PDA

View Full Version : Проблеми с бивш



Zaharinka
07-23-2011, 22:18
Преди около 2,3 седмици за трети и окончателен път скъсах с него.След 1 седмица получих смс,че ме обича,но казах на себе си,че това наистина е краят и,че няма да се върна при него.Разбрахме се спокойно да сме приятели,чуваме се,видяхме се дори 2 пъти.Но през това време се появи друго момче,което ме харесва.Обаче понеже ги имам и 2та като приятели във фейсбук 8-) въпросният бивш ми следи профила и си мисли,че ходя с него,а аз не ходя.Просто се дразня,когато някой си вади грешни изводи.Започна да се държи странно моят бивш вече не толкова приятелски.Постоянно за новото момче ми плямпа и т.н.Не мога да разбера дали наистина ме обича въобще пука ли му и редно ли е това нещо.Да,и аз го обичам,но ината ми е в повече и искам да сме приятели,но той постъпва странно спрямо ситуацията.Как да действам в този случай?

sh3_1s_7h3_0n3
07-23-2011, 22:21
Ти сериозно ли вярваш, че може бившият ти да ти е просто приятел, след като сте скъсали преди 2-3 седмици?!?! И той щом още (уж) те обича?
Как мислиш, че това се получава? От раз? Днес сме гаджета - утре просто приятели и ти ще му говориш примерно за новата си авантюра или с кой мухльо си излязла и кви неща сте си приказвали, и... бла-бла?

Можете да бъдете евентуално приятели след известен период от време, когато страстите са утихнали... ама не и след 1-2 седмици.

Тия американски филми тотално е.ават майката на мозъчната дейност. :?

Zaharinka
07-23-2011, 22:23
Не просто причината да скъсаме беше,че той нямал чувства и ме имал само за приятелка и сега тези действия.Тотално ме обърква с държанието си..

elizabethg
07-23-2011, 22:27
Игнорирай го.

sh3_1s_7h3_0n3
07-23-2011, 22:27
Игнорирай го тотално за 1-2 седмици - без да му се обаждаш, без да го търсиш ти... да остане насаме с мислите си и ако вече много пририта за теб, тогава поговорете. Ама такива 'днес те обичам, утре вече нямам чувства' аааааааайде пътя! Баси. Ти да не си играчка... че и ще ти държи сметка. Той пък кой е, че да ти се меси, като заради него явно сте се разделили...

tanch3t093
07-23-2011, 23:27
Ама вие в момента не сте никакви че да ти държи сметка. За да ти плямпа постоянно за "новия" явно се дразни и се опитва да изкопчи информация. Ноо да наистина и на мен ми беше доста странно как така го мислиш това да сте приятели при положение, че уж го обичаш?
Лично при мен нещата стоят така - с бившия ми не си говорим от почти 10 месеца. Вчера се видяхме неволно и двамата се чувствахме гузно някак си не на място. Пробвахме се да бъдем приятели точно 1 седмица след приключването на връзката ни. Не стана, постоянно се искахме ;ddd а не можехме да бъдем заедно. Може би когато е имало голяма любов (поне от едната страна) не може да стане дума за приятелство. Нали си чувала израза "Приятелството може да прерасне в любов, ноо любовта с приятелството - никога" ;)

xXxPrivateLovexXx
07-24-2011, 07:09
Според мен - живей си живота и не се съобразявай.Тва че ти е бивш , хм , окей , никога да не погледнеш друг ,така ли ?Постави го на мястото му и му покажи ,че ти не си негова собственост и да спре да ти се бърка в живота.Баси наглото копеле .

BrainDamage
07-24-2011, 07:18
Нали знаеш "оценяваш нещо, чак когато го загубиш".. еми така е при него. Съжалява, ревнува, самообвинява се [предполагам], но щом си решила, че не искаш нищо повече от него освен приятелство - хубаво за теб. Много по-добре ще ти е да започнеш на чисто и да ги няма старите ви проблеми и дразги.

Zaharinka
07-24-2011, 08:55
От моя страна няма проблем аз нито му се бъркам нито го разпотвам нито ме интересува какво прави,с коя къде и по кое време.Щом е щастлив за мен няма проблем.Човекът обаче мн яко се филмира и някакви неща,които не съществуват ми говори.И това ме ядосва понеже аз филми не обичам.Колкото и да съжалява и т.н. той сам си го направи и аз си тръгнах.Просто когато започнеш да си задаваш въпроса:''Какво правя с този човек,има ли смисъл?''Просто тогава ти става ясно,че е вече късно.Казах му:''Виждам,че ти е тъпо и гадно,но преглътни и продължи.''И той ми отговори с ''Кво виждаш,аз що не виждам нищо''-прозвуча ми много нагло...И му казах,че приятелите не си говорят така,след което получих отговор понякога и така си говорят.Много съм объркана какво иска ад жаба този човечец от мен.

Hilary_
07-24-2011, 12:50
Няма приятелство между бивши (има само някакви безкрайно големи изключения, но ти не си от тях) .. ако искаш да си с това ново момче - бъди!

Колкото до бившия .. не му се обяснявай, нито се опитвай да бъдете "приятели" .. загубена кауза е !! ;)

alice13
07-24-2011, 13:14
Игнорирай го.
+++

TVDQueen
07-24-2011, 14:49
Пълен игнор.Щом сте скъсали, защото той е ''нямал чуства към теб'' значи не е знаел какво иска и все още не знае.Не се занимавай с такъв тип хора.