PDA

View Full Version : Страх



Boryana
07-24-2011, 08:37
Имам приятел от 6 години и се е случвало доста пъти да ме удря. Знам, че някои мъже са такива и когато се ядосат удрят приятелките си. Той винаги се е оправдавал с това, че не ме удря силно, иначе съм щяла да стана цялата синя. Аз до някаква степен съм го приела-да ме заплашва с юмруци за всичко, но сега страха ми идва от друго нещо: последния път когато ме би искаше да ме удари с ключа за гуми по главата, а само крясъците и молбите ми ме спасиха иначе.........не знам сега къде точно щях да съм. Как да го спра да не ме удря.

xXxPrivateLovexXx
07-24-2011, 08:40
Ти болна ли си ? Изобщо не ти е виновен той , ти си си виновна ,че висиш още с такова лайно :)

SisiStrange
07-24-2011, 08:40
:-o Тиии нещо мазохистка ли си?

Мъж, който те е ударил даже един път е пълна п*тка.

Махай се от него преди да те е обезобразил/убил, защото примерно си преварила кафето.

SoloHaterWehrmacht1945
07-24-2011, 08:44
BDSM xD

Boryana
07-24-2011, 08:47
Заплашва ме, че ще ме намери където и да съм и ще ме смачка.Каза, че ще запали къщата на майка ми. Освен това единствения начин да се махна е да отида да живея сама под наем, което е също притеснително.

DeviL_AsS
07-24-2011, 08:48
А това да те бие когато му е кеф не е ли също притеснително?
Защо изобщо го търпиш?Както каза някой по-горе-ограничителна заповед и бягай надалеч.

rockstar1
07-24-2011, 08:52
Кажи на полицията или кажи на вашите да кажат ако те е срам скъсайте непременно :shock: ти не си куче да те бие :(

DeviL_AsS
07-24-2011, 08:53
Кучетата също не трябва да се бият!

slunchoobs
07-24-2011, 08:58
как ще му позволяваш да те удря :х за кфо още си с него давай му х-са и тфа е :х

shoael
07-24-2011, 09:03
Ха, тва е ебавка, нали? 8-)

Boryana
07-24-2011, 11:11
За съжаление не е ебавка, а самата реалност и сега ще ви разкрия кога точно започна боя. Започна след 3-та година, когато изневерих на приятеля си с друг, но не е имало секс, което разбира се не оправдава нещата.Но нещата започнаха да излизат от контрол преди полови година, Когато правих секс с друг, но този път изневярата беше само секс. И сега живота ми е пълен АД. Не излизам никъде- само на работа, ям бой през 2 дни, убиждат ме най-долно всеки ден.

LightningMcQueen
07-24-2011, 11:17
Ха, тва е ебавка, нали? 8-)

Май да :D

А ако не е фейк, бой за акъл викат бабичките ...
Личност, която е приела да бъде малтретирана в името на каквото и да е, дори веднъж, просто не е личност. Безлична сянка, която външно прилича на човек.
А стокхолмския синдром довършва останалото.

XcwetiX
07-24-2011, 11:37
Може да си му изневерила,но дори и това не го оправдава.Бягай момиче,остави го този изрод.Това не е любов какво правиш с такъв побойник.Още си млада търси си късмета.Какво искаш да те тормози до края на живота ти ли.Осъзай се!Няма да спре. :x

liliii
07-24-2011, 11:57
:-o Тиии нещо мазохистка ли си?

Мъж, който те е ударил даже един път е пълна п*тка.

Махай се от него преди да те е обезобразил/убил, защото примерно си преварила кафето.

umri
07-24-2011, 12:08
Run, Forest, run!

Физически мазохизъм е тва твойто.

alice13
07-24-2011, 12:15
ти нормална ли си бе ? к'во търсиш още с тоя. Зарежи го! Отиди в друга държава... не се връщай никога

jghgh
07-24-2011, 12:21
Айде, айде, чак в друга държава...
Обясни всичко на полицията! Кажи им, че той заплашва, че ще подпали дома на майка ти. Предупреди и нея за всичко, което е казал, за да се пази - наистина би било ужасно, ако й навреди, обаче той може и да не го направи, а само да "лае" - т.е. да се опитва да те шантажира. Не се знае дали би посмял да запали къщата на майка ти, при положение, че ако си осведомила полицията, той ще е 1вия заподозрян. И все пак, внимавайте де.

Издействай ограничителна заповед, може по някакъв начин да събереш пари за охрана на дома на майка ти, или за инсталация на някакви пожарни системи... не знам : (
Блокираш му телефона, за да не може да ти звъни и да те шантажира и т.н. Може и да се консултираш с психолог, който да ти съдейства в борбата срещу изрода. Важното е да споделяш с близките ти за развитието на този проблем, за да са наясно и те какво се случва, да са осведомени и да могат да се защитят своевременно от него.
Също и някой твой роднина по-едричък може да го набие и сплаши...
Вземи всички ВЪЗМОЖНИ мерки, за да не реши, че се шегуваш - полиция, бой от роднини, блокиране на номер... смажи го просто!!! Да се почувства че няма къде да мърда и няма да може да ти направи зло! Няма право да те шантажира така, изродът му с изрод грозен!


И най-вече, ако успееш да се премахнеш от него, започвай някаква терапия задължително - ако нямаш пари, чети форуми, консултирай се с хора, преживели същото. В никакъв случай не се поддавай на клетви и обещания, че ще се промени. Не се връщай при него, не омеквай, просто не бъди малодушна, защото най-правилното нещо е да си тръгнеш от него и да го изоставиш завинаги и никога да не се връща повече в живота ти.

Boryana
07-24-2011, 13:30
Много пъти съм мислила да отида в полицията просто да знаят, че ако се случи нещо лошо с мен, първият възможен извършител е той, обаче работи с полицай и веднага ще разбере. А, ако разбере ще си изсипе гнева върху мен. Винаги, когато съм му казвала, че искам да се разделим съм била бита.Не искам повече и с всяко мое действие гледам да не го дразня за да не пострадам. Дори се съгласявам, че съм боклук, помия, курва и не заслужавам да живея.

LightningMcQueen
07-24-2011, 14:28
...

Просто тръгни. Сега.
Не търси причина да останеш. Не търси причина да си тръгнеш.

И преди да го направиш се закълни пред себе си, майка си и всичко ти свято, че никога няма да правиш компромис със себе си. Напиши си го на листче, а него носи винаги със себе. И го изпълни.
В противен случай просто остани с него.

Ако нямаш нагласата да се промениш, няма смисъл да свикваш на друг на шамарите. Запази си комфорта с шамарите на този.
Няма мъже, които удрят жени, има жени, които им позволяват.

rebeccaa
07-24-2011, 16:16
Извинявай, че ще ти го кажа, но си МНОГО ГЛУПАВА.Винаги съм се чудела на такива жени и въобще момичета как може да седите при такъв човек който ви тероризира и унижава по такъв начин ?

peace95
07-24-2011, 17:35
За 3години бой , к`во мислиш , че трябва да направиш :shock:

therichbitch
07-24-2011, 17:38
Късаш с него и подаваш оплакване в полицията, ако те не направят нищо, намираш някого да го спука от бой

Violenza
07-24-2011, 19:25
Извинявай, че ще ти го кажа, но си МНОГО ГЛУПАВА.Винаги съм се чудела на такива жени и въобще момичета как може да седите при такъв човек който ви тероризира и унижава по такъв начин ?
А ти си откровено проста вчерашна пикла.

Мнооого е лесно отстрани - ти си тъпа, ти си малоумна, ти си мазохистка... Това може да го каже само човек, който никога не е получавал истински заплахи, знаейки, че е сам и няма кой да му помогне. Този щом така я пребива може наистина да подпали и къщата на майка й.

Според мен трябва много да внимаваш какво правиш. Със сигурност трябва да се махнеш от там, но първо измисли при кого ще отидеш, а после си вдигай гълъбите. Жалба в полицията задължително трябва да подадеш, но чак когато си на сигурно място, защото в противен случай може да има обратен ефект.

Luidgie
07-24-2011, 19:49
Извинявай, че ще ти го кажа, но си МНОГО ГЛУПАВА.Винаги съм се чудела на такива жени и въобще момичета как може да седите при такъв човек който ви тероризира и унижава по такъв начин ?
А ти си откровено проста вчерашна пикла.

Мнооого е лесно отстрани - ти си тъпа, ти си малоумна, ти си мазохистка... Това може да го каже само човек, който никога не е получавал истински заплахи, знаейки, че е сам и няма кой да му помогне. Този щом така я пребива може наистина да подпали и къщата на майка й.

Според мен трябва много да внимаваш какво правиш. Със сигурност трябва да се махнеш от там, но първо измисли при кого ще отидеш, а после си вдигай гълъбите. Жалба в полицията задължително трябва да подадеш, но чак когато си на сигурно място, защото в противен случай може да има обратен ефект.

++++

BloodRunsCold
07-25-2011, 07:03
BDSM xD

Именно!
Глупаво момиче си! Много глупаво!

Done
07-25-2011, 07:05
Кво се учудвате, това е Перник Сити.
Моя съвет е да му спукаш гумите на голфа и му спри вафлите "Винкел".

iiordanova
07-25-2011, 07:09
Ти луда ли си да търпиш да те бие? Изневерила си му,ама не го оправдава ни най-малко. Събирай си багажа и отивай при някого. Пусни жалба в полицията и това е. Прекрати всякакви отношения с този човек. Със сигурност ще се почустваш по-добре.

soulless
07-27-2011, 16:59
Зарежи го .. независимо ,че си му изневерила НИКОЙ няма правото да ти посяга..

Zarity
07-27-2011, 17:09
Как може да сте такива безгръбначни бе!?

VaMpiRKaTaaa
07-27-2011, 17:27
Посети психолог.
При първия шамар си хващам чантата,изнасям се и ще го съдя.

sasha_90
07-27-2011, 17:31
Темата ти не е реална,нали?В случай,че не-не знам как може да търпиш такъв тормоз...

jeezloxxy
07-27-2011, 18:08
Извинявай, че ще ти го кажа, но си МНОГО ГЛУПАВА.Винаги съм се чудела на такива жени и въобще момичета как може да седите при такъв човек който ви тероризира и унижава по такъв начин ?
А ти си откровено проста вчерашна пикла.



Каза го преди мен,браво.

blaaablaaablaaa
07-27-2011, 18:47
Пич, изнасяй се. Отиди при майка си или при някоя своя приятелка. Подай оплакване в полицията за домашно насилие и си вземи ограничителна заповед. Тя няма да го спре пак да те нападне, но тогава отива на топло. А за заплахите относно къщата на майка ти, той да не е някакъв бог, че да няма някого над него, който да го накаже? За това са органите на реда. И какво като е полицай, правилата важат за всички (освен за политиците 8-) ). Това е най-големият проблем при домашното насилие - не се страхувай, че ще ти стори нещо, ако потърсиш помощ, а че ако не го направиш, това нещо ще се случи отново и отново и отново.
Две възможности: (1) мълчиш си и търпиш завинаги; (2) опълчваш се и се измъкваш от кашата.
(02) 981 76 86 - май това беше телефонът, който ти трябва

terii
07-28-2011, 20:17
И ти си все още с него ?

TheNewReligion
07-29-2011, 00:10
Много пъти съм мислила да отида в полицията просто да знаят, че ако се случи нещо лошо с мен, първият възможен извършител е той, обаче работи с полицай и веднага ще разбере. А, ако разбере ще си изсипе гнева върху мен. Винаги, когато съм му казвала, че искам да се разделим съм била бита.Не искам повече и с всяко мое действие гледам да не го дразня за да не пострадам. Дори се съгласявам, че съм боклук, помия, к***а и не заслужавам да живея.
Горкичката. Т'ва не е първия случай, за който чувам, че полицай или човек, 'дето си е гъст с полицията по един или друг начин, малтретира приятелката си. 'Бати гнусния, комплексиран изрод. Раздава го тежък и се мисли за всемогъщ, защото не си му се опълчила, ама по хитър начин. Сега като се замисля, щом има връзки с полицаи, оплакването няма да даде никакъв резултат освен още шамари и заплахи, които ще те стресират допълнително. Разрови се из нета. Все някой ще е споделил някаква по-хитра стратегия, която да те вдъхнови. Не трябва да бягаш според мен. Няма смисъл. Ако поиска, ще те намери и ще ти направи живота още по-черен.
Консултация с психолог също ще ти помогне. Ако нямаш средства, в нета може да откриеш разни полезни материали. Не се отчайвай и се бори докрай.
Можеш да го победиш, но само ако действаш хитро.
http://vbox7.com/play:f9de6f4c
Може пък да се поучиш по някакъв начин, знам ли.
Стискам палци и не се предавай.

Luidgie
07-29-2011, 17:05
http://www.youtube.com/watch?v=J1v0MVNwS-E :)

djmitko
07-29-2011, 17:16
Пернишки драми :D

nezabelejimata96
07-29-2011, 18:15
Махни се от него възможно най-скоро!!! Трябвало е да го направиш още при първия път но... Ако не искаш някой ден да ти намерят пребита до смърт почти МАХНИ СЕ ОТ НЕГО!!

jghgh
07-29-2011, 18:32
Не трябва да бягаш според мен. Няма смисъл. Ако поиска, ще те намери и ще ти направи живота още по-черен.

Песимизъм, бате, песимизъм...


А той може да не е гъст с всеки полицай? Той като е такъв изрод изобщо как си има приятели... баси.

Поне един некорумпиран ще има в тая ситуация, ужас...
Отиди на врачка ако имате такава в града ти, може да те посъветва нещо.. Или сигнализирай на собствените му родители?! Не знам...

И да, премести се в нов град, наистина. Но не София, ами някъде, където просто е много далече, за да му се бие път дотам и да ти "прави живота черен". Може би Варна, Русе, Бургас... просто наистина е отвратително всичко това!!!

СМРТ за тоя, дано Бог го накаже и ако има съдба...

xoxi
07-29-2011, 20:01
Не знам защо някои си мислят, че темата е фейк.
Нямате си представа колко много жени търпят такава жестокост в собствените си домове. Има и много по-фрапиращи истории, от които може да ви побелеят косите, дори само като си представите какво изживяват милиони - милиарди жени и деца по света.

Боряна, майка ти знае ли какво става? Ако не знае, задължително й кажи.
Когато него го няма, събираш си багажа и отивате с майка ти в някой роднина или приятел, който също знае за проблема и е готов да ви помогне. На този боклук недей да му казваш нищо. Не му казвай, че ще късате или че мислиш да се изнасяш. Просто го направи.
След това ще си проличи дали заплахите му са били истински или е куче, което лае, но не хапе.

Bomber
07-29-2011, 20:16
Ебавка или не както и да е(има рима) какво изобщо търсиш с такъв идиот представи си що за човек трябва е тоя за да си за да удари момиче :?: :(

SorrowEyes
07-30-2011, 11:54
За всички, които казват "зарежи го!" - не е толкова просто. Само момичето си знае какво преживява, както и всички жертви на домашно насилие. Не е толкова лесно да се отървете от обсебваща и тиранична личност, която стига до крайности, за да ви държи под контрол.

http://zamunda.net/details.php?id=69238&hit=1

elysunny
07-30-2011, 12:02
Извинявай, че ще ти го кажа, но си МНОГО ГЛУПАВА.Винаги съм се чудела на такива жени и въобще момичета как може да седите при такъв човек който ви тероризира и унижава по такъв начин ?
А ти си откровено проста вчерашна пикла.

Мнооого е лесно отстрани - ти си тъпа, ти си малоумна, ти си мазохистка... Това може да го каже само човек, който никога не е получавал истински заплахи, знаейки, че е сам и няма кой да му помогне. Този щом така я пребива може наистина да подпали и къщата на майка й.

Според мен трябва много да внимаваш какво правиш. Със сигурност трябва да се махнеш от там, но първо измисли при кого ще отидеш, а после си вдигай гълъбите. Жалба в полицията задължително трябва да подадеш, но чак когато си на сигурно място, защото в противен случай може да има обратен ефект.

marti93
07-30-2011, 16:48
като те е удрял и преди ,акълът не ти ли дойде бе момиче????? :shock:

Verminaard
07-30-2011, 20:12
Имам приятел от 6 години и се е случвало доста пъти да ме удря. Знам, че някои мъже са такива и когато се ядосат удрят приятелките си. Той винаги се е оправдавал с това, че не ме удря силно, иначе съм щяла да стана цялата синя. Аз до някаква степен съм го приела-да ме заплашва с юмруци за всичко, но сега страха ми идва от друго нещо: последния път когато ме би искаше да ме удари с ключа за гуми по главата, а само крясъците и молбите ми ме спасиха иначе.........не знам сега къде точно щях да съм. Как да го спра да не ме удря.

Troll harder.

Torn
07-30-2011, 20:29
Егати идиота , дай аз да му фрасна 1 да видим дали ще му хареса ...

gabby1995
07-30-2011, 21:13
лелее .. 3 или 4 пъти прочетох темата ти и още немога да разбера как може още да седиш при този ИДИОТ ! :shock: :-x :-x Извинявам се за езика , но направо се вбесявам как може така да им се оставяте на такива " мъже " !!! :smt013

LambOfGod
07-30-2011, 21:14
И аз, като бях на хероин не ми правеше такова впечетление, като ме бият.

Verminaard
07-30-2011, 21:15
И аз, като бях на хероин не ми правеше такова впечетление, като ме бият.
Значи с тебе отлично ще се разбереме.Отивай за бухалката аз ще си намеря спринцовката. :o

LambOfGod
07-30-2011, 21:17
И аз, като бях на хероин не ми правеше такова впечетление, като ме бият.
Значи с тебе отлично ще се разбереме.Отивай за бухалката аз ще си намеря спринцовката. :o

Бухалката седи строшена на две върху гардероба, а за шприцо вени не ми останаха... :с

Verminaard
07-30-2011, 21:19
Тъкмо,аз си имам две запазени.Пък и ще ти дам назаем наказателната тояга.

LambOfGod
07-30-2011, 21:20
Колко мило... :oops:

Verminaard
07-30-2011, 21:21
Е как,опре ли до кафево,джентълмена в мен няма как да не се обади. :oops:

fenn0
07-30-2011, 21:34
Щом си от Перник значи работата е много зле. И да се отървеш от тоя може да попаднеш на още по-голям скапаняк. Изнеси се внезапно от тая дупка

givemereasontolive
07-30-2011, 21:55
Нали знаеш,че силата на мъжа не е в това колко силно удря,а колко нежно докосва .. Той е страхливец и на всичко отгоре и е много слаб.Не разбирам какво правиш при него,осъзнай се,неможе да се отнася с теб така ...