PDA

View Full Version : Надървен немога да го оголя :(( моля кажете кво да правя ;((



killerniki
07-23-2011, 22:41
Моляви кажете какво да правя , трябва ли ми операцияя ;хх ;( !! На 14 години съм . Мога да оголя главичката , но когато го надървя и я оголя ме боли малко .. оголвам го точно колкото цялата главичка ;(( !! Моля дайте мнение по - възрастните и тези които разбират !! Мерси предварително !!

Serphent
07-24-2011, 17:18
За бога отиди на уролог :D или си клъцни пишлето :D

dinqta
07-24-2011, 20:07
Може пък с времето да мине ако пък се притесняваш сподели с родителите ти и да махнат кожичката не виждам друг начин ..

killerniki
07-24-2011, 21:14
За бога отиди на уролог :D или си клъцни пишлето :D

Четох някаква тема и по - това което разбрах мисля че проблема е ' късно генче ' или нещо такова ;х .. Неща да стаам кат турците ' РЯЗАН ;дд' .. тай де неможе ли да се отстрани и да си остана нормален ? :дд ако ме разбирате ;х ии .. как да го кажа на наще ( срамм ме е !! ;хх )

dinqta
07-24-2011, 21:58
За бога отиди на уролог :D или си клъцни пишлето :D

Четох някаква тема и по - това което разбрах мисля че проблема е ' късно генче ' или нещо такова ;х .. Неща да стаам кат турците ' РЯЗАН ;дд' .. тай де неможе ли да се отстрани и да си остана нормален ? :дд ако ме разбирате ;х ии .. как да го кажа на наще ( срамм ме е !! ;хх )


Виж приятел първо това нещо се нарича късо гемче
Второ няма нищо срамно в това да ти махнат кожичката така дори е по-хигиенично това че някой хора са ти го набили в главата че ако се обрежеш ще станеш като турците незначи че ще станеш като тях.. има голяма разлика да си обрязан поради някаква болест и поради религиозни гледни точки така че не бъди като всички старомодници които казват че това е смешно да си обрязан..

IvCheToOoOo
07-25-2011, 16:22
Дам, повечето от американците са обрязани, включително католици и т.н.
И това ни най-малко не ги прави "като турци", даже помага при секса да не свършват като некои българчета за 0.5 секунди... :shock:

killerniki
07-25-2011, 19:41
Мерси , но как да кажа на нашите ? срам е и незнам как да им го кажа.. а сам надали ще се оправя да отида на уролог ... ;х И ще боли ли ?? ;сс :smt085 :smt085 :-# :-# :-#

peio87
03-21-2012, 21:29
Аз бях така 8-ми клас, кожата ми беше доста голяма, сам реших и отидох на хирург и ме обряза, от една страна сега съжалявам от друга не!