PDA

View Full Version : Възможно ли е ? Дайте мнение плс



sunnyt0
07-24-2011, 00:50
Така ситуацията е следната. Тази година завърших 8ми клас в училището в което кандидатствах имаше прием за една Профилирана и една Непрофилирана паралелка. За непрофилираната бяхме 20 желаещи (трябва да има минимум 18 за да се направи) всичките 20 сме приети и всички се записахме (сигурна съм, че всички се записахме стоях там докато не се записа и последния) обаче една позната която се познава с някои от учителите и сина и учи в същото училище, казала на баба ми, че няма непрофилирана паралелка в 9ти клас защото нямало достатъчно желаещи. Та въпроса ми е възможно ли е да обявят прием да обявят приетите да ни запишат и изведнъж да решат, че няма да правят клас въпреки, че сме над 18 човека и ако е така не трябва ли поне да ни се обадят да ни кажат. Знам, че малко глупаво звучи обаче здраво съм се паникьосала :oops:

slicky
07-24-2011, 06:22
Иди в училището и питай най-добре.Според мен щом не са ти се обадили,няма да я отменят.

cvetitoyoy
07-24-2011, 14:09
Ако си се отписала от старото ти училище и си записана там вече няма връщане назад така че спокойно.Струва ми се нелогично да сте се записали в несъществуваща паралелка. :)

krokkrok
07-24-2011, 23:47
По-скоро,който ти го е казал не е имал официалната информация и се е правил на всезнаещ...на тази възраст някои хора имат нуждата да го правят :-o

Fiction7577
07-25-2011, 12:19
Не е възможно. Били сте над 18 човека, записали сте се. Край.

SmilezZz
07-25-2011, 12:54
Щом казваш,че сте били повече от 18 души и всички са се записали - няма как тази паралелка вече да не съществува. Има си достатъчно ученици,така че някой е говорил врели-некипели. Но ако все пак се притесняваш - отиваш в училището и питаш,никой нищо няма да ти каже за това.

pufinka96
07-25-2011, 13:22
Ами няма да се изненадам,ако паралелката бъде закрита,но според мен ако това решение вече е взето,надали ще останете в неведение,сигурна съм,че ще ви предупредят,но за да се чувстваш сигурна обади се в учелещето и провери.Стискам палци да е само една фалшива тревога :-)