и въпросният ме заряза... Просто мъжете и те тряа да си изхабят слюнката за измислици.

tanch3t093
07-23-2011, 23:15
Абе, ако някой ти се кълне, че "никога" няма да те остави, гледайки те в очите- вдигай си задничето и бягай далече. "Лъжецът е всякога разточителен на клетви." Не знам кой го е казал. 8-)

Абсолютно, изживяла съм същото нещо. Само дето моя човек се кълнеше в майка си.
Страх го е от обвързване? Затова се занимава ей така, с разни еднодневки за да не му е скучно, или? ... Много странно мислене има това момче, защото не се виждате да те "забравя". Според мен той не може да ти бъде приятел... Била си му на сърцето не можел да те изтръгне и накрая? .. Само той си знае какво е всъщност наистина.

rebeccaa
07-23-2011, 23:26
tanch3t093 : А понякога и самият той не знае какво му има и не може сам да се разбере и да си помогне ..

xBadxApple
07-23-2011, 23:37
Абе, ако някой ти се кълне, че "никога" няма да те остави, гледайки те в очите- вдигай си задничето и бягай далече.

Т'ва е много смислено и реално.

Точните хора не дрънкат утопични простотии, а си действат нещата и гледат да не обещават неща, които едва ли ще спазят.

SisiStrange
07-24-2011, 05:42
Абе, ако някой ти се кълне, че "никога" няма да те остави, гледайки те в очите- вдигай си задничето и бягай далече.

Т'ва е много смислено и реално.

Точните хора не дрънкат утопични простотии, а си действат нещата и гледат да не обещават неща, които едва ли ще спазят.
Съгласна.

Тия всичките:
"Никога няма да те оставя."
"Никога няма да те нараня"
"Като се оженим ще имаме 4 деца и къща на плажа."

... са просто приказки, колкото да е като по филмите. Вярвам в тях като ги видя. Демек на смъртния ми одър (или неговия), ако още не ме е оставил, евала му.

DespicableMe
07-24-2011, 07:03
нема къде да иде
ще се върне

LightningMcQueen
07-24-2011, 11:32
Абе, ако някой ти се кълне, че "никога" няма да те остави, гледайки те в очите- вдигай си задничето и бягай далече. "Лъжецът е всякога разточителен на клетви." Не знам кой го е казал. 8-)


+1 на 100%

Друг много тънък момент е, когато някой оборотен се изцепи "Довери ми се".
За ташак може да го питаш, а ти доверие имаш ли си?:D

Обаче и в двата случая пускай мигача.

П.П. Има и положителна част. Това е момента да изживееш най-идиотските си сексуални фантазии с човек тип "за който не ми пука, но си мисли, че ми пука за него" 8)

Hilary_
07-24-2011, 11:56
Отадвна спрях да вярвам на думи .. :?
Явно още не те е преживял и за това е решил, че ще те забрави толкова лесно .. според мен ще се върне .. ;)

alice13
07-24-2011, 12:28
прибързал е.. според мен се е ядосал защото не си му обърнала достатъчно внимание. и на мен като той спря да ми обръща внимание и аз го блокирах.. глупава постъпка ама бях малка.. ;д

umri
07-24-2011, 12:49
Първо сте "ходели", после ти станал най-добрият приятел. Пълни глупости. Такива неща не съществуват между мъж и жена. Може да има секс, изгода, бизнес... не и приятелство без задни мисли. Ти какво очакваше? Да ти е емоционалния контейнер, докато ти си фръгаш сливата по други ли?

TVDQueen
07-24-2011, 13:48
Не те е преодолял, останали сте приятели, защото си е мислел, че като сте заедно така и може нещата пак да потръгнат.Но те не са и сега се опитва да си намери нова, за да те забрави..Мисля че е горе-долу това..

rebeccaa
07-24-2011, 15:57
Абе, ако някой ти се кълне, че "никога" няма да те остави, гледайки те в очите- вдигай си задничето и бягай далече.

Т'ва е много смислено и реално.

Точните хора не дрънкат утопични простотии, а си действат нещата и гледат да не обещават неща, които едва ли ще спазят.
Съгласна.

Тия всичките:
"Никога няма да те оставя."
"Никога няма да те нараня"
"Като се оженим ще имаме 4 деца и къща на плажа."

... са просто приказки, колкото да е като по филмите. Вярвам в тях като ги видя. Демек на смъртния ми одър (или неговия), ако още не ме е оставил, евала му.



Е, така е никога не съм и вярвала на такива простотий :) Просто той беше човекът на когото имах доверие повече от всеки.

rebeccaa
07-24-2011, 15:59
Първо сте "ходели", после ти станал най-добрият приятел. Пълни глупости. Такива неща не съществуват между мъж и жена. Може да има секс, изгода, бизнес... не и приятелство без задни мисли. Ти какво очакваше? Да ти е емоционалния контейнер, докато ти си фръгаш сливата по други ли?



Напротив, съществуват колкото и рядко да е.ДА бил е влюбен във мене явно, но щом знае, че аз няма да го нараня, защо подяволите го е страх от обвързване ?!?!?!?! А и още нещо - никога не съм го ползвала за емоционален контейнер :)

rebeccaa
07-24-2011, 15:59
Не те е преодолял, останали сте приятели, защото си е мислел, че като сте заедно така и може нещата пак да потръгнат.Но те не са и сега се опитва да си намери нова, за да те забрави..Мисля че е горе-долу това..


Горе долу, да и аз съм на същото мнение :))

umri
07-24-2011, 17:26
Първо сте "ходели", после ти станал най-добрият приятел. Пълни глупости. Такива неща не съществуват между мъж и жена. Може да има секс, изгода, бизнес... не и приятелство без задни мисли. Ти какво очакваше? Да ти е емоционалния контейнер, докато ти си фръгаш сливата по други ли?



Напротив, съществуват колкото и рядко да е.ДА бил е влюбен във мене явно, но щом знае, че аз няма да го нараня, защо подяволите го е страх от обвързване ?!?!?!?! А и още нещо - никога не съм го ползвала за емоционален контейнер :)

Щом е бил влюбен в теб за какво приятелство си говорим, бе душицо.

rebeccaa
07-24-2011, 17:49
Първо сте "ходели", после ти станал най-добрият приятел. Пълни глупости. Такива неща не съществуват между мъж и жена. Може да има секс, изгода, бизнес... не и приятелство без задни мисли. Ти какво очакваше? Да ти е емоционалния контейнер, докато ти си фръгаш сливата по други ли?



Напротив, съществуват колкото и рядко да е.ДА бил е влюбен във мене явно, но щом знае, че аз няма да го нараня, защо подяволите го е страх от обвързване ?!?!?!?! А и още нещо - никога не съм го ползвала за емоционален контейнер :)

Щом е бил влюбен в теб за какво приятелство си говорим, бе душицо.


Е, тогава вместо да се прави на дете можеше да ПОГОВОРИМ нали ?!

therichbitch
07-24-2011, 18:02
вероятно още има любовни чувства към теб и затова иска по- голямо внимание и повече време да му отделяш

treisi90
07-24-2011, 20:41
" Много к*рви ми минаха през сърцето, ама само ти оставаш там"...

Ако беше някой друг, щеше да сметне, че те е нарекъл к***а по доста деликатен начин.

Тоя не може да се изразява, зарежи го.
.... :lol: малко по-късно, но все пак обърнах и аз внимание на тоя израз.. :razz:

hheh
07-24-2011, 21:47
Мисля че не иска да сте най добри приятели . Мисля , че иска да сте нещо повече .. Може би никога не е искал да е просто приятел с теб .. Напротив , с това се е отешавал.. замисляла ли си се ? 8-)

rebeccaa
07-24-2011, 22:37
^^ Тези дни определено се замислих и все повече, и повече ми липсва, и не спирам да мисля за него...пф.

rebeccaa
08-08-2011, 20:01
Ето ме ОТНОВО ... От както сме скарали не ме беше търсил до онзи ден .. Звънна ми телефона (обаче не говори той, а негов приятел вместо него).Разговорът беше следния :

АЗ : Ало ?
Неговият приятел : Какво правиш?
АЗ : Ти кой си ?
Неговият приятел : Аз те питам какво правиш, ти ме питаш аз кой съм ?!
АЗ : Ама М. ташак ли си прави с мене нещо или ?
Неговият приятел : Не, той в момента го няма ( при което неговият глас се чува)
АЗ : Еми кажи му много поздрави тогава.

Та от цялата тази работа не мога да разбера липсвам ли му ? И защо се прави на дете и не говори ТОЙ с мене, за да ми каже каквото има да ми казва, а негови приятели ми се обаждат?

elysunny
08-08-2011, 20:08
Абе, ако някой ти се кълне, че "никога" няма да те остави, гледайки те в очите- вдигай си задничето и бягай далече.

Т'ва е много смислено и реално.

Точните хора не дрънкат утопични простотии, а си действат нещата и гледат да не обещават неща, които едва ли ще спазят.
Съгласна.

Тия всичките:
"Никога няма да те оставя."
"Никога няма да те нараня"
"Като се оженим ще имаме 4 деца и къща на плажа."

... са просто приказки, колкото да е като по филмите. Вярвам в тях като ги видя. Демек на смъртния ми одър (или неговия), ако още не ме е оставил, евала му.

marti93
08-08-2011, 21:08
аз съм правила мн грешки относно приятелството ми с прекрасен човек.карахме се,дори се сбихме,не сме си говорили месец ,но въпреки това се търсим отново и отново .ако ти е истински фр ,ще те потърси рано или късно ,ще ти прости,въпреки ,че не виждам в какво си сбъркала.

mArMaLaDkA
08-08-2011, 21:36
Звънна ми телефона (обаче не говори той, а негов приятел вместо него)

Дори няма топки да говори с теб, и то по телефона. За какво си говорим изобщо?
Много още мъже ще ти минат през ръцете, много ще ти обръщат внимание и ще искат да им обръщаш внимание. Тоя специално не си заслужава нито времето, нито усилията. Глуповат е, несигурен и се държи тъпо. Няма защо да се чувстваш гузна и да проявяваш съжаление, сам си е направил така, че отношенията ви да стигнат дотук(до кривата круша, сиреч).

sasha_90
08-09-2011, 10:06
Много глупаво е постъпил,като се е отдръпнал от теб,защото си нямала време за него.Глупаво и детинско е и държанието му.Още повече се убедих,когато прочетох разговорът ти с неговия приятел.Един сериозен човек,не би оставил негов приятел да върши работата му.

Josefinne
08-09-2011, 10:52
Е, скарали сте се, ще се сдобрите и другата седмица ще се смеете на филмите.

Rebirthing
08-09-2011, 11:15
^^ Тези дни определено се замислих и все повече, и повече ми липсва, и не спирам да мисля за него...пф.

Да не би и ти случайно да си все още влюбена в него ?! Защото честно казано, след този пост отношението ти към него звучи по-различно от приятелско.

Maaggiiee
08-09-2011, 11:33
Защото сте нямали достатъчно време да се виждате, се карате, и той решава да те забрави? What the fuck?! :shock: :o

Той нали не ти е гадже, какво толкова като си заета? Вероятно имаш основателна причина. К'ъв му е проблемът? Да не е яко влюбен в теб и да очаква нещо?

Постоянно ми правеше намеци , че съм единствената която е обичал и.т.н , но в същото време се занимаваше с други момичета само ей така еднодневки, защото "го било страх от обвързване" . Даже един път ми каза " Много к*рви ми минаха през сърцето, ама само ти оставаш там"... Просто и ясно ти е казал, че си курва 8) Я забравяй за тоя и си гледай живота.

rebeccaa
08-10-2011, 17:44
Много глупаво е постъпил,като се е отдръпнал от теб,защото си нямала време за него.Глупаво и детинско е и държанието му.Още повече се убедих,когато прочетох разговорът ти с неговия приятел.Един сериозен човек,не би оставил негов приятел да върши работата му.

Точно :) .

rebeccaa
08-10-2011, 17:46
^^ Тези дни определено се замислих и все повече, и повече ми липсва, и не спирам да мисля за него...пф.

Да не би и ти случайно да си все още влюбена в него ?! Защото честно казано, след този пост отношението ти към него звучи по-различно от приятелско.

Може и така да е защото съм на 15, а за първи път се чувствам толкова привързана към някого, и му имам такова голямо доверие, и изпитвам такава обич. :(

koteto0o0o
08-10-2011, 18:22
мисля че след като си била заета и не си могла да му обарнеш внимание това нее повод да ти казва че ще те забеави.. моя приятел и той ходи на работа не всеки път може да ми обарне внимание , но такива неща понякога се случват.. а той ако те обича наистина ще се варне при тебе .. ;)

rebeccaa
08-10-2011, 19:04
мисля че след като си била заета и не си могла да му обарнеш внимание това нее повод да ти казва че ще те забеави.. моя приятел и той ходи на работа не всеки път може да ми обарне внимание , но такива неща понякога се случват.. а той ако те обича наистина ще се варне при тебе .. ;)

АБСОЛЮТНО ! Надявам се да се върне някой ден, независимо кога .... но колкото се може по скоро , ЛИПСВА МИ ВСЕКИ ДЕН .....

IceColDmaN
08-10-2011, 19:41
Не знам как да започна..

Познавахме се от 3 години..първо ходехме след това останахме най-добри приятели, той ми казваше постоянно, че съм му най-близка, че го познавам по-добре от всеки и ме обича адски много..ОБЕЩА МИ никога да не ме остави и го казваше докато ме гледа в ОЧИТЕ..След два дена се скарахме , защото напоследък имах много работа и нямах достатъчно време да се виждаме, при което той ми каза, че ме забравя :) И така вече една седмица не мога да го преживея, не мога да преживея това, че НАЙ-ДОБРИЯ МИ ПРИЯТЕЛ, човека на когото имах повече доверие от майка ми , единственият който винаги ме изслушваше и разбираше ме остави ей така.....Да знам , че съм се филмирала и не е края на света, ще приема каквито и да е критики , просто исках да споделя и да излея всичко което ми е на сърцето..Благодаря на тези които са го прочели :)

Като те е гледал докато те гледа в очите та кво - много филми гледате.. в днешно време кой кво обещал.. боже.. отделно тоя според мен по-скоро е загубил интерес към тебе иначе и рядко да се виждате, като има човек интерес - някак си това компенсира дългото време в което не сте се виждали.. но иначе като се замислиш ако много рядко наистина се виждате - проблем си е, ама не и чак толкова - колкото тоя ти разправя, начи просто увърта и причината вероятно е друга!

rebeccaa
08-10-2011, 20:03
Не знам как да започна..

Познавахме се от 3 години..първо ходехме след това останахме най-добри приятели, той ми казваше постоянно, че съм му най-близка, че го познавам по-добре от всеки и ме обича адски много..ОБЕЩА МИ никога да не ме остави и го казваше докато ме гледа в ОЧИТЕ..След два дена се скарахме , защото напоследък имах много работа и нямах достатъчно време да се виждаме, при което той ми каза, че ме забравя :) И така вече една седмица не мога да го преживея, не мога да преживея това, че НАЙ-ДОБРИЯ МИ ПРИЯТЕЛ, човека на когото имах повече доверие от майка ми , единственият който винаги ме изслушваше и разбираше ме остави ей така.....Да знам , че съм се филмирала и не е края на света, ще приема каквито и да е критики , просто исках да споделя и да излея всичко което ми е на сърцето..Благодаря на тези които са го прочели :)


Като те е гледал докато те гледа в очите та кво - много филми гледате.. в днешно време кой кво обещал.. боже.. отделно тоя според мен по-скоро е загубил интерес към тебе иначе и рядко да се виждате, като има човек интерес - някак си това компенсира дългото време в което не сте се виждали.. но иначе като се замислиш ако много рядко наистина се виждате - проблем си е, ама не и чак толкова - колкото тоя ти разправя, начи просто увърта и причината вероятно е друга!







Не, не е загубил интерес според мене, познавам го до болка , щом загуби интерес се държи съвсем различно, така че не е в това проблема .

koteto0o0o
08-11-2011, 10:37
замисляла ли си се, че проблема може да е това че е наистина влюбен в теб и предпочита да те забрави защото го е страх да не го оставиш... и това е вариант.. всичко е възможно .. но преполагам че ще се върне при теб :П

rebeccaa
08-11-2011, 22:23
замисляла ли си се, че проблема може да е това че е наистина влюбен в теб и предпочита да те забрави защото го е страх да не го оставиш... и това е вариант.. всичко е възможно .. но преполагам че ще се върне при теб :П




Да, от една страна и това е така, и ти си права, той сам ми е казвал, че го е страх от обвързване.