PDA

View Full Version : Лунички ..



Buubka
07-24-2011, 19:31
Здравейте искам да премахна луничките от лицето си.Някакви идей Благодаря ви предварително. :)

superstar33
07-24-2011, 19:42
Пробвай да се мажеш със сок от лимон. Чувала съм, че действа :)

Buubka
07-24-2011, 20:01
хм добре ще пробвам мерси

Alekssandyr
07-24-2011, 21:01
ММ, ние момчетата обичаме лунички :-P

Buubka
07-24-2011, 21:12
А аз точно заради гаджето ми ги махам защото си мисля че не ги харесва но пък и искам малко промяна.

darrie
07-24-2011, 21:32
Аз ужасно се кефя и на момичета и на момчета с лунички. Намирам го за сладко. Пък и гаджето ти не би ли трябвало да те харесва каквато си?

Buubka
07-24-2011, 21:44
Да така е харесваме такава каквато съм но преди време ме пита дали луничките могат да се махат .. и аз казах незнам и това беше и от тогава си го мисля пък и както споменах искам малко промяна.Давайте някакви идейки..

terii
07-25-2011, 02:26
Аз ужасно се кефя и на момичета и на момчета с лунички. Намирам го за сладко. Пък и гаджето ти не би ли трябвало да те харесва каквато си?

SmilezZz
07-25-2011, 04:47
А аз точно заради гаджето ми ги махам защото си мисля че не ги харесва но пък и искам малко промяна.Ако не ги харесваше. Ако не харесваше самата ТЕБ - нямаше да тръгне с теб,нали се сещаш ?

LeDa
07-25-2011, 07:28
Нищо по-сладко няма от момиче с лунички. Толкова е невинно и естествено. Не ги махай, според мен просто е бил любопитен, а не е било намек да го направиш.

katericArofl
07-25-2011, 08:00
Еми има хора, които не харесват лунички - например аз.
В миналогодишни теми съм чела, че сокът от краставица помагал - пробвай.

Cucko0
07-25-2011, 10:25
Лунички не се махат.10000 теми се изписаха вече не го ли разбрахте ?!

Buubka
07-25-2011, 12:32
Добре ще пробвам мерси ако стане стане ако не здраве да е.

Pamaa
07-25-2011, 13:17
А аз точно заради гаджето ми ги махам защото си мисля че не ги харесва но пък и искам малко промяна.
'мислиш' ?! Просто го попитай :) .

hayely
07-25-2011, 14:48
В една книга четох, че с ягоди се махат. :-o Разрязваш една ягода на две и с половинките започваш да си мажеш лицето.

twilightkid
07-25-2011, 15:13
Според мен луничките са прекрасен начин да привлечеш момче.. Много им харесват момичета с лунички. А комбинацията червена коса с лунички е меко казано УНИКАЛНА. <3
Недей да ги махаш, просто съвет ! :) Аз също искам да имам лунички, но за жалост нямам и съжалявам за това, защото мисля, че биха ми стояли хубаво... Харесвай се такава, каквато си и не прави промени заради гаджето си. Много гаджета ще имаш в този живот и ако всяко едно иска да се променяш един ден няма да бъдеш себе си, не мислиш ли ? ;)

Buubka
07-25-2011, 18:37
Blagodarq wi.

sladkish_14
07-25-2011, 19:01
Та да започна така - имам лунички и всичко това, което ще ти напиша е от личен опит.
Ако искаш временно премахване най-силен ефект ще има от магданоза!
Няма по-добра и по-ефективна 'маска' от тази с магданоз, наистина лицето се чисти и то доста.
Другото, което ти препоръчвам е крем - Ахромин той е единствения крем, който аз съм открила, от който наистина ефекта е поразителен, но смятам, че е най-силен след няколко години.
Другото ефективно нещо е дерматолог. Искам да поясня нещо за всички, които твърдят, че луничките не се махат - ГРЕШИТЕ. Има начини чрез пилинг и други козметични процедури от специалисти, луничките да бъдат премахнати, но повечето от докторите предприемат такава процедура, ако човекът решил да махне луничките си е емоционално стабилен :).

Още нещо - луничките изсветляват МНОГО с времето и годините :), стига да полагаш грижите, които трябва.
Ако решиш да използваш крема или маската ми пиши.
ВАЖНО: Ахромин-а се използва САМО през студените сезони! Края на есента, зимата и малко от началото на пролетта. През лятото той уврежда кожата и не е препоръчителен.

SmilezZz
07-26-2011, 07:24
^ Мисля,че Ахромин вече не се продава. Не съм сигурна.
Та,да. Избелващите кремове се използват през есента - зимата.
И все пак не си заслужава да се променяш заради някой друг.
Ти си си ти. И това е нещото,което те прави уникална.
Просто бъди самоуверена в себе си.

FuckingFreak
07-26-2011, 07:36
Аз пък съм момиче и въпреки, че имам лунички не ги харесвам. А онези хора с червените коси и лунички по цялото лице са меко казано УЖАСНИ :shock: :shock: :shock:

sladkish_14
07-27-2011, 19:59
^ Мисля,че Ахромин вече не се продава. Не съм сигурна.
Та,да. Избелващите кремове се използват през есента - зимата.
И все пак не си заслужава да се променяш заради някой друг.
Ти си си ти. И това е нещото,което те прави уникална.
Просто бъди самоуверена в себе си.

Ахромин-а се продава и то повече от всякога :)
Не виждам причина да го спират, след като е най-ефективният крем.
Друг е въпроса, че сега през лятото много малко хора си го взимат.

SmilezZz
07-27-2011, 20:13
^ Мисля,че Ахромин вече не се продава. Не съм сигурна.
Та,да. Избелващите кремове се използват през есента - зимата.
И все пак не си заслужава да се променяш заради някой друг.
Ти си си ти. И това е нещото,което те прави уникална.
Просто бъди самоуверена в себе си.
Ахромин-а се продава и то повече от всякога :)
Не виждам причина да го спират, след като е най-ефективният крем.
Друг е въпроса, че сега през лятото много малко хора си го взимат. Когато търсех този крем,аптекарката ми беше казала,че е спрян от производство. Явно просто... и аз не знам. 8-)

sladkish_14
07-27-2011, 20:21
Може би не те е разбрала както трябва или си ходила в най-старата аптека на света 8-)

П.С - Нещо наистина много важно за момичетата с лунички - преди да тръгнете да се клепете с каквото ви падне през лятото, преди това вземете си слънцезащитен крем за лице. Това е всичко, от което лицето ви има нужда в този сезон и единственото, от което ще има ефект върху луничките =) 100-тен фактор за месеците юли и август е задължителен за всяко момиче с бяла/светла кожа и лунички! Всичко останало може да почака зимата, ако ще и Джъстин Бийбър да дойде. ;)

pl3zlbb
08-05-2011, 21:30
принцип естествената ми коса е червеникава и имам лунички . някой ми казват че това ми е чара но това е далеч от истината ... поне за мен .чувала съм за маска с пъпешови семки(както са със сока) .. :) избледнявали луничките

AutomatiC
08-06-2011, 05:25
и аз имам лунички, но няма да ги махна нито заради мен, нито заради някой друг.. с тях и без тях пак съм същата.. :)

megan13
08-06-2011, 07:11
Лунички не се махат лесно! Една приятелка използва един крем дълго време но без ефект! По-добре не си съсипвай лицето! Луничките са сладки.. И аз имам но не ги махам.До преди време си мислех,че е грозно,но вече съм на друго мнение.. :grin: