PDA

View Full Version : какво да направя,че да спре ?!



tit
07-24-2011, 19:41
Здравейтее....
Ехх пак с мойте проблеми. Проблема ми е доста сериозен (поне за мен) но и малко смешен предполагам.
Ходих с едно момче, мога да кажа доста свястно, но скъсахме. Хубавото беше,че си останахме приятели. Мога да кажа много добри приятели и до сега всичко беше много добре. Познаваме се вече почти година и той е единственото момче с което съм се сближила толкова. Споделям му всичко (дори и за момчета) както и той на мен (било то за момичета или за приятелите му). Забелязах обаче,че много ме ревнува от другите момчета дори ми го е казвал. Притеснява ме обаче като почне с някакви от вида на "не ме интересуват другите момичета" или нещо от рода на "не мога да намеря друга като теб" :х и това доста ме плаши. Говорих с него, обесних му как стоят нещата, че да няма напразни надежди,но неговия отговор е все "наясно съм и знам,че отношенията ни са само приятелски"
И така де, сега проблема е друг. Звани ми всяка вечер, иска постояно да си говоря с него, а когато говорим дори ми се сърди,че съм пред компютъра. Попринцип говори адски много, а аз обичам такива хора, не да ми мълчат, но неговото е прекалено. Не знам как да ви го обесня но тръгнем ли да си говориме до 3 4 сутринта не ме оставя и нищо не мога да правя. Ако правя нещо или се занимавам с нещо "не съм го слушала". Снощи ми звънна кам 22:00 (редовен номер) и като не му дигна влиза в skype и един вид направо ми се кара "дигни си телефона!!!" Ако си говориме 1 час и му кажа,че не ми се говори започва да ми се сърди. А аз тъпата нищо не мога да му кажа. Наистина съм се отчаяла. Една вечер даже докато ми приказваше за баба му и дядо му (как са се оженили), съм заспала. :х Знам смешно е, ама ... Не знам, как да му го обесня, че да ме разбере. Прекално съм добра с него и може би там ми е проблема. Не знам как да му обесня,че не ми се говори всяка вечер с него в продължение на 2 3 часа през които аз казвам само ... да, ясно, аха. Как да му го обесня,че да ме разбере. Чакам вашите отговори и наистина е важно за мен.

lamer4e7o
07-24-2011, 19:42
На колко сте годинки?!

TheBeliever
07-24-2011, 19:45
Ясно, директно и малко грубо. Иначе няма да се усети. Следващия път просто му кажи, че точно в този момент нямаш настроение за тричасов телефонен разговор. Ако не помогне ще се наложи да се поскарате малко за да проумее колко голям досадник е.

kpuckyy
07-24-2011, 19:47
В Прав текс му го кажи .. иначе като си мълчиш ще си му слушаш "историите"

n3v3r4z
07-24-2011, 19:51
Разказвал ти е как баба му и дядо му са се оженили ?!?! :shock: :shock: Следващата тема каква ще е ? "Дядо ми - ветеран в Първата Световна" :razz:

peace95
07-24-2011, 19:58
Разказвал ти е как баба му и дядо му са се оженили ?!?! :shock: :shock: Следващата тема каква ще е ? "Дядо ми - ветеран в Първата Световна" :razz:
и така докато стигне до края на сексуалния живот на дядо си ..

tit
07-24-2011, 19:59
На 15 сме и двамата, но той определено не мисли като 15 годишен.
Не искам да съм груба, но май ще се наложи. Попринцип е доста различен от другите момчета.Мисли доста по различно и има доста по различни интереси.
А това за баба му и дядо му съм напълно сериозна. Искал да знам повече неща за него, е какво тогава ме интересуват баба му и дядо му?
Ето сега пак ми званна и ми говори ко правил днеска. ;д Започва се ... ;х
Хубаво се подигравате ама на мене не ми е забавно ;д

xch0colattegiirlxx
07-25-2011, 13:42
Пише се "обЯсня" !! О Б Я С Н Я!! Боже хора.. Защо сте толкова неграмотни? :(
Амм по темата..Ако скоро не му кажеш, че те дразни това, което прави ще се мъчиш още дълго време.Така че действай!

vas4e3to0
07-25-2011, 13:47
Трудно е да кажеш подобно нещо, но го направи. Няма друг начин. :?

Lollnees
07-25-2011, 14:13
Аз имах същия проблем с едно момче,с което излизах..пак ми говореше за баба му и дядо му..как си били от 8 клас заедно и накрая се оженили..и тази история даже му беше като представа за развитието на нещата между нас..и един вид ми втълпяваше,че така трябва да бъдем и ние...Нямаш друг изход освен да бъдеш рязка и категорична и да спреш това на време..по думите ти ми се струва,че той още не е превъзмогнал раздялата ви и се опитва да има чувство на собственост над теб,което при положение,че сте се разбрали,че между вас нещата спират,не е нормално и не е редно да го има.Намали контактите с него,избягвай го или най-добре спри изобщо до общуваш с него,защото винаги ще те преследва миналото..Там,където има чувства,които не са споделени приятелство е трудно да има.

thegreenzombie
07-25-2011, 14:22
мoмчето толкова много се е привързало към теб и просто не му се иска да те пусне и затова се държи така :) наистина ще му разбиеш сърчицето ако го отрежеш.... ще бъде доста грубо от твоя страна :? няма ли начин да му обясниш, все пак сте добри приятели и тн. .... ако наистина сте толкова добри приятели, както твърдиш, все ще те разбере, макар че ще му е трудно :)

LambOfGod
07-25-2011, 14:32
Е, то историите за женитбите на баба и дядо са много свежи.

LightningMcQueen
07-25-2011, 14:33
Е, то историите за женитбите на баба и дядо са много свежи.
:)

Vilsy
07-25-2011, 14:34
Е, то историите за женитбите на баба и дядо са много свежи.

и освен това романтични :D

LambOfGod
07-25-2011, 14:36
Е, то историите за женитбите на баба и дядо са много свежи.

и освен това романтични :D

И моят дядо е бил някъв много пъпчив и грозен и баба е била много красива и той я е преследвал в трамвая и тя нали не е искала да го пипа, щот я е било гнус и той я е завел на някъв индийски филм и на нея й е било много кофти. :( :( :(

LambOfGod
07-25-2011, 14:36
Е, то историите за женитбите на баба и дядо са много свежи.
:)

Т'ва говедо също заспа, като му разказвах... :lol:

Done
07-25-2011, 14:39
пълен игнор е решението, поне за известно време.

LightningMcQueen
07-25-2011, 14:41
Е, то историите за женитбите на баба и дядо са много свежи.
:)

Т'ва говедо също заспа, като му разказвах... :lol:

Неква интересна история е ... ма дълга 8).
Що, кой друг е заспивал? :razz:

LambOfGod
07-25-2011, 14:43
Е, то историите за женитбите на баба и дядо са много свежи.
:)

Т'ва говедо също заспа, като му разказвах... :lol:

Неква интересна история е ... ма дълга 8).
Що, кой друг е заспивал? :razz:

Момичето написа в темата, че така е станало при нея... 8-)

LightningMcQueen
07-25-2011, 14:47
:oops:

Отговора ти сега има повече тежест обаче.