PDA

View Full Version : На море без гаджето



CuteCat
07-24-2011, 18:41
Такааа,проблема е,че тази година щяхме да ходим с гаджето на море,но впоследствие разбах,че той не иска да ходим само двамата,а иска да ходим с приятелите му.Стана ми гадно,но се примирих.След това ми каза,че ще ходи на море с негов приятел август месец,ако искам да отида с тях...но аз не мога да отида ,август месец съм заета и му казах да отидем сега (юли месец) при баба ми и дядо ми,които живеят в Бургас и имам възможност да отида там.Но той заяви,че ще му е скучно и нямало да има какво да правим там само двамата.Питах го дали ще отиде с неговия приятел,дори аз да не мога,на което той отговори "т'ва че ти не можеш,значи ,че и аз не трябва да ходя ли?".Стана ми обидно,но си казах,че ще видим какво да правим като дойде август месец.И така вчера ми заявява,че довечера заминава на море с доведената си сестра (която е много красива) и семейството и на море,при положение,че знае колко много ревнувам от нея и колко много съм плакала заради нея.Казах му,че ако отиде повече няма да ме види ,а той ми каза "няма заради тебе да се лишавам от море и да не мога да си живея живота,само защото ти нямаш възможност да отидеш....не ми пука прави к'вото искаш".И така снощи замина и до днес вечерта ми звъня 15 пъти ,но аз не му вдигнах.Според него всичко това е нормално,а аз съм филмирана на тема ревност и не съм го пускала никъде.Просто искам вашето мнение и да разбера дали наистина проблема е в мен.

peace95
07-24-2011, 18:45
Не му вдигай , ако ще да звънне още 1000 пъти , пък като се върне говорете задължително и ако пък изтърси нещо от сорта , че не му пука , че си нямала възможност, нямало да се съобразява с теб , че ще ви е скучно само двамата :shock: или друга тъпотия го режи.Иначе не ревнувай от сестра му .. по - дразнещ е факта , че е адски непостянен и всеки път казва различно и иска нещо друго ..

DevilWish
07-24-2011, 18:46
Да в теб е :shock: Не го обесбвай. Ако някой така ме задушава с обичта си ще ми се убият чувствата колкото и големи да са :-o Естествено, че няма да се лишава от море, заради капризите ти ;) пък и не ми се вярва да ти изневери със сестра си, доведена или не :О Get a life

Luidgie
07-24-2011, 18:52
:shock: Ебати тъпака! Морето му е по-важно от теб!?!?! :shock:

reni7o0o
07-24-2011, 18:56
Не му вдигай , ако ще да звънне още 1000 пъти , пък като се върне говорете задължително и ако пък изтърси нещо от сорта , че не му пука , че се нямала възможност, че ще ви е скучно само двамата :shock: или друга тъпотия го режи.Иначе не ревнувай от сестра му .. по - дразнещ е факта , че е адски непостянен и всеки път казва различно и иска нещо друго ..
+1
Не иска да ходите двамата, иска да е с приятели.
Цитат: "т'ва че ти не можеш,значи ,че и аз не трябва да ходя ли?"
"няма заради тебе да се лишавам от море и да не мога да си живея живота,само защото ти нямаш възможност да отидеш....не ми пука прави к'вото искаш"

На тоя какъв му е проблема бе. Какво му пречи да дойде за 1 седмица с теб в Бургас... а да скучно щяло да му бъде. Иска с приятели не с теб.. Еееее... Проблема не е в теб, а в него. Не може в една връзка всеки да прави каквото му е на кеф, малко или много трябва да се съобразявате с половинката си. И как така ще му е скучно да сте двамата. Божеееееееееееееееееееее приятеля ми човек убива само и само да сме си двамата. Съгласна съм с peace95 ако ще още 1000 пъти да звъни не му вдигай. Нека да видим без теб дали ще му е по забавно. Баси човека.... И накрая ти виновна :? :? :?

TheBeliever
07-24-2011, 19:01
И к'во? Той да отказва и на приятели и на семейство само защото ти се тръшкаш от ревност? Айде, стига бе! Спри да бъдеш такава егоистка.
При това той ти се обажда, вероятно за да разсее глупавата ти ревност, но ти даже не му даваш шанс. После той бил виновния. Я отпусни малко каишката и приеми, че никой не е длъжен да ти стои до гъза.

peace95
07-24-2011, 19:02
И сега , като не му вдигаш , нека се измъчва и да му е кофти през цялата почивка :P , щото все пак мисля , че му пука до някаква степен за теб :)

CuteCat
07-24-2011, 19:03
Божеееееееееееееееееееее приятеля ми човек убива само и само да сме си двамата.

Блазе ти... :(

peace95
07-24-2011, 19:03
И к'во? Той да отказва и на приятели и на семейство само защото ти се тръшкаш от ревност? Айде, стига бе! Спри да бъдеш такава егоистка.
При това той ти се обажда, вероятно за да разсее глупавата ти ревност, но ти даже не му даваш шанс. После той бил виновния. Я отпусни малко каишката и приеми, че никой не е длъжен да ти стои до гъза.
Той й е обещавал , че ще отидат заедно , а накрая не го спазва и намира тъпи оправдания .. И за к`ъв мъж се бара ? :)

marti93
07-24-2011, 19:05
еми лято е ,на вс му се иска нещо забавно и различно , море ,плаж,яки купони!явно му е писнало да сте само 2-мата и да му казваш ама не прави това и да се цупиш за вс нещо .поотпусни се,забавлявай се ,без него и не го ревнувай от сестра му,колкото и красива да е ,той е избрал теб !може да му вдигнеш телефона и да му пожелаеш весела почивка,предполгам ще го оцени!

Evterpa
07-24-2011, 19:06
Яко ви куца връзката, щом ти е казал, че само двамата ще ви е скучно. Но пък ти не е трябвало да поставяш ултиматууми, нито да му правиш сцени на ревност.

SisiStrange
07-24-2011, 19:06
Да в теб е :shock: Не го обесбвай. Ако някой така ме задушава с обичта си ще ми се убият чувствата колкото и големи да са :-o Естествено, че няма да се лишава от море, заради капризите ти ;) пък и не ми се вярва да ти изневери със сестра си, доведена или не :О Get a life
Това не са капризи. :-o
Той и заявява в очите: "Скучно ми е с тебе." "Не ми пука какво правиш." "Няма да се съобразявам с тебе." Това е ужасно обидно.
Тя му е предложила да идат на съвсем безплатно двамата при роднини на море, а той я е отрязал, защото му било тъпо с нея. Изключително грубиянски се държи, според мен. Като му е тъпа, за какво ходи с нея въобще?
Мен, ако някой ми заяви в прав текст коя да е от фразичките отгоре, ще му бия шута веднага. Даже, ако махнем настрани самата ситуация, какво е това пуберско, грозно, обидно отношение?
То хубаво да не отнемаш свободата на някого, ама нали все пак се обвързвате? Очевидно е, че щом се водиш влюбен и обвързан за някого, ще го вместваш в плановете си и ще се съобразяваш и с него. Взаимни компромиси.
Все пак всичко си има граници.

Done
07-24-2011, 19:07
преди няколко години аз така си издействах Hall Pass ( точно като в наскоро излезлия филм ) и отидох на море с един приятел... После всичко си ни беше наред с връзката с приятелката ми ;)
Няма кво да го мислиш толкова - всеки има нужда от лична свобода.

CuteCat
07-24-2011, 19:10
Виждам,че има хора,които подкрепят мен и такива,които подкрепят него.Не знам какво да мисля,нито какво да правя.. :?

xBadxApple
07-24-2011, 19:12
И к'во? Той да отказва и на приятели и на семейство само защото ти се тръшкаш от ревност? Айде, стига бе! Спри да бъдеш такава егоистка.
При това той ти се обажда, вероятно за да разсее глупавата ти ревност, но ти даже не му даваш шанс. После той бил виновния. Я отпусни малко каишката и приеми, че никой не е длъжен да ти стои до гъза.

<3 После що те харесвам толкова като потребител тук.

Я се стегни. Ренуваш от доведената му сестра, настояваш да не мърда наникъде заради теб? Това ли ти е любовта, някой да е вързан за теб и да стои на едно място?

Това е чисто и просто едно силно изразено чувство за собственост, нищо друго.

SisiStrange
07-24-2011, 19:13
Виждам,че има хора,които подкрепят мен и такива,които подкрепят него.Не знам какво да мисля,нито какво да правя.. :?
Ми поговори с него. Вдигни му да се изясните.
Според мен самата ситуация не е края на света (аз също ходих на море с майка ми, а не с гаджето точно тази година засега), но държанието му към теб е под всякаква критика. Ей това ви е главния проблем. Отношението. Признай, че ако това, че отива без теб на море ти го беше предал малко по-тактично и ти беше обяснил нормално, нямаше да се филмираш и панираш толкова сега.

Done
07-24-2011, 19:17
може пък да й е поставил така въпроса, защото тя не му е оставила друг вариант.. и на мен като ми досаждат и ограничават свободата и аз реагирам агресивно и остро.

TheBeliever
07-24-2011, 19:22
Напълно разбираемо е да иска да отидат двамата с приятели. Защо ли? Защото Е по-забавно с по-голяма компания. Не е като да й е казал "Не искам да идваш" или нещо подобно.

Тя го кани при баба си и дядо си. Аз да съм и аз ще откажа.

Скачате за това как може да й е казал "Прави каквото искаш, не ми пука" след спор, а никой не забелязва нейните ултиматуми от типа "Как така ще ходиш без мен".

SisiStrange
07-24-2011, 19:22
може пък да й е поставил така въпроса, защото тя не му е оставила друг вариант.. и на мен като ми досаждат и ограничават свободата и аз реагирам агресивно и остро.
Е, да, тук четем само от нейна гледна точка, тъй че няма как да знаем. Но, ако си се държи така с нея хронично... :-o Не знам, на мен и трите фрази ми звучат страшно обидно. Ако на мен ми обяснят нещата с тия думи, също бих реагирала тъпо.

Zaharinka
07-24-2011, 19:35
Самото отношение към теб е ужасно,нямам думи.Стегни се,вдигни му,поговорете и така.И след това просто изнеси този боклук от живота си.Как ще ти говори така леле.Аз ако някой ми говори така колкото и да го обичам,ще му кажа довиждане :)

alice13
07-24-2011, 20:25
ама и двамата сте виновни. Той ти говори грубо а ти не го пускаш без теб на море. Ти да не би да си прочела онази тема дет ония и сестра му са заедно ? ;д :D Поговорете си ! Попитай го защо исак да е с приятелите си на море а не с теб и се разберете после и само вие двамцата да идете и айде готово ;п

Goddess
07-24-2011, 20:28
Ебати идиота. Само с един негов приятел ще отиде, ама само с теб ще му е скучно... :-o На колко сте всъщност ?

fenkaaa
07-25-2011, 06:43
И ти много го ревнуваш,но на него как може да му позволяваш да ти говори така ;хх Моя никога няма да ми каже нещо такова,знае какво ще стане :D // Ами незнам.. не му вдигай за сега.. поговорете си като си дойде,разбери какво е правил там.. и ако не е направил някоя глупост се взимайте :-P

dimdim
07-25-2011, 07:30
Добре,човека иска свобода. Не се дръж детински и го остави да прави каквото иска. Щом така е решил нека бъде така.
И недей слуша съвета с невдгането на телефона,само ще влошиш ситуацията. Просто го приеми. Бъди широкоскроена и недей се впряга. Може да не иска да хоид при баба ти и дядо ти защото ще се притеснява. Пък и секс дали ще може да правите там(ако правите вече). Сприятели е много по вечело винаги. Можеш да правиш глупости и да безделничиш без зоркия поглед на гаджето. Дай му ваканцийка. Възползвай се и ти от нея :)

kriogenx
07-25-2011, 07:39
извинявай ама приятеляти е страшен глупак

XTREMEFREERIDE
07-25-2011, 08:10
И двамата правите грешка. Най-добре ще е всеки да открие тази в себе си и да не се обвинявате, че само се изнервяте един друг.

mrazqkindergarten
07-25-2011, 08:15
Е кво го ревнува?С нея не може, а с доведената сестра може.. Оффф, я не говорете тъпотии.Момичето си е напълно право, а тоя е бахти тъпака, честно. :shock: :?