PDA

View Full Version : Моля Ви помогнете.!



musicbaby97
07-24-2011, 19:21
Видях,че има горе-долу такава тема,но моят проблем е малко по-различен.Самочувствието ми е на критично ниско ниво.Никога когато съм с непознати хора не мога да завържа разговор като хората.С наднормено тегло съм за възрастта си.Момчетата и момичетата от бившия ми клас(сега ще съм 8 ) само ми се подиграваха.Междучасията ходех сама и всички ми се смееха и ме мислеха за някоя побъркана.Страхувам се и в новия клас да не се случи същото.Един случай:Бях на лятно училище в Англия(тази година) имаше деца от София(аз съм от Сандански) и постоянно ми казваха да не им държа тон.Не знам какво им правех.Явно това,че в семейството говорим високо ми се отразява и на мен.Но това е моята среда на живот.Точно за това нищо не мога да променя.Та...това ли трябва да ги интересува.Някой хора просто така говорят.?Заради този проблем ли ме отбягваха 12 дни ? Ужасно много се страхувам да не направя някаква издънка в новия клас и да стане като преди :( или пък да попадна на хора със същия характер... Моля Ви помогнете.Кажете какво да направя,че да мога да заговоря новите си съученици и да не се издъня

mimsssssss
07-24-2011, 20:05
Дръж се естествено. По - лошо е да играеш роля и накрая да прегрееш и да не издържиш. Бъди си такава каквато си. За софиянките мога да кажа, че просто са били надути и за това така са се държали...
А приятелствата се оформят сами, не насилвай нещата. Заговори ги хората, разпитвай ги нещо, но не бъди нахална, усмихвай се, дръж се приятелски. Сигурна съм, че притененията ти са неоснователни :)

superstar33
07-24-2011, 20:06
Ами просто се отпусни и завържи нормален разговор. Не е толкова трудно да намериш обща тема с някого. И не търси вината винаги у себе си. Понякога зависи сред какви хора ще попаднеш. Може би в новия си клас ще се запознаеш с по-добри хора, които ще се отнасят добре :)

XaMcTePKa
07-24-2011, 20:13
Не спичай.Колкото повече мислиш дали ще се изложиш...толкова по-голям е шанса да се случи :)