PDA

View Full Version : Пукане във влагалището



Vasilewaa
07-24-2011, 07:37
Здравейте,на 16 години съм,водя полов живот от няколко месеца с постоянен партньор.Нито той,нито аз сме боледували от полови болести..Проблемът е следния: По време на полов контакт аз усещам едно пукане (като пукане на хрущял,не е болезнено) във влагалището,което пукане не е постоянно по време на половия контакт.Обаче от няколко дни насам усещам същото пукане ,но придружено с лека остра болка ( само при пукването ме боли) .. Аз ще посетя гинеколог , но ако на някой му се е случвало или знае какво може да е , ще се радвам да ми помогне !

ThisIsMe
07-24-2011, 09:56
Вагинално течение имаш ли?Ползваш ли сапун при измиване на външните полови органи?
Повърхностната болка по време на секс може да се дължи на сухо влагалище или налична инфекция.Възможно е и блокиране на бартолиновите жлези,намиращи се във вътрешността на влагалището,чиято функция е да го овлажняват,като чрез този секрет те не позволяват навлизането на микроорганизми.Възможно е и възпаление на вулвата ,ако използваш козметика ,непредназначена за половите органи.По-дълбоката болка във влагалището може да се дължи на възпаление на маточните тръби.Предположенията са много,затова иди да те види гинеколог!

Vasilewaa
07-24-2011, 10:24
Благодаря , ще отида само чакам да е през седмицата,че сега никой не работи ... Иначе имам течение но не е обилно и не се случва всеки ден,няма мирис,прозрачно е ,ползвам интимен сапун .. благодаря ти за помоща .. Болката започнах да я усещам преди няколко дни ... и то навътре в влагалището (само при самото пукване и после отминава ) .. имам чувството ,че е определен участък от влагалището ,защото само от едната страна ми пука и ме боли ...

ThisIsMe
07-24-2011, 10:55
Благодаря , ще отида само чакам да е през седмицата,че сега никой не работи ... Иначе имам течение но не е обилно и не се случва всеки ден,няма мирис,прозрачно е ,ползвам интимен сапун .. благодаря ти за помоща .. Болката започнах да я усещам преди няколко дни ... и то навътре в влагалището (само при самото пукване и после отминава ) .. имам чувството ,че е определен участък от влагалището ,защото само от едната страна ми пука и ме боли ...

Болки в областта на яйчниците имаш ли?
А да напипваш подутина или топче в областта на влагалището?

Vasilewaa
07-24-2011, 11:09
Ами мен доста честичко ме боли корем ... но имам проблеми и с червата .. запек (хронично е ) .. ходих на гинеколог преди известно време и откриха,че фоликулите са ми малко по големи и ме боли доста при пукането им .. и корема най-вече ме боли ниско долу ,преди или по време на цикъл..

ThisIsMe
07-24-2011, 11:30
Ами мен доста честичко ме боли корем ... но имам проблеми и с червата .. запек (хронично е ) .. ходих на гинеколог преди известно време и откриха,че фоликулите са ми малко по големи и ме боли доста при пукането им .. и корема най-вече ме боли ниско долу ,преди или по време на цикъл..

Предменструалните болки са нормални.А топче да напипваш в областта на влагалището?

Vasilewaa
07-24-2011, 11:38
Не, не напипвам нищо.. Само това .. болка при пукването във влагалището и е навътре ( усеща се все едно имам някаква раничка и я докосвам,заболява ме за секунди и после отминава) но само при полов контакт ...

ThisIsMe
07-24-2011, 11:53
Не, не напипвам нищо.. Само това .. болка при пукването във влагалището и е навътре ( усеща се все едно имам някаква раничка и я докосвам,заболява ме за секунди и после отминава) но само при полов контакт ...

Не прави секс щом те боли,докато не отидеш на преглед и не разбереш причината.През седмицата вземи направление и иди на гинеколог.
Не се тревожи!Отписваме болестите предавани по полов път(ако сте се пазили при минали контакти,ако е имало такива) + туморите(твърде си малка още),така че предполагам няма да е сериозно.Успех!

Vasilewaa
07-24-2011, 12:09
Много благодаря ! :)