PDA

View Full Version : Възможно ли е да ме ревнува?



nin0o0
07-24-2011, 16:23
Здравейте. Направо да започна с проблема. Днес се разхождахме с приятелката ми из парка и както си вървяхме видях една приятелка ( много хубаво момиченце не може да се каже, че сме били гаджета а просто много добри приятели ). Та аз имам един много странен навик като видя някой познат по улицата вместо да му махна с ръка му намигвам леко с око и се усмихвам. След това намигване и усмивка приятелката ми сякаш почна да се държи по-студено с мен ако ме разбирате. В началото като излезнахме си говорихме доста прегръдки, целувки и така нататък, но след това намигване като се опитах да я прегърна хммм не може да се каже, че се дърпаше, но сякаш не и беше приятно да е до мен и си говорихме доста по-малко, а тя е доста бъбрива. Възможно ли е да ме ревнува или е просто е било моментно това студено чувство към мене и как да и покажа, че няма защо да ме ревнува?

rammstein123
07-24-2011, 16:47
Обясни й го както го обясни на нас.. 8-)

xoxi
07-24-2011, 16:48
Възможно е да ревнува, възможно е да й е станало лошо, а е възможно и обувките да не са й били удобни. Защо просто не я питаш?

nin0o0
07-24-2011, 17:01
Възможно е да ревнува, възможно е да й е станало лошо, а е възможно и обувките да не са й били удобни. Защо просто не я питаш?

Имам чувството, че връзката ни няма да продължи добре след като я питам. Имам предвид, че ще изгубим доверие един в друг.

sexytty
07-24-2011, 17:02
Еми нормално е. И аз ако видя приятелят ми да намига на някоя друга и така ще реагирам. Но може да и го обясниш както го обясни и на нас и може да те разбере. :? :)

cvetitoyoy
07-24-2011, 17:05
Има 100000 причини едно момиче да се нацупи ... тъка че просто изчакай ще и мине - ако продължава да е намръщена покажи и че тя е важна за теб ... :)

BrainDamage
07-24-2011, 17:08
Ревнува, да. Просто и кофти както каза sexytty.. и аз бих реагирала така.. но сигурно бих казала кво ми има и щях да се заяда :lol: Както и да е. Обясни и, че просто ти е навик и т.н. Ще те разбере.

SisiStrange
07-24-2011, 17:12
Е чак пък такъв грях. :-o Аз пък на здрасти обикновено вдигам вежди и мърдам с тях като (happy) емотиконката в скайп. Това значи ли, че искам да се забия с някой друг освен гаджето ми? :-o Преиграване е това от нейна страна.

SeXyMaCka
07-24-2011, 17:37
Просто на мацката и е станало гадно, че намигаш на друга ( особено като не знае, че ти е само приятелка ). Може да се е почувствала застрашена от нея ( че тя ще те отнеме от нея ).

therichbitch
07-24-2011, 17:39
Еми нормално е. И аз ако видя приятелят ми да намига на някоя друга и така ще реагирам.

+1 ;)

nin0o0
07-24-2011, 17:55
Е чак пък такъв грях. :-o Аз пък на здрасти обикновено вдигам вежди и мърдам с тях като (happy) емотиконката в скайп. Това значи ли, че искам да се забия с някой друг освен гаджето ми? :-o Преиграване е това от нейна страна.

Ама аз правя така с всички не само с момичетата с всичките ми приятели правя така просто ми е като навик вместо да казвам ''Здрасти'' или да махам с ръка намигвам с око. Ще се опитам да и го обясня по някакъв начин.

anonymous708973
07-24-2011, 18:18
Моментно е било, ще й мине. Ако случката се повтори, й обясни как стоят нещата.

fenkaaa
07-25-2011, 06:50
Еми нормално е. И аз ако видя приятелят ми да намига на някоя друга и така ще реагирам. Но може да и го обясниш както го обясни и на нас и може да те разбере. :? :)

iiordanova
07-25-2011, 07:15
Моментно е било, ще й мине. Ако случката се повтори, й обясни как стоят нещата.
И аз мисля така.

nin0o0
07-25-2011, 07:36
Моментно е било, ще й мине. Ако случката се повтори, й обясни как стоят нещата.

Дано е така, защото определено се притесних след това. :(

DrCIH
07-25-2011, 08:13
Възможно е да ревнува, възможно е да й е станало лошо, а е възможно и обувките да не са й били удобни. Защо просто не я питаш?

Имам чувството, че връзката ни няма да продължи добре след като я питам. Имам предвид, че ще изгубим доверие един в друг.

Ако връзката ви, ще се влоши защото сте откровенни един към друг, значи няма смисъл. Ако в една връзка не можеш да си кажеш какво ти е на сърцето ... значи тя не струва.

ПС: И аз имам същия навик. ;)

mrazqkindergarten
07-25-2011, 08:16
Еми нормално е. И аз ако видя приятелят ми да намига на някоя друга и така ще реагирам.

+1 ;)