PDA

View Full Version : проблем с пиърсинг на пъпа!!



ssunnnshinee
07-24-2011, 12:24
Здравейте! Имам проблем с пиърсинга на пъпа.Имам го от 9 месеца, но от 1-2 седмица ми се появи една пъпчица м/у 2-те дупки и събираше гной и ставаше голяма.Отидох на лекар и ми предписаха една паста на име Елосалик и се мажа от сряда с нея. Но от както се мажа с нея много ме сърби и боли долната дупка.Преди малко като си махнах обицата забелязах, че долната дупка е станала малко по-голяма и около нея ми се бели кожата, но пъпчицата, която имах почти се махна!И много ме боли откакто се мажа с това и едвам правя някакви по-силни движения.Едвам се завръзвам от болка.На някой случвало му се е или има ли някой идея защо така става.Във вторник пак ще ходя на доктор, защото ще заминавам на морето и доктора ме повика! :) Благодаря на отзовалите се

SeXyMaCka
07-24-2011, 17:26
Очевидно който ти е предписал това лекарство или не е бил наясно със страничните ефекти или не ти ги е казал, въпреки, че е бил длъжен да го направи.
Ти забеляза ли в листовката да пише подобни странични ефекти, които може да предизвика въпросното лекарство?

ssunnnshinee
07-25-2011, 09:07
Да, прочетох, че може да предизвика нежелани реакции като усещане за топлина и сърбеж както е при мен.. и на мен долната дупка ми се е възпалила сигурно от него, не знам.. утре като ида до личния ще видя какво ще ми каже :)

DoublePleasure
07-25-2011, 11:02
И аз имам обеца на пъпа и имах подобен проблем като твоя.При мен се беше образувала топченце с гной от горната страна и отидох при тоя дето ме пробива каза да го мажа с Гентамицин и се оправих.Внимавай най-вече какви обеци слагаш !! :) У скорощно оправяне :-)