PDA

View Full Version : Влюбих се в най-добрата си приятелка



Jacquou
07-24-2011, 20:23
Ще се опитам да бъда кратка. Влюбих се в най-добрата си приятелка, и тя изпитваше същото към мен. Ходехме заедно близо година и ни беше перфектно. Но днес тя и каза, че техните са разбрали за нашата връзка (а ние се криехме доста добре) и че са и забранили да ме вижда вече. Съответно аз незнам какво да правя... Малко е преебано, защото аз я обичам и като приятелка и като сродна душа. И фактът, че неможем да се виждаме вече....

Редактирано заглавие
ShtrudeL

sexytty
07-24-2011, 20:30
Техните за да не те одобряват трябва да има все някаква причина. :?

xxxmyheroinexxx
07-24-2011, 20:32
На колко е тя, че са и забранили да се вижда с теб?.. А и каква е причината за да и забраняват да те вижда. Едва ли е само заради това, че имате връзка...
Ако я обичаш достатъчно силно и си здраво стъпил на земята защо не се опиташ да се "докажеш" пред родителите и.. Опитай се да промениш мнението им спрямо теб.

Опа...ти май си момиче... :shock:
еми ако е така е съвсем нормално родителите да не одобрят еднополовата ви връзка

Lincheto
07-24-2011, 20:32
^Причината е, че и двете са момичета.

peace95
07-24-2011, 20:32
Техните за да не те одобряват трябва да има все някаква причина. :?
ами не им допада , че дъщеря им е обърнала резбата сигурно ..

Goddess
07-24-2011, 20:34
На колко е тя, че са и забранили да се вижда с теб?.. А и каква е причината за да и забраняват да те вижда. Едва ли е само заради това, че имате връзка...


Че става въпрос за връзка между 2 момичета.
Не знам какво да те посъвествам, или се крийте, или се изправяте срещу техните, докато не се примирят...

Jacquou
07-24-2011, 20:35
Няма какво да се доказвам. Те много добре ме познават... До преди да разберат бях супер, сега изведнъж съм изрод... Тя е на 18, но не мсиля, че това би порпечило. Смисъл техните са си малко властни.

Luidgie
07-24-2011, 21:53
Техните за да не те одобряват трябва да има все някаква причина. :?
ами не им допада , че дъщеря им е обърнала резбата сигурно ..
И все пак това си е нейна работа, не виждам причина родителите да се месят. А и какво значение има? Ако е щаслива?

Lavender
07-24-2011, 22:35
На колко е тя, че са и забранили да се вижда с теб?.. А и каква е причината за да и забраняват да те вижда. Едва ли е само заради това, че имате връзка...
Ако я обичаш достатъчно силно и си здраво стъпил на земята защо не се опиташ да се "докажеш" пред родителите и.. Опитай се да промениш мнението им спрямо теб.

Опа...ти май си момиче... :shock:
еми ако е така е съвсем нормално родителите да не одобрят еднополовата ви връзка


Ще се опитам да бъда кратка. Влюбих се в най-добрата си приятелка, и тя изпитваше същото към мен - Нека първо уточним половете ?

Lavender
07-24-2011, 22:36
На колко е тя, че са и забранили да се вижда с теб?.. А и каква е причината за да и забраняват да те вижда. Едва ли е само заради това, че имате връзка...
Ако я обичаш достатъчно силно и си здраво стъпил на земята защо не се опиташ да се "докажеш" пред родителите и.. Опитай се да промениш мнението им спрямо теб.

Опа...ти май си момиче... :shock:
еми ако е така е съвсем нормално родителите да не одобрят еднополовата ви връзка


Ще се опитам да бъда кратка. Влюбих се в най-добрата си приятелка, и тя изпитваше същото към мен - Нека първо уточним половете ?

Просто не яж пилешко месо то врътвало резбите доколкото четох миналата седмица ... :DD

Luidgie
07-24-2011, 22:42
То по тая логика аз да съм заклета лесбийка! Пилешкото месо си е супер! И говорите глупости.

onestar
07-25-2011, 00:57
Огромна част от хората са тесногръди и не гледат с добри очи на подобни връзки.
Сама реши какво да правиш, но бъди сигурна, че ще ти е адски трудно ако решиш да си с нея.

SmilezZz
07-25-2011, 05:03
Ще се опитам да бъда кратка.

Влюбих се в най-добрата си приятелка, и тя изпитваше същото към мен - Нека първо уточним половете ? ....че то си е уточнено. Уголемих ти го. :lol:
По темата: нормално е да ви забранят. Надали на един родител ще му се хареса подобен тип връзка. Но все пак вие си решавате какво да правите. Но след като техните родители са разбрали за случая - доста трудно ще ви е.

Done
07-25-2011, 05:44
пусни се на баща й, може да си промени мнението за теб 8)

Lucifercho
07-25-2011, 06:21
Избягайте от вкъщи и елате да живеете при мен :D

BloodRunsCold
07-25-2011, 06:49
Избягайте от вкъщи и елате да живеете при мен :D

Успех, дано да ти вържат! Ще се гордеем всички мъже с теб! :D

Jacquou
07-25-2011, 11:02
Избягайте от вкъщи и елате да живеете при мен :D

Е сега веднага! Събирам си боклуците, отвличам я и хопа при тебе на разврат....
Благодаря ви за мненията, все пак. Но мисля, че отношенята ни приключиха. Обади ми се, каза ми че вече не ме обича, че неможем да сме заедно, че съм и влиаела зле. И всякакви заучени простотии от родителите и. Дори не ми вдига телефона...

vas4e3to0
07-25-2011, 13:28
Жалко, но все пак никой родител няма да иска детето му да се влюби в същия пол.
Впрочем, интересно ми е ти на колко си и твоите родители оценяват ли решението ти?

Jacquou
07-25-2011, 16:40
Аз съм на 20. Не мисля за нужно да уведомявам родителите си за мойте решения. Никога не съм ги уведомявала, за момчета с които съм ходила или за каквото и да е. Защо да го правя сега?

SeXyMaCka
07-25-2011, 17:56
Лошото в случая е, че приятелката ти се влияе твърде много от тесногръдите си родители. Опитай се да поговориш с нея ( ако имаш късмета да ти вдигне телефона ) и да и обясниш, че твоите чувства към нея не са се променили и че не бива да допуска родителите и да и влияят на решенията и убежденията. Попитай я истината ли ти е казала с това " че не те обича вече " или го е казала просто защото родителите и така са и втълпили.

sapphire5
07-25-2011, 18:00
Техните за да не те одобряват трябва да има все някаква причина. :?
ами не им допада , че дъщеря им е обърнала резбата сигурно ..

+ :lol: :lol: :lol:

IvCheToOoOo
07-25-2011, 18:02
Благодаря ви за мненията, все пак. Но мисля, че отношенята ни приключиха. Обади ми се, каза ми че вече не ме обича, че неможем да сме заедно, че съм и влиаела зле. И всякакви заучени простотии от родителите и. Дори не ми вдига телефона...

Тъкмо щях да ти пиша, че това е един вид тест за вашата връзка, когато прочетох това. Сигурно си наясно, че човек, който не може да надскочи обществените норми няма как да е в такава връзка. По-добре да го разберете сега, отколкото после.
Кофтито е че звучиш влюбена, но... :hug

П.П. Аман от тесногръди родители и други животни.

jeezloxxy
07-25-2011, 18:05
Лошото в случая е, че приятелката ти се влияе твърде много от тесногръдите си родители. Опитай се да поговориш с нея ( ако имаш късмета да ти вдигне телефона ) и да и обясниш, че твоите чувства към нея не са се променили и че не бива да допуска родителите и да и влияят на решенията и убежденията. Попитай я истината ли ти е казала с това " че не те обича вече " или го е казала просто защото родителите и така са и втълпили.

Няма да стане,преживявал съм подобно нещо.Според мен всичко е свършило.Щом тя е толкова повлияна от родителите си,няма да стане работата.Съжалявам.

П.С Това не ти пречи да не опиташ,де.

Jacquou
07-25-2011, 18:29
Еми няма какво да направя повече от звънене. Все пак ако отида до тях съм почти сигурна, че баща и ще ме убие. Писах и смс, че искам да се видим поне да се разберем по някакъв начин, но тя не отговаря. Предполагампросто трябва да се откажа...

xBadxApple
07-25-2011, 18:31
Виж сега, ако това момиче държи по някакъв начин на теб вместо повтаряници на техните ще намери начин дори скришно да се виждате.

На колко е тя?

IvCheToOoOo
07-25-2011, 18:59
Еми няма какво да направя повече от звънене. Все пак ако отида до тях съм почти сигурна, че баща и ще ме убие. Писах и смс, че искам да се видим поне да се разберем по някакъв начин, но тя не отговаря. Предполагампросто трябва да се откажа...

Едва ли този тъпак ще ти посегне, но май наистина не си заслужава.

LazyTownFanEver
07-25-2011, 20:04
и аз съм гей, всички ми се присмяха на историята :)
дано някой ти помогне
успех :smt039

peace95
07-25-2011, 20:08
и аз съм гей, всички ми се присмяха на историята :)
дано някой ти помогне
успех :smt039
як подпис , брат :| ! :lol:

LazyTownFanEver
07-25-2011, 20:14
и аз съм гей, всички ми се присмяха на историята :)
дано някой ти помогне
успех :smt039
як подпис , брат :| !

благодаря ти!стефани е една уникална танцьорка и аз много я уважавам

Luidgie
07-25-2011, 20:21
и аз съм гей, всички ми се присмяха на историята :)
дано някой ти помогне
успех :smt039
як подпис , брат :| !

благодаря ти!стефани е една уникална танцьорка и аз много я уважавам

Аре да си преместите любовния чат някъде другаде,а?

LazyTownFanEver
07-25-2011, 20:31
и аз съм гей, всички ми се присмяха на историята :)
дано някой ти помогне
успех :smt039
як подпис , брат :| !

благодаря ти!стефани е една уникална танцьорка и аз много я уважавам

Аре да си преместите любовния чат някъде другаде,а?

здравей и на теб мило дете! как си? :)

xselly_gx
02-24-2012, 17:10
Аз имам абсолютно същия проблем, но при нас ролите са разменени. Моята майка разбра за случилото се и просто беше някакъв кошмар. Разбра, че има нещо повече от пирятелство между мен и това момиче. Просто е потресаващо всичко това и аз бих искала момичето да се бори за мен. Всеки ден си мечтая как ми пише от друг неин скайп, защото съм я блокирала и прочие... просто се бори за нея. Изимисли някакъв начин, не я изпускай.

Dreamerr
02-24-2012, 18:44
МОМИЧЕ,НЕ СЕ УЧУДВАЙ :Х

SpiritInBlack
02-24-2012, 19:11
Никой родител не би искал детето му да ходи с разюздана лесбийка

Намери си друга