PDA

View Full Version : R.I.P Amy Winehouse



thoronaro
07-24-2011, 00:17
Толкова ми е мъчно за Ейми,беше толкова таланлива и оригинална,но за нещастие зависимостта от дрогата не прощава.Жалко за пропиления талант.

ameli
07-24-2011, 05:55
Никога не съм я харесвала :-o Но все пак RIP.. поредния нелепо загубен живот.

Djuff
07-24-2011, 08:17
Тя си е виновнааа.Да почива в мир и жалко за хубавия й глас.

AutomatiC
07-24-2011, 09:03
R.I.P бе страшно талантлива...
http://www.youtube.com/watch?v=TJAfLE39ZZ8&feature=share

Concussion
07-24-2011, 10:01
Много жалко, беше уникална, със страхотен глас! И Ейми се присъединява към Клуб 27 наред с Джими Хендрикс, Джим Морисън, Джанис Джоплин, Кърт Кобейн и Брайън Джонс. :(

SuperBadSuperFresh
07-24-2011, 11:18
Поредното доказателство,че славата убива.Не може да се каже,че беше неочаквано.Майка ми ми каза сутринта.Първото,за което се сетих беше свръхдоза.

NightGuardian
07-24-2011, 11:21
до вчера не знаех коя е , все пак R.I.P :(

xoxi
07-24-2011, 13:27
R.I.P.

infreakincredible
07-24-2011, 14:02
Като чух много се натъжих.. :( R.I.P.

marto12345
07-24-2011, 14:22
RIP :(
Харесваха ми някои нейни песни

grebec
07-24-2011, 15:06
Почивай в мир. Жалко, че толкова млад и талантлив артист като нея губи живота си при такива обстоятелства :?

againstyou
07-24-2011, 15:17
Тя си е виновнааа.Да почива в мир и жалко за хубавия й глас.

cigarettekisses
07-24-2011, 17:39
Никога не съм я харесвала :-o Но все пак RIP.. поредния нелепо загубен живот.

BrigadeSUD
07-24-2011, 19:14
хероина не прощава

BladeDancer
07-24-2011, 19:55
Жалко че при такива обстоятелства? Ако видите някой пропаднал наркоман на улицата ще го напсувате ама за звездите "жалко тя е добра бла бла бла" все едно за нищо не е виновна. За такива изчадия само смърт. Един тъп и пропаднал човек по-малко на тая зема.

0409
07-24-2011, 20:30
... Един тъп и пропаднал човек по-малко на тая зема.

:booooomb: Ако за теб човек с 5 награди Грами и страхотен талант е ТЪП И ПРОПАДНАЛ не знам какво мислиш за себе си :-x

selenasky
07-25-2011, 06:51
Дразня се, когато хората говорят лошо за някого, било то мъртъв или жив, без да го познават :( Не са справедливи...
Ейми беше сладурана :) харесвах я ... слу4ва се понякога 4овек да залитне в грешна посока!!! Голяма загуба за света на музиката и ВИП средите, както и за нейните фенове!!

Franticone
07-25-2011, 12:54
Божкее гласа й<333
R.I.P
Клуб 27 се увеличава...

edinstvenatasisi
07-25-2011, 13:18
Никога не съм я харесвала и няма и да я харесам,но все пак R.I.P. Мисълта ми е че тя не е починала така както го описват или поне според мен е така.Не искам да обиждам никои,просто ми казаха че билетите били разпродадени,всичко били уредено и те(някои близък до нея човек примерно) са решили че вече не им трябва и й е време да си ходи и са я убили под предтекст "свръхдоза" :? всеки си има мнение и това е моето.Моля без злобни отговори :?

youarehotnyouarencold
07-25-2011, 14:53
Тя си е виновнааа.Да почива в мир и жалко за хубавия й глас.
rip :(

JustaLittleKid
07-25-2011, 15:04
Никога не съм я харесвала и няма и да я харесам,но все пак R.I.P. Мисълта ми е че тя не е починала така както го описват или поне според мен е така.Не искам да обиждам никои,просто ми казаха че билетите били разпродадени,всичко били уредено и те(някои близък до нея човек примерно) са решили че вече не им трябва и й е време да си ходи и са я убили под предтекст "свръхдоза" :? всеки си има мнение и това е моето.Моля без злобни отговори :?

:lol: какви са тези филми? нищо лично, просто не ми звучи правдоподобно.

Иначе като цяло не знам много за нея, слушала съм нейни песни, харесваше ми като визия и глас.
Жалко, че се погуби по такъв нелеп начин, както казаха- дрогата не прощава...
Към мнението BladeDancer - не мисля, че е тъпа и пропаднала, просто не е уцелила правилната посока, в която да се развива, правилната компания, правилния начин да се справя с проблемите и славата...
Жалко за таланта й.
R.I.P.

BladeDancer
07-25-2011, 19:21
... Един тъп и пропаднал човек по-малко на тая зема.

:booooomb: Ако за теб човек с 5 награди Грами и страхотен талант е ТЪП И ПРОПАДНАЛ не знам какво мислиш за себе си :-x

Кво като е с 5 награди това различава ли я от един наркоман умрял от свръхдоза? НЕ!

0409
07-25-2011, 19:51
... Един тъп и пропаднал човек по-малко на тая зема.

:booooomb: Ако за теб човек с 5 награди Грами и страхотен талант е ТЪП И ПРОПАДНАЛ не знам какво мислиш за себе си :-x

Кво като е с 5 награди това различава ли я от един наркоман умрял от свръхдоза? НЕ!

Задаваш реторичен въпрос! Какво я различава от един наркоман умрял от свръхдоза - ами 5-те награди Грами :)

sladkish_14
07-25-2011, 19:54
Е нищо.. поне ще е на място, на което надявам се, няма да може да се друса.
Не мога да съжалявам за човек, който сам попилява живота си, няма защо и вие да проявявате такова голямо съпричастие.
Човек, които дава покъртителен пример на останалите и на всичкото отгоре е известен и 10 награди Грами, не могат да го оправдаят. :)

Concussion
07-30-2011, 18:36
Лелее, к'ви ограничени лапета имало... :-D

brutaLxxbunny
07-30-2011, 20:54
Тъжно,но очаквано.R.I.P.Жалко за погубения талант..

Colouring
07-31-2011, 09:23
Жалко,че още едно младо момиче си отиде,без значение дали е била известна или не.Не бях запозната с творчеството й,затова и не мога да я коментирам като певица.
Не знам дали е мястото тук,но лично аз много се издразних напоследък как изведнъж всички се сетиха за нея.Разбирам истинските фенове,но много хора,които до вчера не й бяха слушали нито една песен,така "изстрадаха" загубата,че...То не бяха публикувани песни във фейсбук с ред сълзящи коментари отдолу от хора,които до вчера не я бяха чували.Просто е тъпо хората да се сещат за тези личности,когато се случи нещо такова и всеки изведнъж да става голям фен и да започва да парадира с това колко му е тежко,заради подобна загуба.

mimity9602
08-01-2011, 19:51
тъжно, тъжно.Аз по това време, когато тя почина, бях в Лондон. Там хората наистина тъгуват за нея, не като ''ФЕНОВЕТЕ'' и тук в България. Историята на Майкъл Джексън се повтаря сега когато не е сред живите всички го обичат, липсва им... а преди това всички го плюеха. С Ейми и Майкъл не може да се прави сравнение той си е бил кралят на попа а нейната звезда едва сега изгряваше, но едно е сигорно, и двамата бяха много, много талантливи изпълнители. R.I.P Amy!!!!!

RaisedOnRock
08-01-2011, 21:20
Много жалко, беше уникална, със страхотен глас! И Ейми се присъединява към Клуб 27 наред с Джими Хендрикс, Джим Морисън, Джанис Джоплин, Кърт Кобейн и Брайън Джонс. :(
Мхм.
R.I.P.

pofek
08-15-2011, 20:14
Алкохолът и наркотиците я изкараха от играта..

tainstvenomomi4e
08-16-2011, 07:40
Не сте прави! Първо тя не е виновна. Блейк й е показал наркотиците и тя понеже го е обичала решила да пробва и след това се е опитвала да престане, но не е лесно. Второ защо да е лошо да си фен на някой след като вече е починал. Аз не знаех коя е тя и след като почина слушах някой от песните й и веднага разбрах колко е талантлива. Не мисля, че съм виновна за това, че никой не ми беше казал за нея. Трето за мен тя е ангел и идол. Не ми пука какво мислите.

lemonademouth123
08-23-2011, 11:26
Никога не съм я харесвала :-o Но все пак RIP.. поредния нелепо загубен живот.

UNITED2
08-23-2011, 11:43
Научих за нея,когато умря... поредното доказателство,че преди това медиите не ценят изпълнителя но умре ли се почва с биографиите,сълзите,новини те... :? :? :?

TheNewReligion
08-23-2011, 11:53
... Един тъп и пропаднал човек по-малко на тая зема.

:booooomb: Ако за теб човек с 5 награди Грами и страхотен талант е ТЪП И ПРОПАДНАЛ не знам какво мислиш за себе си :-x

Кво като е с 5 награди това различава ли я от един наркоман умрял от свръхдоза? НЕ!
Абе, ей! Я по-спокойно! За покойните или добро, или нищо. Не си ли чувал за т'ва? Ебати тъпото невъзпитано келеме, 'дето си.
Нито знаеш защо ВСЪЩНОСТ се е друсала, нито нищо, така че по-добре не си изливай педерастката злоба върху човек, който едно че не познаваш, ами и вече не е сред живите. :wink:

Нека почива в мир.

SilverRain
08-23-2011, 16:33
Харесвах много песните и ... Много кофти ми стана, когато научих, че е починала. Нека почива в мир!

Junieee8
08-23-2011, 17:16
Не съм слушала нейни неща... само по ТВ-то, ако нещо пуснат
Много хубав глас,да... но както казаха по-горе-Поредния нелепо загубен живот :(

DifferentLove
08-23-2011, 19:14
Имаше страхотни песни!.. Винаги ми е била с много странна визия,но.. R.I.P..