PDA

View Full Version : ИЗВИНЕТЕ



Страници : [1] 2

bleskawotokotencce
07-24-2011, 13:40
ИЗВИНЕТЕ ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ОБИЖДАМ
НЕ ЗАКЛЮЧВАЙТЕ ТОВА
СЕГА НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МИ ПОМОГНЕ
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Жорчо ми звънна и каза ЧЕ много съжелява? преди 10минути стана това?? какво да правя да се здобря ли с него или какво? ами мишо ако наистина ме обича? много съм объркана помогнете

DeviL_AsS
07-24-2011, 13:42
:lol: :lol: :lol: :lol:

Стани гадже с Михаела маймуната.

lamer4e7o
07-24-2011, 13:42
Към който изпитваш нещо, при него върви. Макар, че чувства на по 12 години не съществуват.

DespicableMe
07-24-2011, 13:44
Нещо ми подсказва че си някъв фейк или си измисляш всичко

TVDQueen
07-24-2011, 13:44
:razz: :razz: :razz: Ама ти пак ли се върна бе ?
Лудо умора нема :lol:
Но хайде понеже ме оправи целият следобед, ще помогна.До колкото виждам имаш повече симпатии към жИрчо, така че се Здобри с него :D Мишо ако те е обичал наистина досега да е направил нещо.

autumn666
07-24-2011, 13:45
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

bleskawotokotencce
07-24-2011, 13:48
:razz: :razz: :razz: Ама ти пак ли се върна бе ?
Лудо умора нема :lol:
Но хайде понеже ме оправи целият следобед, ще помогна.До колкото виждам имаш повече симпатии към жИрчо, така че се Здобри с него :D Мишо ако те е обичал наистина досега да е направил нещо.

благодаря да аз обичам жорчо и точно това ще направя ама ако жорчо пак хареса михаела?!??! :? тогава какво да правя?

lamer4e7o
07-24-2011, 13:50
Ле-ле… Какво е това харесване? Вие не знаете какво искате, тръгнали сте по любов. Как ей така ще я хареса, след като е с теб? Или просто защото не знае какво иска и той. Пак казвам — ТВЪРДЕ СТЕ МАЛКИ ЗА ЛЮБОВ!

alice13
07-24-2011, 13:51
:razz: :razz: земите са с Жорчооо

TVDQueen
07-24-2011, 13:52
:razz: :razz: :razz: Ама ти пак ли се върна бе ?
Лудо умора нема :lol:
Но хайде понеже ме оправи целият следобед, ще помогна.До колкото виждам имаш повече симпатии към жИрчо, така че се Здобри с него :D Мишо ако те е обичал наистина досега да е направил нещо.

благодаря да аз обичам жорчо и точно това ще направя ама ако жорчо пак хареса михаела?!??! :? тогава какво да правя?

Ако я харесва тогава нямаше да ти се обади и да ти каже че съжалява..нещо много ми стана фейк :? :? :? Но съм добричка и още един съвет: Ако харесва тая Михаела, хващаш се с Мишо и ще му го натриеш на жИркото. :-P 8-)

SisiStrange
07-24-2011, 13:55
:razz: :razz: :razz: Ама ти пак ли се върна бе ?
Лудо умора нема :lol:
Но хайде понеже ме оправи целият следобед, ще помогна.До колкото виждам имаш повече симпатии към жИрчо, така че се Здобри с него :D Мишо ако те е обичал наистина досега да е направил нещо.

благодаря да аз обичам жорчо и точно това ще направя ама ако жорчо пак хареса михаела?!??! :? тогава какво да правя?

Ако я харесва тогава нямаше да ти се обади и да ти каже че съжалява..нещо много ми стана фейк :? :? :? Но съм добричка и още един съвет: Ако харесва тая Михаела, хващаш се с Мишо и ще му го натриеш на жИркото. :-P 8-)
Ама Мишо вече не я иска. :-o Той се самоуби във ваната още в предната тема.

TVDQueen
07-24-2011, 13:58
:razz: :razz: :razz: Ама ти пак ли се върна бе ?
Лудо умора нема :lol:
Но хайде понеже ме оправи целият следобед, ще помогна.До колкото виждам имаш повече симпатии към жИрчо, така че се Здобри с него :D Мишо ако те е обичал наистина досега да е направил нещо.

благодаря да аз обичам жорчо и точно това ще направя ама ако жорчо пак хареса михаела?!??! :? тогава какво да правя?

Ако я харесва тогава нямаше да ти се обади и да ти каже че съжалява..нещо много ми стана фейк :? :? :? Но съм добричка и още един съвет: Ако харесва тая Михаела, хващаш се с Мишо и ще му го натриеш на жИркото. :-P 8-)
Ама Мишо вече не я иска. :-o Той се самоуби във ваната още в предната тема.

Е няма такава 12-годишна любов просто :razz:

xXxPrivateLovexXx
07-24-2011, 14:01
НЯНЯНЯНЯНЯННЯНЯНЯ наака ли си памперса ?

justgirl19
07-24-2011, 14:05
:razz: :razz: :razz: Ама ти пак ли се върна бе ?
Лудо умора нема :lol:
Но хайде понеже ме оправи целият следобед, ще помогна.До колкото виждам имаш повече симпатии към жИрчо, така че се Здобри с него :D Мишо ако те е обичал наистина досега да е направил нещо.

благодаря да аз обичам жорчо и точно това ще направя ама ако жорчо пак хареса михаела?!??! :? тогава какво да правя?

Ако я харесва тогава нямаше да ти се обади и да ти каже че съжалява..нещо много ми стана фейк :? :? :? Но съм добричка и още един съвет: Ако харесва тая Михаела, хващаш се с Мишо и ще му го натриеш на жИркото. :-P 8-)

Ама Мишо вече не я иска. :-o Той се самоуби във ваната още в предната тема.

хахахахахахахахахаххахаха ахха
Е няма такава 12-годишна любов просто :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

bleskawotokotencce
07-24-2011, 14:05
НЕ
ЗНАЧИ:
аз бях с жорчо а после жорчо ми каза че май харесва и михаела и мене едновремено а после се скарахме и скъсахме и изведнъж мишо ми писа в teenproblem че ме обича :? и каза да му се обадя сутринта аз му се обадих а той каза че не знае за какво говоря и че не ме обича :cry: а ние точно тогава по скайпа с жорчо скъсахме защото казах че михаела е маймуна :-x а преди малко жорчо ми се обади и каза че съжелява и че иска пак да сме заедно ама аз му казах че не знам и ще му кажа по късно отговора ми
какво да правя моля ви кажете ми

jeezloxxy
07-24-2011, 14:06
НЯНЯНЯНЯНЯННЯНЯНЯ наака ли си памперса ?

...
Това беше зряло

Done
07-24-2011, 14:07
:razz: :razz: :razz: Ама ти пак ли се върна бе ?
Лудо умора нема :lol:
Но хайде понеже ме оправи целият следобед, ще помогна.До колкото виждам имаш повече симпатии към жИрчо, така че се Здобри с него :D Мишо ако те е обичал наистина досега да е направил нещо.

благодаря да аз обичам жорчо и точно това ще направя ама ако жорчо пак хареса михаела?!??! :? тогава какво да правя?

Ако я харесва тогава нямаше да ти се обади и да ти каже че съжалява..нещо много ми стана фейк :? :? :? Но съм добричка и още един съвет: Ако харесва тая Михаела, хващаш се с Мишо и ще му го натриеш на жИркото. :-P 8-)
Ама Мишо вече не я иска. :-o Той се самоуби във ваната още в предната тема.не можах :( намериха ме на време и ме извадиха...

lamer4e7o
07-24-2011, 14:07
http://store.picbg.net/pubpic/0F/B4/0e0e3327f9420fb4.gif

SisiStrange
07-24-2011, 14:08
Тц-тц-тц. :-o Отиди до Мишо и изпей нещо под прозореца му. Ако излезе с цветя - обича те. Ако ли не - бягай при Жорчо.

justgirl19
07-24-2011, 14:08
Да ти кажа ли каква да правиш - гледай си там лятото,изживей си детството, НЕ СЕ ОПИТВАЙ ДА БЪДЕШ ГОЛЯМА!!!

Тцтц голяма любов голямо нещо бе
:D :D :razz: :razz: :razz: :razz:

Done
07-24-2011, 14:08
мишленце, кви са тези работи които пишеш по мой адрес ?

justgirl19
07-24-2011, 14:09
мишленце, кви са тези работи които пишеш по мой адрес ?

Мишленце :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

TVDQueen
07-24-2011, 14:09
НЕ
ЗНАЧИ:
аз бях с жорчо а после жорчо ми каза че май харесва и михаела и мене едновремено а после се скарахме и скъсахме и изведнъж мишо ми писа в teenproblem че ме обича :? и каза да му се обадя сутринта аз му се обадих а той каза че не знае за какво говоря и че не ме обича :cry: а ние точно тогава по скайпа с жорчо скъсахме защото казах че михаела е маймуна :-x а преди малко жорчо ми се обади и каза че съжелява и че иска пак да сме заедно ама аз му казах че не знам и ще му кажа по късно отговора ми
какво да правя моля ви кажете ми

Малее, малее :shock: Следващия епизод на Листопад след..колко време ще ти трябва бе моме ? :lol: :lol:

vilityyy979
07-24-2011, 14:12
охх тая май явно няма да спре да пуска теми ! ;д

Към авторката : Неможеш ли сама да си отговориш на въпросите :shock:
аман вече...

xXxPrivateLovexXx
07-24-2011, 14:12
НЯНЯНЯНЯНЯННЯНЯНЯ наака ли си памперса ?

...
Това беше зряло

Дооообре

TVDQueen
07-24-2011, 14:13
http://store.picbg.net/pubpic/0F/B4/0e0e3327f9420fb4.gif

Аве това да не е Жорката ?! :shock: :lol:

SisiStrange
07-24-2011, 14:14
http://store.picbg.net/pubpic/0F/B4/0e0e3327f9420fb4.gif

Аве това да не е Жорката ?! :shock: :lol:
Мне, той е китаец.

vilityyy979
07-24-2011, 14:14
http://store.picbg.net/pubpic/0F/B4/0e0e3327f9420fb4.gif

Аве това да не е Жорката ?! :shock: :lol:

:lol: :lol:

xXxPrivateLovexXx
07-24-2011, 14:14
http://store.picbg.net/pubpic/0F/B4/0e0e3327f9420fb4.gif

Аве това да не е Жорката ?! :shock: :lol:


Този не може да му стъпи на малкия пръст :lol:

shokoladchety
07-24-2011, 14:15
Начи,аз щ кажа.
Говорих ся с Жорчо и с Мишо.
Начииииии,сори ъмъ Жорчо вече е с Михаель,ъ Мишо мой ходи с Лори,ама тва не е сигурну,щот тъ бичка мноу.Мисля,че е време да скочиш на Жорчо и да му кажиш,чи го бичкъш и всичко да свърши???

misheli7a
07-24-2011, 14:16
Ужасс . Прочетох всичките ти теми и се хилих като изрод... :razz: :razz: :razz:

TVDQueen
07-24-2011, 14:17
Начи,аз щ кажа.
Говорих ся с Жорчо и с Мишо.
Начииииии,сори ъмъ Жорчо вече е с Михаель,ъ Мишо мой ходи с Лори,ама тва не е сигурну,щот тъ бичка мноу.Мисля,че е време да скочиш на Жорчо и да му кажиш,чи го бичкъш и всичко да свърши???

Е, то хубаво..ама момичето се притеснява, ако Мишо изпитва ''истински''чуства към нея..А ся де :lol: :lol:

vilityyy979
07-24-2011, 14:18
а що не земеш да питаш Мишо дали те харесва , изобщо :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

SisiStrange
07-24-2011, 14:18
Пусни им и на двамата. Който е по-надарен - той е принца.

SisiStrange
07-24-2011, 14:19
а що не земеш да питаш Мишо дали те харесва , изобщо :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Еми Мишо я чака тя да реши, нали така, Мишо?

TVDQueen
07-24-2011, 14:20
http://www.youtube.com/watch?v=6dNryy5elc8 Ето поздравче, че много ми прилича това на твойта история :razz:

shokoladchety
07-24-2011, 14:20
Пусни им и на двамата. Който е по-надарен - той е принца.
Значи,много съм съгласна.И пак ти казвам моето момиче,Мишо те обича,ма послушай дамата какво казва :D :D :D

IncendiaSanctus
07-24-2011, 14:21
Предлагам ти да тръгнеш с Тошко !

vilityyy979
07-24-2011, 14:21
Пусни им и на двамата. Който е по-надарен - той е принца.
Значи,много съм съгласна.И пак ти казвам моето момиче,Мишо те обича,ма послушай дамата какво казва :D :D :D

айде , отивай да им ги мериш :lol:

bleskawotokotencce
07-24-2011, 14:23
престанете :cry: :cry: :cry:

Done
07-24-2011, 14:23
а що не земеш да питаш Мишо дали те харесва , изобщо :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Еми Мишо я чака тя да реши, нали така, Мишо?
да, не мога да бъда сигурен в нея... ту Жорчо ту мен... да решава веднъж за винаги.... мисля да й купя близалка за да я прелъстя.. какво ще кажете ?

SisiStrange
07-24-2011, 14:25
а що не земеш да питаш Мишо дали те харесва , изобщо :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Еми Мишо я чака тя да реши, нали така, Мишо?
да, не мога да бъда сигурен в нея... ту Жорчо ту мен... да решава веднъж за винаги.... мисля да й купя близалка за да я прелъстя.. какво ще кажете ?
Гледай да е голяма близалка. 8)

TVDQueen
07-24-2011, 14:25
а що не земеш да питаш Мишо дали те харесва , изобщо :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Еми Мишо я чака тя да реши, нали така, Мишо?
да, не мога да бъда сигурен в нея... ту Жорчо ту мен... да решава веднъж за винаги.... мисля да й купя близалка за да я прелъстя.. какво ще кажете ?

Ама да е от най-скъпите ! 8)

vilityyy979
07-24-2011, 14:25
а що не земеш да питаш Мишо дали те харесва , изобщо :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Еми Мишо я чака тя да реши, нали така, Мишо?
да, не мога да бъда сигурен в нея... ту Жорчо ту мен... да решава веднъж за винаги.... мисля да й купя близалка за да я прелъстя.. какво ще кажете ?

и едно сокче от 10 стотинки и е твоя :D :D :lol:

SweetAngell
07-24-2011, 14:26
Щом Жорчо ти е звъннал и ти е казал, че съжалява начии тъъ БИЧКА максимално многуу :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

SisiStrange
07-24-2011, 14:27
а що не земеш да питаш Мишо дали те харесва , изобщо :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Еми Мишо я чака тя да реши, нали така, Мишо?
да, не мога да бъда сигурен в нея... ту Жорчо ту мен... да решава веднъж за винаги.... мисля да й купя близалка за да я прелъстя.. какво ще кажете ?

и едно сокче от 10 стотинки и е твоя :D :D :lol:
Ооо, от тия ледените ли? *мяяяууууу* Че кое момиче би устояло на това? :shock:

shokoladchety
07-24-2011, 14:27
Не,тя сигурно обича дъвки бе...

TVDQueen
07-24-2011, 14:28
а що не земеш да питаш Мишо дали те харесва , изобщо :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Еми Мишо я чака тя да реши, нали така, Мишо?
да, не мога да бъда сигурен в нея... ту Жорчо ту мен... да решава веднъж за винаги.... мисля да й купя близалка за да я прелъстя.. какво ще кажете ?

и едно сокче от 10 стотинки и е твоя :D :D :lol:

Е сега..няма да се циганим..и дъвка вземи ! :P

vilityyy979
07-24-2011, 14:29
а що не земеш да питаш Мишо дали те харесва , изобщо :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Еми Мишо я чака тя да реши, нали така, Мишо?
да, не мога да бъда сигурен в нея... ту Жорчо ту мен... да решава веднъж за винаги.... мисля да й купя близалка за да я прелъстя.. какво ще кажете ?

и едно сокче от 10 стотинки и е твоя :D :D :lol:

Е сега..няма да се циганим..и дъвка вземи ! :P
ама дъвка с тату :lol:

Done
07-24-2011, 14:30
еее ужаснициииииииииии, темата е сеиозна ! тук се решава съдбата на две влюбени гълъбчета... е всъщност са три, но Жорчо е с Михаела Свинята...
та.... забравих си мисълта..... ааааа да - стига сте се ебавали :-x

IncendiaSanctus
07-24-2011, 14:31
Леко офтопик, ама така като цитирате по 5 поста ми бърка в здравето :D

А по темата : Казах вече, намери си Тошко и обичай него !

TVDQueen
07-24-2011, 14:31
а що не земеш да питаш Мишо дали те харесва , изобщо :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Еми Мишо я чака тя да реши, нали така, Мишо?
да, не мога да бъда сигурен в нея... ту Жорчо ту мен... да решава веднъж за винаги.... мисля да й купя близалка за да я прелъстя.. какво ще кажете ?

и едно сокче от 10 стотинки и е твоя :D :D :lol:

Е сега..няма да се циганим..и дъвка вземи ! :P
ама дъвка с тату :lol:

И за да се изфукаш съвсем, сам и я залепи!Направо после ще ти е в краката 8)

vilityyy979
07-24-2011, 14:31
еее ужаснициииииииииии, темата е сеиозна ! тук се решава съдбата на две влюбени гълъбчета... е всъщност са три, но Жорчо е с Михаела Свинята...
та.... забравих си мисълта..... ааааа да - стига сте се ебавали :-x
как да не се ебаваме кат цялата тема е ебавка :lol:

SisiStrange
07-24-2011, 14:31
стига сте се ебавали :-x
Or else what? 8)

SweetAngell
07-24-2011, 14:32
сега само Тошитуууууу остава да вкараме във филма :razz:

shokoladchety
07-24-2011, 14:33
еее ужаснициииииииииии, темата е сеиозна ! тук се решава съдбата на две влюбени гълъбчета... е всъщност са три, но Жорчо е с Михаела Свинята...
та.... забравих си мисълта..... ааааа да - стига сте се ебавали :-x
Маймуната,Михаела Маймуната не Свинята....
Поздрав за Авторката: http://vbox7.com/play:98238429

Done
07-24-2011, 14:33
стига сте се ебавали :-x
Or else what? 8)ще пропуша :smt014

TVDQueen
07-24-2011, 14:34
еее ужаснициииииииииии, темата е сеиозна ! тук се решава съдбата на две влюбени гълъбчета... е всъщност са три, но Жорчо е с Михаела Свинята...
та.... забравих си мисълта..... ааааа да - стига сте се ебавали :-x

Абе как ще се ебаваме бе ?! Не стига че тука ти даваме съвети тц-тц.. :? :? Нямате угода с твойто гълабче :lol:

Done
07-24-2011, 14:34
еее ужаснициииииииииии, темата е сеиозна ! тук се решава съдбата на две влюбени гълъбчета... е всъщност са три, но Жорчо е с Михаела Свинята...
та.... забравих си мисълта..... ааааа да - стига сте се ебавали :-x
Маймуната,Михаела Маймуната не Свинята....
Поздрав за Авторката: http://vbox7.com/play:98238429
маймуна... свиня... все тая :D

bleskawotokotencce
07-24-2011, 14:34
каква ебавка не се ебавам??????? :-x толкова теми вече 3ти ден щях ли да пиша ако сичко е ебавка :? край писна ми тука съвети няма да получа вие само се шегувате с мен !!! а ти не си истинския мишо :x

Done
07-24-2011, 14:35
еее ужаснициииииииииии, темата е сеиозна ! тук се решава съдбата на две влюбени гълъбчета... е всъщност са три, но Жорчо е с Михаела Свинята...
та.... забравих си мисълта..... ааааа да - стига сте се ебавали :-x

Абе как ще се ебаваме бе ?! Не стига че тука ти даваме съвети тц-тц.. :? :? Нямате угода с твойто гълабче :lol:ми оставете ни, кво се бъркате - ние ще се разберем като зрели хора :?

vilityyy979
07-24-2011, 14:35
каква ебавка не се ебавам??????? :-x толкова теми вече 3ти ден щях ли да пиша ако сичко е ебавка :? край писна ми тука съвети няма да получа вие само се шегувате с мен !!! а ти не си истинския мишо :x
:lol:

TVDQueen
07-24-2011, 14:37
Айде нова драма..имаме фалшив Мишо.Истинският сигурно е изценирал самоубийството си и сега е на Бахамите :lol:

SisiStrange
07-24-2011, 14:37
Видяхте ли какво направихме? :? Сега имат семейни проблеми заради нас.

shokoladchety
07-24-2011, 14:38
еее ужаснициииииииииии, темата е сеиозна ! тук се решава съдбата на две влюбени гълъбчета... е всъщност са три, но Жорчо е с Михаела Свинята...
та.... забравих си мисълта..... ааааа да - стига сте се ебавали :-x

Абе как ще се ебаваме бе ?! Не стига че тука ти даваме съвети тц-тц.. :? :? Нямате угода с твойто гълабче :lol:ми оставете ни, кво се бъркате - ние ще се разберем като зрели хора :?
:D :D :D :D :D
Истинския Мишо е бе,що не вярваш...

autumn666
07-24-2011, 14:38
Е как да не е Мишо, Мишо е, а аз съм Лори и вече ходя с Жорчо. Ти закъсня.

vilityyy979
07-24-2011, 14:39
еее ужаснициииииииииии, темата е сеиозна ! тук се решава съдбата на две влюбени гълъбчета... е всъщност са три, но Жорчо е с Михаела Свинята...
та.... забравих си мисълта..... ааааа да - стига сте се ебавали :-x

Абе как ще се ебаваме бе ?! Не стига че тука ти даваме съвети тц-тц.. :? :? Нямате угода с твойто гълабче :lol:ми оставете ни, кво се бъркате - ние ще се разберем като зрели хора :?
:D :D :D :D :D
Истинския Мишо е бе,що не вярваш...

да е що не вярва ! тва е ИСТИНСКИЯ ! :lol:

shokoladchety
07-24-2011, 14:40
Лори,защо тръгна с Жорчо и аз исках...

SweetAngell
07-24-2011, 14:40
Истинския Мишо е бе !! Мишо яя и кажи , че си ти :razz:

TVDQueen
07-24-2011, 14:40
Е как да не е Мишо, Мишо е, а аз съм Лори и вече ходя с Жорчо. Ти закъсня.

Е как бе..нали Жорчо беше с Михаела Маймуната :-o

autumn666
07-24-2011, 14:41
Лори,защо тръгна с Жорчо и аз исках...
Прекалено много се обичахме. :? Но ако искаш можем да тръгнем и с теб.

bleskawotokotencce
07-24-2011, 14:42
Е как да не е Мишо, Мишо е, а аз съм Лори и вече ходя с Жорчо. Ти закъсня.

АКО ТИ СИ ЛОРИ ТО МИШО ТЕ Е ХАРЕСВАЛ ПРЕДИ А ЖОРЧО Е ХАРЕСВАЛ МИХАЕЛА ПРЕДИ КАК ТАКА ЖОРЧО ЩЕ ТРЪГНЕ С ЛОРИ :x :x :x ВСИЧКО СЕ ОЪРКА :-x :cry:
ВИЕ НЕ СТЕ ТЕ ВИЕ НЕ СТЕ ТЕ

shokoladchety
07-24-2011, 14:44
Лори,айде ще сме си тримата,можем и Мишо да вземем....
мими

TVDQueen
07-24-2011, 14:44
Е как да не е Мишо, Мишо е, а аз съм Лори и вече ходя с Жорчо. Ти закъсня.

АКО ТИ СИ ЛОРИ ТО МИШО ТЕ Е ХАРЕСВАЛ ПРЕДИ А ЖОРЧО Е ХАРЕСВАЛ МИХАЕЛА ПРЕДИ КАК ТАКА ЖОРЧО ЩЕ ТРЪГНЕ С ЛОРИ :x :x :x ВСИЧКО СЕ ОЪРКА :-x :cry:
ВИЕ НЕ СТЕ ТЕ ВИЕ НЕ СТЕ ТЕ

Лори ходи с жИрчо, Михаела сигурно вече е с Мишо.
Аз ти предлагам черният от един по-стар пост.Прилично изглежда.. :lol:

vilityyy979
07-24-2011, 14:45
пхаххх :lol:

bleskawotokotencce
07-24-2011, 14:47
ВИЕ НЕ СТЕ МИШО И ЛОРИ :-x И НЕ МОЖЕТЕ ДА ХОДИТЕ ПО ТРИМА И ЧЕТИРИМА САМО ДВАМА ДУШИ МОГАТ ДА ХОДЯТ ЗАЕДНО :-x

shokoladchety
07-24-2011, 14:50
Не е вярно.Тройки,четворки,груп ви,всякакви има...

vilityyy979
07-24-2011, 14:50
ВИЕ НЕ СТЕ МИШО И ЛОРИ :-x И НЕ МОЖЕТЕ ДА ХОДИТЕ ПО ТРИМА И ЧЕТИРИМА САМО ДВАМА ДУШИ МОГАТ ДА ХОДЯТ ЗАЕДНО :-x
спокойно не сме бавноразвиващи , можем и сами да се сетим :lol: :lol:

TVDQueen
07-24-2011, 14:51
Цели оргии от по тридесет човека има, ти к'во знайш? :?

vilityyy979
07-24-2011, 14:52
Цели оргии от по тридесет човека има, ти к'во знайш? :?
ха ти кво 30 - от по 50 и нагоре :lol:

shokoladchety
07-24-2011, 14:53
Има ли желание,има и начин.
За това аз вече ходя с Жорчо и Лори... :P :P :P :P :-P :-P :-P :-P

autumn666
07-24-2011, 14:55
Има ли желание,има и начин.
За това аз вече ходя с Жорчо и Лори... :P :P :P :P :-P :-P :-P :-P
А така!
Завиждаш ли, ужаснице?!? :-x

TVDQueen
07-24-2011, 14:56
Има ли желание,има и начин.
За това аз вече ходя с Жорчо и Лори... :P :P :P :P :-P :-P :-P :-P

Ама земете и Мишо, с близалки и сокчета ще сте снабдени 24/7 :lol:

Hilary_
07-24-2011, 14:56
яко смех .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

IseeDEADbodies
07-24-2011, 14:58
С Тошко к'во стана ? К'ва е тая дискриминация.. ще оставите момчето само ли ? Не ви ли е срам.. Я бързо вземете и него ! :-x

shokoladchety
07-24-2011, 14:59
Абе Лори,той Жорчо нямаше ли регистрация тука???

bleskawotokotencce
07-24-2011, 14:59
КОЙ Е ТОШКО
И ВИЕ НЕ СТЕ МИШО И ЛОРИ
А ЖОРЧО ХАРЕСВА МЕН НЕ ВАС :-x :-x :-x

vilityyy979
07-24-2011, 15:01
КОЙ Е ТОШКО
И ВИЕ НЕ СТЕ МИШО И ЛОРИ
А ЖОРЧО ХАРЕСВА МЕН НЕ ВАС :-x :-x :-x
е кат та харесва за кво пешеш толкоз много теми , а ?!?!?!? :booooomb: :lol:

TVDQueen
07-24-2011, 15:02
КОЙ Е ТОШКО
И ВИЕ НЕ СТЕ МИШО И ЛОРИ
А ЖОРЧО ХАРЕСВА МЕН НЕ ВАС :-x :-x :-x

Голяма си егоистка не искаш да ги споделиш с нас! Трима не са ли ти много,а? :-x :razz:

shokoladchety
07-24-2011, 15:02
Не е вярно,даже харесва и мен,аз,която мислеше за най-добра приятелка,а аз само исках да се докопам до Жорчо,но Лори ме изпревари...

IseeDEADbodies
07-24-2011, 15:02
КОЙ Е ТОШКО
И ВИЕ НЕ СТЕ МИШО И ЛОРИ
А ЖОРЧО ХАРЕСВА МЕН НЕ ВАС :-x :-x :-x



Бееее Тошко е... а бе Тошитуу бе... как кой оО
Казаха ти, Жорчо е с Михаела прасето/свинята/маймуната.. Ти не важиш съжалявам.. Мишо е с Лори и Митко, а Петърчо му писна от вас !

autumn666
07-24-2011, 15:03
Не знам. :-o Мисля, че да. Ще го викна да видя, па може да се появи.
Жорчооооо, там ли си?

IseeDEADbodies
07-24-2011, 15:04
Жорчо сега ми каза, че отивал да даде на свинята да яде и ще се върне при горилата... така де маймуна :oops:

TVDQueen
07-24-2011, 15:05
Ех, тоз Жорчо, голям плейбой... :lol:

bleskawotokotencce
07-24-2011, 15:06
ПРЕСТАНЕТЕ ДА СЕ ШЕГУВАТЕ ПО ТОЗИ НАЧИН :smt018
:smt097 :smt097 :smt097 :smt088
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

IseeDEADbodies
07-24-2011, 15:07
Е питай Иванчо ако не вярваш на нас !

vilityyy979
07-24-2011, 15:07
ПРЕСТАНЕТЕ ДА СЕ ШЕГУВАТЕ ПО ТОЗИ НАЧИН :smt018
:smt097 :smt097 :smt097 :smt088
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097

Done
07-24-2011, 15:08
КОЙ Е ТОШКО
И ВИЕ НЕ СТЕ МИШО И ЛОРИ
А ЖОРЧО ХАРЕСВА МЕН НЕ ВАС :-x :-x :-x
добре де, разкри ме - аз не съм Мишо :( но наистина те харесвам, а ти не ме поглеждаш и не знаех как да ти го кажа, затова се престорих на Мишо. Ще ми простиш ли ? plsssssss

TVDQueen
07-24-2011, 15:08
ПРЕСТАНЕТЕ ДА СЕ ШЕГУВАТЕ ПО ТОЗИ НАЧИН :smt018
:smt097 :smt097 :smt097 :smt088
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097

Е браво, браво..вече отвръщаш на удара.. :lol:

autumn666
07-24-2011, 15:08
Е недей сега, на 12 сме все пак, некултурно е да показваш такива знаци. :(

vilityyy979
07-24-2011, 15:11
ПРЕСТАНЕТЕ ДА СЕ ШЕГУВАТЕ ПО ТОЗИ НАЧИН :smt018
:smt097 :smt097 :smt097 :smt088
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097

Е браво, браво..вече отвръщаш на удара.. :lol:

хаа , разбира се :lol: :lol:

vilityyy979
07-24-2011, 15:12
чудно ми е това дали има крайй :lol: :lol: :lol: макар , че не искам да свършва :lol: :lol:

shokoladchety
07-24-2011, 15:12
Е недей сега, на 12 сме все пак, некултурно е да показваш такива знаци. :(
Точнооооо...
Бтв...Грифиндор местожителство...много добре..

bleskawotokotencce
07-24-2011, 15:13
А КОЙ СИ ТИ ТОГАВА АКО НЕ СИ МИШО ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААА?????????????????????????

А ЗА СИЧКИ ОСТАНАЛИ
:smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097

vilityyy979
07-24-2011, 15:14
А КОЙ СИ ТИ ТОГАВА АКО НЕ СИ МИШО ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААА?????????????????????????

А ЗА СИЧКИ ОСТАНАЛИ
:smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097

о-у благодаря ти за средния пръст ! :lol: _|_ :lol: :lol:

TVDQueen
07-24-2011, 15:14
А КОЙ СИ ТИ ТОГАВА АКО НЕ СИ МИШО ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААА?????????????????????????

А ЗА СИЧКИ ОСТАНАЛИ
:smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097

Да ти се връща! :) :lol: :lol:

shokoladchety
07-24-2011, 15:15
Хей,аз мислях да настроя всички пак да са ти приятели и да те обичат... СЪрдя ти се още повече....Не ми викай вече най-добра приятелка...
Твоя:Гери

cigarettekisses
07-24-2011, 15:16
нямаш ли си друга работа?

Done
07-24-2011, 15:18
А КОЙ СИ ТИ ТОГАВА АКО НЕ СИ МИШО ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААА?????????????????????????

ти как мислиш ?!?! то не останаха много варианти кой може да съм, ако не съм Мишо... ще ти подскажа - седя на 3-тия чин ;)

bleskawotokotencce
07-24-2011, 15:19
ВИЕ НЕ МОЖЕ ДА СТЕ ГЕРИ И ЛОРИ ОТ ДАСКАЛО :( ДОКАЖЕТЕ ГО :smt097

НА ТРЕТИЯ ЧИН НА КОЯ РЕДИЦА ДЯСНО ЛЯВО ИЛИ ТАЯ ПО СРЕДАТА ААА

Done
07-24-2011, 15:21
ВИЕ НЕ МОЖЕ ДА СТЕ ГЕРИ И ЛОРИ ОТ ДАСКАЛО :( ДОКАЖЕТЕ ГО :smt097

НА ТРЕТИЯ ЧИН НА КОЯ РЕДИЦА ДЯСНО ЛЯВО ИЛИ ТАЯ ПО СРЕДАТА АААстига си обиждала, остави ги... и защо задаваш тъпи въпроси ? все ми е тая, щом не те е грижа за чувствата ми няма да се занимавам повече с теб !

justgirl19
07-24-2011, 15:22
Авторке,ти не си добре психически :razz:

shokoladchety
07-24-2011, 15:22
Аз те обичам,винаги съм била до теб...И сега след всичко,всеки път като си плакала съм била до теб,сега ми казваш да докажа коя съм... ;[[[ :-# :-# :-# :-# :-# :-# :smt085 :smt089 :smt090
Вярно е , че правих всичко това,за да се пОбиРъъъ до Жорчо,ама вси пак...

punksss
07-24-2011, 15:23
ВИЕ НЕ МОЖЕ ДА СТЕ ГЕРИ И ЛОРИ ОТ ДАСКАЛО :( ДОКАЖЕТЕ ГО :smt097

НА ТРЕТИЯ ЧИН НА КОЯ РЕДИЦА ДЯСНО ЛЯВО ИЛИ ТАЯ ПО СРЕДАТА АААстига си обиждала, остави ги... и защо задаваш тъпи въпроси ? все ми е тая, щом не те е грижа за чувствата ми няма да се занимавам повече с теб !

Виж сега как нарани момчето... Сега нова тема ще трябва да пускаш... :D

autumn666
07-24-2011, 15:24
Ние сме, съжеляваме че настроихме класа против теб!!!

Done
07-24-2011, 15:24
Аз те обичам,винаги съм била до теб...И сега след всичко,всеки път като си плакала съм била до теб,сега ми казваш да докажа коя съм... ;[[[ :-# :-# :-# :-# :-# :-# :smt085 :smt089 :smt090
Вярно е , че правих всичко това,за да се пОбиРъъъ до Жорчо,ама вси пак...Гери, искаш ли да излезем довечера ? Съжалявам че се държах толкова глупаво последния път като се видяхме. Ще ми простиш ли ?

TVDQueen
07-24-2011, 15:25
ВИЕ НЕ МОЖЕ ДА СТЕ ГЕРИ И ЛОРИ ОТ ДАСКАЛО :( ДОКАЖЕТЕ ГО :smt097

НА ТРЕТИЯ ЧИН НА КОЯ РЕДИЦА ДЯСНО ЛЯВО ИЛИ ТАЯ ПО СРЕДАТА АААстига си обиждала, остави ги... и защо задаваш тъпи въпроси ? все ми е тая, щом не те е грижа за чувствата ми няма да се занимавам повече с теб !

Виж сега как нарани момчето... Сега нова тема ще трябва да пускаш... :D

А, не, не..според традицията трябва да изчака да се заключи първо тази :lol:

bleskawotokotencce
07-24-2011, 15:26
АМА НА ТРЕТИЯ ЧИН ОТ МОМЧЕТАТА СЕДЯТ САМО БОЯН И КАМЕН КОЙ ОТ ТЯХ СИ ТИ?????????????????????????????????????
И ОК ВЯРВАМ ВИ ЧЕ СТЕ ГЕРИ И ЛОРИ

justgirl19
07-24-2011, 15:26
ВИЕ НЕ МОЖЕ ДА СТЕ ГЕРИ И ЛОРИ ОТ ДАСКАЛО :( ДОКАЖЕТЕ ГО :smt097

НА ТРЕТИЯ ЧИН НА КОЯ РЕДИЦА ДЯСНО ЛЯВО ИЛИ ТАЯ ПО СРЕДАТА АААстига си обиждала, остави ги... и защо задаваш тъпи въпроси ? все ми е тая, щом не те е грижа за чувствата ми няма да се занимавам повече с теб !

Виж сега как нарани момчето... Сега нова тема ще трябва да пускаш... :D

А, не, не..според традицията трябва да изчака да се заключи първо тази :lol:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Done
07-24-2011, 15:27
АМА НА ТРЕТИЯ ЧИН ОТ МОМЧЕТАТА СЕДЯТ САМО БОЯН И КАМЕН КОЙ ОТ ТЯХ СИ ТИ?????????????????????????????????????

:-P е, почти ме разкри

justgirl19
07-24-2011, 15:27
АМА НА ТРЕТИЯ ЧИН ОТ МОМЧЕТАТА СЕДЯТ САМО БОЯН И КАМЕН КОЙ ОТ ТЯХ СИ ТИ?????????????????????????????????????
И ОК ВЯРВАМ ВИ ЧЕ СТЕ ГЕРИ И ЛОРИ
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

autumn666
07-24-2011, 15:29
До колко ли страници ще стигне тази тема преди пак да бъде заключена :D

shokoladchety
07-24-2011, 15:29
Аз те обичам,винаги съм била до теб...И сега след всичко,всеки път като си плакала съм била до теб,сега ми казваш да докажа коя съм... ;[[[ :-# :-# :-# :-# :-# :-# :smt085 :smt089 :smt090
Вярно е , че правих всичко това,за да се пОбиРъъъ до Жорчо,ама вси пак...Гери, искаш ли да излезем довечера ? Съжалявам че се държах толкова глупаво последния път като се видяхме. Ще ми простиш ли ?
Хубу...Ела да до нас...Прощавам ти :-) :-) :-) :-) Мисля,че трябва да си поговорим като се видим или направо може да останем о нас,че съм сама...

justgirl19
07-24-2011, 15:30
До колко ли страници ще стигне тази тема преди пак да бъде заключена :D
Не знам ама тази май има най-много страници :D пък като я заключат ще дойде ред и на новата тема :D :D

bleskawotokotencce
07-24-2011, 15:30
бояне ти ли си???????????????????????????????????????

Done
07-24-2011, 15:31
Ако си сама е сега ще хвана рейса. Да взема ли пуканки за микровълнова ?

Done
07-24-2011, 15:32
бояне ти ли си???????????????????????????????????????
има ли значение - НЕ. Всичко свърши. Разбрах че обичаш друг, а не смятам да те деля !

justgirl19
07-24-2011, 15:33
Ако си сама е сега ще хвана рейса. Да взема ли пуканки за микровълнова ?

Е,що пуканки ?! Кондомчета си вземете :razz: :razz: :razz:

Done
07-24-2011, 15:33
Ако си сама е сега ще хвана рейса. Да взема ли пуканки за микровълнова ?

Е,що пуканки ?! Кондомчета си вземете :razz: :razz: :razz:Срам ме е да си купя а и баща ми ако разбере ще ме бие :smt022

shokoladchety
07-24-2011, 15:34
БОЯНЕЕЕЕ,
ТРЯБВА ДА ТИ КАЖА НЕЩО.....ТОЛКОВА ВАЖНОООО...
да вземи и с повече масло... <3

bleskawotokotencce
07-24-2011, 15:35
бояне ти ли си???????????????????????????????????????
има ли значение - НЕ. Всичко свърши. Разбрах че обичаш друг, а не смятам да те деля !

КАКВОООООООО???? Не обичам друг и нямам гадже наистина :cry: :cry: :cry: моля те недей да тръгваш с гери моля ти се :cry: :cry: :cry: наистина ако си боян или камен кажи кой от двамата не може толкова бързо да си спрял да ме обичаш о боже В МОМЕНТА НАИСТИНА ПЛАЧА АКО ИСКАШ ДА ЗНАЕШ :cry: :cry: :cry:

justgirl19
07-24-2011, 15:35
Ако си сама е сега ще хвана рейса. Да взема ли пуканки за микровълнова ?

Е,що пуканки ?! Кондомчета си вземете :razz: :razz: :razz:Срам ме е да си купя а и баща ми ако разбере ще ме бие :smt022
Е защо те е срам :D Кажи бате ме прати да му взема едно нещо дето предпазва от болести и от деца :razz: Пък тати ти няма да разбере спокойно !! :)

punksss
07-24-2011, 15:36
Бояне, разкрит си! :D Признай че си ти и нека огромната приказка да свърши, че станаха много принцовете :D

Done
07-24-2011, 15:36
бояне ти ли си???????????????????????????????????????
има ли значение - НЕ. Всичко свърши. Разбрах че обичаш друг, а не смятам да те деля !

КАКВОООООООО???? Не обичам друг и нямам гадже наистина :cry: :cry: :cry: моля те недей да тръгваш с гери моля ти се :cry: :cry: :cry: наистина ако си боян или камен кажи кой от двамата не може толкова бързо да си спрял да ме обичаш о боже В МОМЕНТА НАИСТИНА ПЛАЧА АКО ИСКАШ ДА ЗНАЕШ :cry: :cry: :cry:дай снимка да видя дали плачеш ! Иначе отивам при Гери тя е ангелче :twisted:

shokoladchety
07-24-2011, 15:37
^аз си имам...Не я слушай,тя само си търси с кой да се защитава.... Земи пуканкии и идвай. :-)

autumn666
07-24-2011, 15:37
Чакайте сега, кой ходеше с мене че забравих? :razz:

Done
07-24-2011, 15:38
БОЯНЕЕЕЕ,
ТРЯБВА ДА ТИ КАЖА НЕЩО.....ТОЛКОВА ВАЖНОООО...
да вземи и с повече масло... <3и аз искам да ти кажа нещо. Искам и да те гушна, но се изчервявам, да знаеш :oops:

shokoladchety
07-24-2011, 15:39
Аз ще те гушна...Искам да ти кажа нещо,но ме е срам... :oops:
autumn666 ти си с Жорчо бе Лори... :-D

punksss
07-24-2011, 15:39
Чакайте сега, кой ходеше с мене че забравих? :razz:

Ами Жорчо, ти се натискаше, ама ти още мислиш дали да му пуснеш :D

bleskawotokotencce
07-24-2011, 15:40
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry::cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

punksss
07-24-2011, 15:42
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry::cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Боянеее! Разплака момичето! Ти си й единственната любов... Трябва да се върнеш при нея :lol:

justgirl19
07-24-2011, 15:42
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry::cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Е сега защо плачеш ти бе ? Той, Боянчо те обича и Жорчо и той те обича,също и Мишо те обича :D

punksss
07-24-2011, 15:43
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry::cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Е сега защо плачеш ти бе ? Той, Боянчо те обича и Жорчо и той те обича,също и Мишо те обича :D

Всички я обичамееее :grin:

shokoladchety
07-24-2011, 15:44
ТЯ ОБИЧА ЖОРЧО И САМА ГО КАЗА УЖАСТНИЦА.....

punksss
07-24-2011, 15:46
ТЯ ОБИЧА ЖОРЧО И САМА ГО КАЗА УЖАСТНИЦА.....

Може така да твърди, но има чувства и към Боян. Сигурна съм.

autumn666
07-24-2011, 15:47
ТЯ ОБИЧА ЖОРЧО И САМА ГО КАЗА УЖАСТНИЦА.....

Може така да твърди, но има чувства и към Боян. Сигурна съм.
И към Жорчо, и към Боянчо, и към Миш...чо? има.

justgirl19
07-24-2011, 15:48
ТЯ ОБИЧА ЖОРЧО И САМА ГО КАЗА УЖАСТНИЦА.....

Може така да твърди, но има чувства и към Боян. Сигурна съм.
Също и към Мишо . ;)

punksss
07-24-2011, 15:51
ТЯ ОБИЧА ЖОРЧО И САМА ГО КАЗА УЖАСТНИЦА.....

Може така да твърди, но има чувства и към Боян. Сигурна съм.
Също и към Мишо . ;)

Аха... Ама искрата на вечната им любов е започнала да угасва... 8)

bleskawotokotencce
07-24-2011, 15:51
БОЯНЕ ИЗВИНЯВАЙ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Done
07-24-2011, 15:52
добре - аз съм Боян... ти дори скайпа ми нямаш -> за кво се правиш че ревеш ??? Отивам при Гери

punksss
07-24-2011, 15:54
добре - аз съм Боян... ти дори скайпа ми нямаш -> за кво се правиш че ревеш ??? Отивам при Гери

Бояне, недей! Ти си единствен в сърцето й! Как може да й го причиняваш?! :shock:

shokoladchety
07-24-2011, 15:55
:smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt060 :smt054 :smt057 :smt055 :smt052
а ЗА ТЕБ СКЪПА РЕВЛО :smt056

justgirl19
07-24-2011, 15:58
Кога ли ще бъде заключена и тази тема :D

punksss
07-24-2011, 15:59
Кога ли ще бъде заключена и тази тема :D

Дано да не е скоро, че взе да става забавно. :-D

justgirl19
07-24-2011, 16:00
Кога ли ще бъде заключена и тази тема :D

Дано да не е скоро, че взе да става забавно. :-D


Е,не се тревожи. Тя авторкта ще пусне нова . :D

punksss
07-24-2011, 16:03
Кога ли ще бъде заключена и тази тема :D

Дано да не е скоро, че взе да става забавно. :-D


Е,не се тревожи. Тя авторкта ще пусне нова . :D

:grin: :grin: Сигурно ще има развитие с Жорчо... Или ще има някой нов герой... :D

shokoladchety
07-24-2011, 16:03
НЕКА САМО ПИЧОВЕТЕ ДА МОГАТ ДА ГО ПРОЧЕТАТ...
това беше сезон 5 на сериала Жорко и приятели...Когато заключат тая,почва 6ти...
Боянчо вече е при мен и ми предложи да станем гаджета,а теб Жорчо дори не те е гушкал,а мен ме цунка по бузката...

justgirl19
07-24-2011, 16:04
Кога ли ще бъде заключена и тази тема :D

Дано да не е скоро, че взе да става забавно. :-D


Е,не се тревожи. Тя авторкта ще пусне нова . :D

:grin: :grin: Сигурно ще има развитие с Жорчо... Или ще има някой нов герой... :D

Аз мисля,че и Хасанчо ще се включи . :) :D

autumn666
07-24-2011, 16:06
И мен Жорчо ма цунка :-) А тебе никой не те е цункал!! Завиждаш ли ужасницеее :razz:

punksss
07-24-2011, 16:07
Аз мисля,че и Хасанчо ще се включи . :) :D

Или някой Ахмед ще се изяви като добър любовник. :D

punksss
07-24-2011, 16:08
И мен Жорчо ма цунка :-) А тебе никой не те е цункал!! Завиждаш ли ужасницеее :razz:

Тоя Жорчо, много оборотен ми се струва... Сигурно ще е някой плейбой... :-D

mimm
07-24-2011, 16:13
Аз от вчера следя изявите на авторката и мисля, че ако някой напише нейната история за сценарии на латиноамерикански/турски сериал ще спечили доста пари. :D

bleskawotokotencce
07-24-2011, 16:15
О имам ти скайпа опа извинявай имам скайпа на ИСТИНСКИЯ БОЯН!И в момента си пиша с него ОЛИГОФРЕЕЕЕЕЕЕЕН :x вие сте много зле аз не ви вярвах от началото че сте гери лори мишо и боян :-x :-x :-x МАЙ СТЕ МНОГО ЗЛЕ А?????????????????? САМО СЕ ШЕГУВАТЕ С МЕН ! А АЗ САМО ВИ ПОМОЛИХ ЗА СЪВЕТ :x А ОТ САМОТО НАЧАЛО ВИЕ САМО СЕ СМЯХТЕ И СЕ ПОДИГРАВАХТЕ :x :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097
ще ви кажа само ще си изживея мъките и ще си гълтам сълзите на воля но вие нищо не знаете не знаете на какво съм способна аз :smt039 :smt031 :smt024 :smt025 :smt026 :smt030 :smt028 :smt003 :smt029
НЯМАТЕ СИ И ИДЕЯ КОЛКО МЪКА ПОЕХ КАТО ПРАВИХ ТЕМИТЕ И ЧЕТОХ ТОВА НО ВЕЧЕ НЯМА СМИСЪЛ ОТ НИЩО НЯМА СМИСЪЛ ЗАЩОТО ВЕЧЕ НА НИКОЙ НЯМАМ ДОВЕРИЕ :smt072 иска ви се още да ви имах доверие но вие го разбихтеееееееееее УМРЕТЕ :smt079
Аз вече знам какво да превя аз ще се здобря с ИСТИНСКИТЕ Гери, Лори, Жорчо, Мишо и Боян :-x ::: O:) :---) :---) :---) :---) :smt046 :smt054 :smt062 :smt060 :smt059 :smt051 :smt041 :smt040
А ЗА ВАС МОГА ДА ДАМ САМО ТОВА :smt097
РАЗБРАХ ЧЕ ПОМОЩ ОТ ВАС НЯМА ДА ПОЛУЧА
ЗА КАКВО МЕ НАРАНИХТЕ ПРЕДИ МАЛКО НАИСТИНА РЕВАХ, НАИСТИНА ГО НАПРАВИХ АКО НЕ МИ ВЯРВАТЕ ПИТАЙТЕ КАКА МИ ТЯ ЧАК СЕ УПЛАШИ :-x
ПИСНА МИ ОТ ВАС ПИСНА МИ КАКЪВ ВИ Е ПРОБЛЕМА ПОВЕЧЕ АЗ ТЕМИ НЯМА ДА ПУСКАМ САМО ЩЕ ПОМАГАМ НА ХОРА АМА НАИСТИНА ЩЕ ПОМАГАМ НЕ КАТО ВАС!!!
ПРЕСТАНЕТЕ ДА СЕ ШЕГУВАТЕ С МЕН!!
Помогнете ми наистина ако можете!
АКО МОЖЕТЕ НАИСТИНА МИ ПОМОГНЕТЕ !!!!!!!!!!!!!!!! :-k :smt027 :smt023
СПРЕТЕ ДА СЕ ШЕГУВАТЕ ПО ТОЗИ НАЧИН

wanessa94
07-24-2011, 16:28
Не мога да разбера дали наистина си толкова глупава или темата наистина е фейк! :) Но да приемем за момент, че целия тоя сериал е истина. Ти сериозно ли повярва на всички тези хора във форума?! Беше повече от ясно, че се шегуват с теб още от самото начало. А защо го правят? Ами след някоя друга година, като пораснеш малко, ще разбереш колко е нелепа цялата ти история. По-добре си гледай лятната ваканция и се НАУЧИ ДА ПИШЕШ ГРАМОТНО! На 12 още е рано за любов!

mimm
07-24-2011, 16:30
...По-добре си гледай лятната ваканция и се НАУЧИ ДА ПИШЕШ ГРАМОТНО! На 12 още е рано за любов! Искаше помощ, ето ти помощ. Това момиче ти го е написала повече от ясно. :)

justgirl19
07-24-2011, 16:30
Не мога да разбера дали наистина си толкова глупава или темата наистина е фейк! :) Но да приемем за момент, че целия тоя сериал е истина. Ти сериозно ли повярва на всички тези хора във форума?! Беше повече от ясно, че се шегуват с теб още от самото начало. А защо го правят? Ами след някоя друга година, като пораснеш малко, ще разбереш колко е нелепа цялата ти история. По-добре си гледай лятната ваканция и се НАУЧИ ДА ПИШЕШ ГРАМОТНО! На 12 още е рано за любов!

++++++

FreShHhH
07-24-2011, 16:31
oстави Жорчо на мира той е мой !!!!!

ПС аз съм Михаела

justgirl19
07-24-2011, 16:33
oстави Жорчо на мира той е мой !!!!!

ПС аз съм Михаела

Стига бе,хора !! :razz: :razz: :razz:

bleskawotokotencce
07-24-2011, 16:38
Не мога да разбера дали наистина си толкова глупава или темата наистина е фейк! :) Но да приемем за момент, че целия тоя сериал е истина. Ти сериозно ли повярва на всички тези хора във форума?! Беше повече от ясно, че се шегуват с теб още от самото начало. А защо го правят? Ами след някоя друга година, като пораснеш малко, ще разбереш колко е нелепа цялата ти история. По-добре си гледай лятната ваканция и се НАУЧИ ДА ПИШЕШ ГРАМОТНО! На 12 още е рано за любов!

Благодаря но аз исках някой просто да ми помогне с проблема ми а не да ми каже че съм малка за любов!! Всички които не ми се подиграваха пък казваха това а според мен щеше да е по-добре ако просто ми бяхте помогнали със самия проблем и нямаше да се налага да пиша 5 теми а не знаех кой друг да питам !!! Ако за вас съм малка за любов не се занимавайте с мойта тема!!!! Това е!!! Колко мн писахте объркахте ме даже плаках а само исках съвет относно живота ми в момента е все тая пистна ми вече! И престанете ето ги пак продължават да се шегуват с мен по този начин аз какво съм ви направила че да ме разтройвате :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nestlee
07-24-2011, 16:40
:lol: :lol: :lol: :lol: Боже умрех :lol: :lol: bleskawotokotencce , уникална си :lol: Прай си темите, пиши си коментарите за ЖорЧо, Мишо и маймуната Михаела,че страшно радваш.

Ама ако хубавите теми са наистина сериозни сме истински
ужасници !


oстави Жорчо на мира той е мой !!!!!

ПС аз съм Михаела
:razz: :lol: :lol:
аз исках да съм нея :x :lol:

bleskawotokotencce
07-24-2011, 16:43
ето аз какво ви казах пак продължавате :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

FreShHhH
07-24-2011, 16:44
:lol: :lol: :lol: :lol: Боже умрех :lol: :lol: bleskawotokotencce , уникална си :lol: Прай си темите, пиши си коментарите за ЖорЧо, Мишо и маймуната Михаела,че страшно радваш.

Ама ако хубавите теми са наистина сериозни сме истински
ужасници !


oстави Жорчо на мира той е мой !!!!!

ПС аз съм Михаела
:razz: :lol: :lol:
аз исках да съм нея :x :lol:

Съжелявам но аз съм Михаела. Ние двете ходим на курсове по Английски език ще докажа

My name is Mihaela !!

punksss
07-24-2011, 16:44
Ама ти сериозно ли се разстройваш от това? Леле... Ето защо всички ти казват, че си малка за любов. Не знам на колко си. До колкото разбрах си на 12, но се държиш като на 8. Просто си седни на задника, гледай си лятото и остави всички тея драми. Като се осъзнаеш, което сякаш няма да е скоро, тогава пиши във форума... И следващия път, гледай да има смисъл...

Nestlee
07-24-2011, 16:46
:lol: :lol: :lol: :lol: Боже умрех :lol: :lol: bleskawotokotencce , уникална си :lol: Прай си темите, пиши си коментарите за ЖорЧо, Мишо и маймуната Михаела,че страшно радваш.

Ама ако хубавите теми са наистина сериозни сме истински
ужасници !


oстави Жорчо на мира той е мой !!!!!

ПС аз съм Михаела
:razz: :lol: :lol:
аз исках да съм нея :x :lol:

Съжелявам но аз съм Михаела. Ние двете ходим на курсове по Английски език ще докажа

My name is Mihaela !!

:shock: Вярно си Михаела ! :shock:

justgirl19
07-24-2011, 16:46
Аз не мога да разбера как очакваше да реагираме ?! Та си на 12 забога. Както ти казахме вече няколко души - гледай си лятната ваканция ! И нали искаше съвет ,е добре,ето го моя - НЕ СЕ ОПИТВАЙ ДА БЪДЕШ ГОЛЯМА !!! Имаш време за любов,сега ти е времето да се забавляваш КАТО ДЕТЕ , а не да ми казваш,че обичаш Жорко,Боян,Мишо и кои ли не още . Ето в момента бях напълно сериозна,надявам се да си ме разбрала :)

Done
07-24-2011, 16:49
а колко е голяма кака ти ?

FreShHhH
07-24-2011, 16:50
а колко е голяма кака ти ?

Вече и кака и ли искаш да сваляш :D

DeviL_AsS
07-24-2011, 16:51
Сигурно кака и е на 13 :D

FreShHhH
07-24-2011, 16:51
Сигурно кака и е на 13 :D :razz: :razz: :razz:

wanessa94
07-24-2011, 16:53
ето аз какво ви казах пак продължавате :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Искаш съвет? Върви при този, към когото имаш чувства. Толкова ли е сложно?! Или пък ги прати всички по дяволите! Ето, готово, вече ти дадох съвет. А колкото до хората от форума, съвет от тях наистина можеш да получиш, но само ако имаш истински проблем. Не се обиждай, но твоя не е такъв. Както ти казах и в предния си пост, след някоя друга година ще осъзнаеш, че цялата история е страшно смешна. :)

Luidgie
07-24-2011, 17:01
И нека Свети Петър, Исус Христос и Бог бъдат с теб! :shock:

peace95
07-24-2011, 17:04
И нека Свети Петър, Исус Христос и Бог бъдат с теб! :shock:
И те няма да могат да помогнат ;s

bleskawotokotencce
07-24-2011, 17:05
ами имам чувства само към боянчо
проблема е че той не знае
как да му кажа
помощщщщщщщ

peace95
07-24-2011, 17:06
ами имам чувства само към боянчо
проблема е че той не знае
как да му кажа
помощщщщщщщ

и боянчо ли е намесен в тази драма :lol: :lol: :lol:

klaww
07-24-2011, 17:06
искам да кажа че аз съм жорчо! михаелче , маймунке моя , нали се разбрахме за утре? :P
а ти любима моя bleskawotokotencce , аз си те бичкам бее ама трябва да се разберем ся как става , щото ти и за мишо си писала и за боян и аз се обърках вече :smt085

FreShHhH
07-24-2011, 17:08
искам да кажа че аз съм жорчо! михаелче , маймунке моя , нали се разбрахме за утре? :P
а ти любима моя bleskawotokotencce , аз си те бичкам бее ама трябва да се разберем ся как става , щото ти и за мишо си писала и за боян и аз се обърках вече :smt085

Жорчо, любов моя :oops: няма да забравя днес като ме целуна по устните и ми каза че ме бичкаш :smt007

Luidgie
07-24-2011, 17:09
И нека Свети Петър, Исус Христос и Бог бъдат с теб! :shock:
И те няма да могат да помогнат ;s
Еми тогава тежката артилерия...Чък Норис! 8-[

bleskawotokotencce
07-24-2011, 17:10
ОФ АРЕ ПРЕСТАНЕТЕ ВЕЧЕ ПИСНА МИ ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕ :-x
писна ми не разбрахте ли че всичко тва свърши досадни и тъпи сте МАХАЙТЕ СЕ ОТ ТЕМАТА МИ
Някой ще ми каже ли как да кажа на Боянчо че го харесвам
помогнете ми
и ще спра да пускам теми и да споря с вас
:cry:

klaww
07-24-2011, 17:10
искам да кажа че аз съм жорчо! михаелче , маймунке моя , нали се разбрахме за утре? :P
а ти любима моя bleskawotokotencce , аз си те бичкам бее ама трябва да се разберем ся как става , щото ти и за мишо си писала и за боян и аз се обърках вече :smt085

Жорчо, любов моя :oops: няма да забравя днес като ме целуна по устните и ми каза че ме биякаш :smt007

бейби знаеш че само за теб мисля :smt007 ама наистина трябва да се разбера с бляскавото котянци шотууу не може вече така.. ще се депресирам и ще си нарежа вените най накрая ...

Luidgie
07-24-2011, 17:12
ОФ АРЕ ПРЕСТАНЕТЕ ВЕЧЕ ПИСНА МИ ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕ :-x
писна ми не разбрахте ли че всичко тва свърши досадни и тъпи сте МАХАЙТЕ СЕ ОТ ТЕМАТА МИ
Някой ще ми каже ли как да кажа на Боянчо че го харесвам
помогнете ми
и ще спра да пускам теми и да споря с вас
:cry:

Удари му един ритник в свещенната долина. :)

klaww
07-24-2011, 17:12
ОФ АРЕ ПРЕСТАНЕТЕ ВЕЧЕ ПИСНА МИ ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕ :-x
писна ми не разбрахте ли че всичко тва свърши досадни и тъпи сте МАХАЙТЕ СЕ ОТ ТЕМАТА МИ
Някой ще ми каже ли как да кажа на Боянчо че го харесвам
помогнете ми
и ще спра да пускам теми и да споря с вас
:cry:
добре , край аз наистина съм ти обиден :? аз съм жорчо и не ебавам... и наистина не мога да разбера колко пъти трябва да ти кажа че те бичкам че да се върнеш при мен? не разбра ли че квото и да правя аз го правя че да те накарам да ревнуваш и да ми кажеш че и ти ме бичкаш , нищо че не сме се целували или гушкали ама като ми каза че ме харесваш тва (sun) дето ти го написах значеше че искам да те опна още на момента ..

wanessa94
07-24-2011, 17:13
ами имам чувства само към боянчо
проблема е че той не знае
как да му кажа
помощщщщщщщ



:D :D :D :D Чакай бе, нали уж беше влюбена в някой си Жорчо?! :D Или аз нещо се бъркам? :?

FreShHhH
07-24-2011, 17:15
oxxx :razz: :razz: стига ебавки МОМИЧЕ НАМЕРИ СИ ХОБИ и престани да постваш безмислени теми, и за бога ти колко момчета "обичаш" ???

SisiStrange
07-24-2011, 17:15
От няколко страници насам ми доскуча. :-o Изтърка се.

mimm
07-24-2011, 17:16
ами имам чувства само към боянчо
проблема е че той не знае
как да му кажа
помощщщщщщщ



:D :D :D :D Чакай бе, нали уж беше влюбена в някой си Жорчо?! :D Или аз нещо се бъркам? :? И аз съвсем се обърках :lol:

justgirl19
07-24-2011, 17:16
ами имам чувства само към боянчо
проблема е че той не знае
как да му кажа
помощщщщщщщ



:D :D :D :D Чакай бе, нали уж беше влюбена в някой си Жорчо?! :D Или аз нещо се бъркам? :?

Не се бъркаш,така БЕШЕ,ама вече май не е. :D

vilityyy979
07-24-2011, 17:21
темата къртии :lol: :lol:

justgirl19
07-24-2011, 17:23
Най-добрата е ! Мисля,че трябва да е при важните :razz: :razz: :razz:

vilityyy979
07-24-2011, 17:23
Най-добрата е ! Мисля,че трябва да е при важните :razz: :razz: :razz:
мдаа наистина :grin: :lol:

klaww
07-24-2011, 17:23
аз викам да пуснем едно писмо до модераторите и да я сложат на главната страница , като влезеш и да ти се отваря автоматично

tanch3t093
07-24-2011, 17:24
:razz: :razz: :razz: Ама ти пак ли се върна бе ?
Лудо умора нема :lol:
Но хайде понеже ме оправи целият следобед, ще помогна.До колкото виждам имаш повече симпатии към жИрчо, така че се Здобри с него :D Мишо ако те е обичал наистина досега да е направил нещо.

благодаря да аз обичам жорчо и точно това ще направя ама ако жорчо пак хареса михаела?!??! :? тогава какво да правя?

Ако я харесва тогава нямаше да ти се обади и да ти каже че съжалява..нещо много ми стана фейк :? :? :? Но съм добричка и още един съвет: Ако харесва тая Михаела, хващаш се с Мишо и ще му го натриеш на жИркото. :-P 8-)
Чакай бе аз разбрах, че Михаела се е хванала с Мишо ... А Жорко кой беше? :D

vilityyy979
07-24-2011, 17:25
аз викам да пуснем едно писмо до модераторите и да я сложат на главната страница , като влезеш и да ти се отваря автоматично
хаа бахти якото дето ще е :ДД :lol: :lol:

FreShHhH
07-24-2011, 17:26
:razz: :razz: :razz: Ама ти пак ли се върна бе ?
Лудо умора нема :lol:
Но хайде понеже ме оправи целият следобед, ще помогна.До колкото виждам имаш повече симпатии към жИрчо, така че се Здобри с него :D Мишо ако те е обичал наистина досега да е направил нещо.

благодаря да аз обичам жорчо и точно това ще направя ама ако жорчо пак хареса михаела?!??! :? тогава какво да правя?

Ако я харесва тогава нямаше да ти се обади и да ти каже че съжалява..нещо много ми стана фейк :? :? :? Но съм добричка и още един съвет: Ако харесва тая Михаела, хващаш се с Мишо и ще му го натриеш на жИркото. :-P 8-)
Чакай бе аз разбрах, че Михаела се е хванала с Мишо ... А Жорко кой беше? :D
не не Михаела е с Жорчо пък Мишо е с Лори май ... :razz:

bleskawotokotencce
07-24-2011, 17:26
НЕ
ЖОРКО ПАК Е С МИХАЕЛА
А АЗ ХАРЕСВАМ БОЯН
НЯКОЙ ЩЕ МИ КАЖЕ ЛИ КАК ДА ГО СПЕЧЕЛЯ
МОЛЯ ВИИИИИИИИ
И ПРЕСТАНЕТЕ ДА СЕ СМЕЕТЕ :(

vilityyy979
07-24-2011, 17:27
:razz: :razz: :razz: Ама ти пак ли се върна бе ?
Лудо умора нема :lol:
Но хайде понеже ме оправи целият следобед, ще помогна.До колкото виждам имаш повече симпатии към жИрчо, така че се Здобри с него :D Мишо ако те е обичал наистина досега да е направил нещо.

благодаря да аз обичам жорчо и точно това ще направя ама ако жорчо пак хареса михаела?!??! :? тогава какво да правя?

Ако я харесва тогава нямаше да ти се обади и да ти каже че съжалява..нещо много ми стана фейк :? :? :? Но съм добричка и още един съвет: Ако харесва тая Михаела, хващаш се с Мишо и ще му го натриеш на жИркото. :-P 8-)
Чакай бе аз разбрах, че Михаела се е хванала с Мишо ... А Жорко кой беше? :D
не не Михаела е с Жорчо пък Мишо е с Лори май ... :razz:

да май е така :lol:

klaww
07-24-2011, 17:27
:razz: :razz: :razz: Ама ти пак ли се върна бе ?
Лудо умора нема :lol:
Но хайде понеже ме оправи целият следобед, ще помогна.До колкото виждам имаш повече симпатии към жИрчо, така че се Здобри с него :D Мишо ако те е обичал наистина досега да е направил нещо.

благодаря да аз обичам жорчо и точно това ще направя ама ако жорчо пак хареса михаела?!??! :? тогава какво да правя?

Ако я харесва тогава нямаше да ти се обади и да ти каже че съжалява..нещо много ми стана фейк :? :? :? Но съм добричка и още един съвет: Ако харесва тая Михаела, хващаш се с Мишо и ще му го натриеш на жИркото. :-P 8-)
Чакай бе аз разбрах, че Михаела се е хванала с Мишо ... А Жорко кой беше? :D

как така кой е жорко бе ееей ... жорко беше първата любов , после минахме през мишо и накрая май е боян ама не съм много сигурна хахах .. ама 12 годишно лапе кво да искаш

FreShHhH
07-24-2011, 17:28
На мене ми е много интересно от каде излезе Боян ? :D

justgirl19
07-24-2011, 17:28
НЕ
ЖОРКО ПАК Е С МИХАЕЛА
А АЗ ХАРЕСВАМ БОЯН
НЯКОЙ ЩЕ МИ КАЖЕ ЛИ КАК ДА ГО СПЕЧЕЛЯ
МОЛЯ ВИИИИИИИИ
И ПРЕСТАНЕТЕ ДА СЕ СМЕЕТЕ :(

ПРОСТО МУ ГО КАЖИ НАПРАВО !!!

И съжалявам ама няма как да не се смеем,след 2-3 годинки ще разбереш

klaww
07-24-2011, 17:30
На мене ми е много интересно от каде излезе Боян ? :D
боян е пичагата дето сяда на третия чин .. тя сега него харесва , пък жорчо и мишо са минало , щото жорчо ходи с михаела маймуната , пък мишо ходи с лори май

vilityyy979
07-24-2011, 17:30
НЕ
ЖОРКО ПАК Е С МИХАЕЛА
А АЗ ХАРЕСВАМ БОЯН
НЯКОЙ ЩЕ МИ КАЖЕ ЛИ КАК ДА ГО СПЕЧЕЛЯ
МОЛЯ ВИИИИИИИИ
И ПРЕСТАНЕТЕ ДА СЕ СМЕЕТЕ :(

ПРОСТО МУ ГО КАЖИ НАПРАВО !!!

И съжалявам ама няма как да не се смеем,след 2-3 годинки ще разбереш
май на нея ще й са нужни повече от 2-3 години :lol:

justgirl19
07-24-2011, 17:32
НЕ
ЖОРКО ПАК Е С МИХАЕЛА
А АЗ ХАРЕСВАМ БОЯН
НЯКОЙ ЩЕ МИ КАЖЕ ЛИ КАК ДА ГО СПЕЧЕЛЯ
МОЛЯ ВИИИИИИИИ
И ПРЕСТАНЕТЕ ДА СЕ СМЕЕТЕ :(

ПРОСТО МУ ГО КАЖИ НАПРАВО !!!

И съжалявам ама няма как да не се смеем,след 2-3 годинки ще разбереш
май на нея ще й са нужни повече от 2-3 години :lol:

лелее да пази Господ ! :D :D

vilityyy979
07-24-2011, 17:33
НЕ
ЖОРКО ПАК Е С МИХАЕЛА
А АЗ ХАРЕСВАМ БОЯН
НЯКОЙ ЩЕ МИ КАЖЕ ЛИ КАК ДА ГО СПЕЧЕЛЯ
МОЛЯ ВИИИИИИИИ
И ПРЕСТАНЕТЕ ДА СЕ СМЕЕТЕ :(

ПРОСТО МУ ГО КАЖИ НАПРАВО !!!

И съжалявам ама няма как да не се смеем,след 2-3 годинки ще разбереш
май на нея ще й са нужни повече от 2-3 години :lol:

лелее да пази Господ ! :D :D

да пази , да пази ! Ще й е нужен ! :lol:

tanch3t093
07-24-2011, 17:37
Абе не се заблуждавай, още обичаш Жорко. Мислиш си, че сега харесваш Боян, ама истината е, че тайно се надяваш Михаела маймуната да зареже Жорко, за да дойде при теб и след тва да му натриеш носа, като го зарежеш заради Боян. :D :D :D :D :D :D :D :D :D

frozendeath
07-24-2011, 17:45
Колко мъка има на тоя свят...

bleskawotokotencce
07-24-2011, 17:49
ЗДРАВЕЙТЕЕЕ ПАК :grin: казах на боян че го харесвам по телефона и той каза че и той ме харесва и сега сме заедно и утре ще ходим на киноооо :grin: :grin: :grin: много съм щастлива благодаря за всички съвети в петте теми ако имам някакви проблеми пак ще ви пиша отново :) :) :) !!!!!!!!!!!!

peace95
07-24-2011, 17:52
ЗДРАВЕЙТЕЕЕ ПАК :grin: казах на боян че го харесвам по телефона и той каза че и той ме харесва и сега сме заедно и утре ще ходим на киноооо :grin: :grin: :grin: много съм щастлива благодаря за всички съвети в петте теми ако имам някакви проблеми пак ще ви пиша отново :) :) :) !!!!!!!!!!!!
happy end до утре 8-)

tanch3t093
07-24-2011, 17:57
ЗДРАВЕЙТЕЕЕ ПАК :grin: казах на боян че го харесвам по телефона и той каза че и той ме харесва и сега сме заедно и утре ще ходим на киноооо :grin: :grin: :grin: много съм щастлива благодаря за всички съвети в петте теми ако имам някакви проблеми пак ще ви пиша отново :) :) :) !!!!!!!!!!!!
:D :D :D По телефона си му казала евала ..... :D :D

justgirl19
07-24-2011, 17:57
оо,свърши ли вече :cry:

Done
07-24-2011, 18:03
оо,свърши ли вече :cry:Далеч не е... Сега започва...

therichbitch
07-24-2011, 18:03
ИЗВИНЕНА СИ.

punksss
07-24-2011, 18:49
оо,свърши ли вече :cry:

Не е свършило... Ако има проблеми щяла да пише нова тема... 8-) 8-)

Luidgie
07-24-2011, 18:54
Бог знае какъв ще е новият ПРОБЛЕМ! :-# :-#

xBadxApple
07-24-2011, 19:16
КОПЕЛЕ КАКВО СТАВА
ПОМОЩ
ЗАЩО ПИШЕШ С КАПС ЛОК И ЗАЩО СИ ТОЛКОВА ТЪПА

peace95
07-24-2011, 19:21
КОПЕЛЕ КАКВО СТАВА
ПОМОЩ
ЗАЩО ПИШЕШ С КАПС ЛОК И ЗАЩО СИ ТОЛКОВА ТЪПА
`щото е лудо влюбена 12-годишна мома

mimm
07-24-2011, 19:25
Бог знае какъв ще е новият ПРОБЛЕМ! :-# :-# Може би нещо от типа ''Закъснява ми. Бременна ли съм?'' 8-)

peace95
07-24-2011, 19:27
Бог знае какъв ще е новият ПРОБЛЕМ! :-# :-# Може би нещо от типа ''Закъснява ми. Бременна ли съм?'' 8-)
``Май боянчу като ме пипна по носа може да ми е ххвърлил 1-2 спермазотоида ;s ``

Luidgie
07-24-2011, 19:41
Бог знае какъв ще е новият ПРОБЛЕМ! :-# :-# Може би нещо от типа ''Закъснява ми. Бременна ли съм?'' 8-)

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!! Немога! Твърде много тъпи момиченца има на тоя свят...даже не е смешно, вече.... :shock:

Nestlee
07-25-2011, 08:25
Искам нова тема ! :-) Муцкаа, какво става с Михаела маймуната?

Priceless
07-25-2011, 08:29
Това е единствената тема, която за 1 ден успява да натрупа 17 страници.

Евала, както и на този, който е измислил темата, както и на милите ми съфорумници.

BloodRunsCold
07-25-2011, 08:29
Ясно е, че и темата и персонажа са фейк, ама честно казано ми е интересно колко поддържащи роли има тук :lol: :lol: :lol: Всичко прочетох, няма такъв смях :grin:

vilityyy979
07-25-2011, 08:31
Ясно е, че и темата и персонажа са фейк, ама честно казано ми е интересно колко поддържащи роли има тук :lol: :lol: :lol: Всичко прочетох, няма такъв смях :grin:

ха нали .. ! най - яката тема :lol: :lol:

Nestlee
07-25-2011, 08:36
Уникална е. Страшно радва!

Done
07-25-2011, 08:56
Това е единствената тема, която за 1 ден успява да натрупа 17 страници.

Евала, както и на този, който е измислил темата, както и на милите ми съфорумници.
сумарно с останалите 3-4 теми, броя на страниците е зашеметяващ :D

Priceless
07-25-2011, 08:59
Ами, тях съм ги пропуснала.
Да съжалявам ли ? 8-)

Nestlee
07-25-2011, 09:06
^ ДАА, определено ! 8-)

Ето ги всички, засега:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=417459
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=417640
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=417644
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=417697
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=417748
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=417798

Vivid
07-25-2011, 13:17
??? Ще докарате момичето до нервен срив.
Личи си че не е на повече от 10-11 години - вие на тази възраст много ли сте били опитни и знаещи?
Хубаво - някои са били, някои са се срещнали с истинския живот по-рано.
Но кому е нужно това отношение? :?

Done
07-25-2011, 13:33
Ами, тях съм ги пропуснала.
Да съжалявам ли ? 8-)
абе има някои добри попадения :D но следвай хронологията за да хванеш безсмислието :grin:

Nestlee
07-25-2011, 14:48
??? Ще докарате момичето до нервен срив.
Личи си че не е на повече от 10-11 години - вие на тази възраст много ли сте били опитни и знаещи?
Хубаво - някои са били, някои са се срещнали с истинския живот по-рано.
Но кому е нужно това отношение? :?

Момичето (може и момче да е ) се шегува и си личи ,че нищо не е наистина сериозно. Затова така се смеем, а и си е забавно. Човек, прочети и темите ! :lol: Ти какво ? Сериозно мислиш,че тя споделя истинска история и ние като идиоти й се подиграваме, моля ти се , изобщо не е така !..
И въпреки всичко имаше си и сериозни коментари !

sapphire5
07-25-2011, 18:07
леле майко :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:

vilityyy979
07-25-2011, 18:48
хайдее искаме да видим как е минало кинотоо .. ! :lol: :lol:

sapphire5
07-25-2011, 18:52
хайдее искаме да видим как е минало кинотоо .. ! :lol: :lol:

:razz:

BloodRunsCold
07-25-2011, 19:39
хайдее искаме да видим как е минало кинотоо .. ! :lol: :lol:

Сигурно е забравил/а паролата :lol:

autumn666
07-25-2011, 19:46
Върни се котенце :( Тука някви LazyTownFanEver и kwadratnaYbik0lkaMissKiss - ове се опитват да те заместят :( :razz:

bleskawotokotencce
07-25-2011, 21:48
??? Ще докарате момичето до нервен срив.
Личи си че не е на повече от 10-11 години - вие на тази възраст много ли сте били опитни и знаещи?
Хубаво - някои са били, някои са се срещнали с истинския живот по-рано.
Но кому е нужно това отношение? :?

Момичето (може и момче да е ) се шегува и си личи ,че нищо не е наистина сериозно. Затова така се смеем, а и си е забавно. Човек, прочети и темите ! :lol: Ти какво ? Сериозно мислиш,че тя споделя истинска история и ние като идиоти й се подиграваме, моля ти се , изобщо не е така !..
И въпреки всичко имаше си и сериозни коментари !

Ъм какво?? Не се шегувам? Наистина бях със Георги, наистина имам един боян в класа и наистина си помислих че Мишо ме харесва. Аз наистина плаках тук заради вас. И ИЗВЕДНЪЖ СЕ ШЕГУВАМ ТАКА ЛИ? :x махам се от този форум ако можете само да ме подигравате...

Vivid
07-25-2011, 21:52
И ИЗВЕДНЪЖ СЕ ШЕГУВАМ ТАКА ЛИ? :x махам се от този форум ако можете само да ме подигравате...

Не знам, ама май наистина така ще стане накрая :-o

Luidgie
07-25-2011, 22:37
??? Ще докарате момичето до нервен срив.
Личи си че не е на повече от 10-11 години - вие на тази възраст много ли сте били опитни и знаещи?
Хубаво - някои са били, някои са се срещнали с истинския живот по-рано.
Но кому е нужно това отношение? :?

Момичето (може и момче да е ) се шегува и си личи ,че нищо не е наистина сериозно. Затова така се смеем, а и си е забавно. Човек, прочети и темите ! :lol: Ти какво ? Сериозно мислиш,че тя споделя истинска история и ние като идиоти й се подиграваме, моля ти се , изобщо не е така !..
И въпреки всичко имаше си и сериозни коментари !

Ъм какво?? Не се шегувам? Наистина бях със Георги, наистина имам един боян в класа и наистина си помислих че Мишо ме харесва. Аз наистина плаках тук заради вас. И ИЗВЕДНЪЖ СЕ ШЕГУВАМ ТАКА ЛИ? :x махам се от този форум ако можете само да ме подигравате...

Странна обувка си ти....

vilityyy979
07-26-2011, 07:55
не си отивай :cry: :cry: :cry:

Nestlee
07-26-2011, 10:35
Недей така ! :cry: Не се махай! Аз се обърках! Извинявай! Михаела маймуната нещо ме настрои срещу теб и заедно с нея написахме това. Ама и аз каква съм тъпа да й вярвам на тази маймуна грозна ! ](*,) Върниии се! Животът ни без теб не е живот! :cry: :cry: :cry: Кажи как е минало киното ? :-)

vilityyy979
07-26-2011, 11:18
http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=1156260

Това , ако не е bleskawotokotencce пък на .. ! :lol:

Nestlee
07-26-2011, 12:14
^Аз мисля,че някой се опитва да се прави на нея. Някак си бляскавото коте ми е по-забавно . 8-)