PDA

View Full Version : Още изтръпвам като видя бившия. Какво да правя?



Anonimen05
07-24-2011, 19:15
Как да го преживея? Той живее в съседния блок и доста често се срещаме. Ужасно е. Имам чувството, че където съм аз там е и той. Преди никога не сме се засичали така, сякаш съдбата нарочно го прави. Трябва да го забравя, но като видя онези красиви светещи очи. :( Днес една приятелка ми каза, ако знаеш как те гледа. А аз и викам: И са какво помагаш ли ми ? :D Той реши, че иска да е със старата си приятелка, въпреки, че не съм 100% сигурна, че това е причината. Случва ми се и нарочна да мина оттам, където е той, но вече не искам, защото трябва да го забравя. Немога да мина покрай него и да не го погледна в очите. Липсва ми погледа му, устните му, вкуса му, аромата му, просто всичко. Искам да го виждам, но не трябва. Иначе няма да мога да го забравя. Още помня първата ни целувка. Това ми беше и първото гадже. Още помня как ми прошепва: И твоето, и моето сърце ще изкочат. Всеки път, когато се облегнеш на мене се стряскаш и се отдръпваш. Също и думите: Целувам, най- сладките устни, ти си най-прекрасното момиче. Още помня онези целувки, когато ток течеше през цялото ми тяло. Като не съм си в София и мисля по-малко за него. :(

peace95
07-24-2011, 19:25
Ми отиди на почивка , на село , при роднини , извън София , щом така ще мислиш по - малко за него :)

maya884
07-24-2011, 19:30
На колко си години и за колко време сте били заедно.... :)

alice13
07-24-2011, 20:27
съгласна съм с peace95 най добре е да избягаш за известно време :)

Anonimen05
07-24-2011, 20:47
Немога да замина сега. Няма как просто ще се примиря. :(

Lavender
07-24-2011, 22:31
Как да го преживея? Той живее в съседния блок и доста често се срещаме. Ужасно е. Имам чувството, че където съм аз там е и той. Преди никога не сме се засичали така, сякаш съдбата нарочно го прави. Трябва да го забравя, но като видя онези красиви светещи очи. :( Днес една приятелка ми каза, ако знаеш как те гледа. А аз и викам: И са какво помагаш ли ми ? :D Той реши, че иска да е със старата си приятелка, въпреки, че не съм 100% сигурна, че това е причината. Случва ми се и нарочна да мина оттам, където е той, но вече не искам, защото трябва да го забравя. Немога да мина покрай него и да не го погледна в очите. Липсва ми погледа му, устните му, вкуса му, аромата му, просто всичко. Искам да го виждам, но не трябва. Иначе няма да мога да го забравя. Като не съм си в София и мисля по-малко за него. :(

И аз бях болен от тази депресия.Това наистина е депресия учил съм го по психология има само един лек. Намери си възможно най-скоро приятел който да те обича и ти да го обичаш и всичко ще е ок.Ако отидеш на село или някъде където да си сама , където да нямаш ясни теми за размисъл ще мислиш постоянно за него и ще тъжиш, тъй че нов приятел.

Lavender
07-24-2011, 22:44
Как да го преживея? Той живее в съседния блок и доста често се срещаме. Ужасно е. Имам чувството, че където съм аз там е и той. Преди никога не сме се засичали така, сякаш съдбата нарочно го прави. Трябва да го забравя, но като видя онези красиви светещи очи. :( Днес една приятелка ми каза, ако знаеш как те гледа. А аз и викам: И са какво помагаш ли ми ? :D Той реши, че иска да е със старата си приятелка, въпреки, че не съм 100% сигурна, че това е причината. Случва ми се и нарочна да мина оттам, където е той, но вече не искам, защото трябва да го забравя. Немога да мина покрай него и да не го погледна в очите. Липсва ми погледа му, устните му, вкуса му, аромата му, просто всичко. Искам да го виждам, но не трябва. Иначе няма да мога да го забравя. Като не съм си в София и мисля по-малко за него. :(

И аз бях болен от тази депресия.Това наистина е депресия учил съм го по психология има само един лек. Намери си възможно най-скоро приятел който да те обича и ти да го обичаш и всичко ще е ок.Ако отидеш на село или някъде където да си сама , където да нямаш ясни теми за размисъл ще мислиш постоянно за него и ще тъжиш, тъй че нов приятел. Мъдрите са казали клин,клин избива т.е заместваш го с друг и това е...

fenkaaa
07-25-2011, 06:33
На колко си години и за колко време сте били заедно.... :)

BloodRunsCold
07-25-2011, 06:37
Остави времето да заличи всичко. Дотогава... ще има болка :)