PDA

View Full Version : Бедра ?!



MlqkoSkakao
07-24-2011, 20:29
Здравейте колеги съформници :) Имам пухкави бедра и искам да ги отслабна, така да се каже, НО БЕЗ ДА СТАВАТ МУСКУЛЕСТИ...
Въпросът ми е: ако карам колело всеки ден по 1-2 часа, ще постигна ли резултата, който искам? Ям здравословна храна, гледам да избягвам сладко и тестено, не пия газирано и т.н.
Вие какво бихте ми препоръчали за тоя проблем? :)
Мерси предварително

Fraximus
07-24-2011, 20:31
Най-сигурното - започни да бягаш :)

MlqkoSkakao
07-24-2011, 20:39
На дълги разстояния ли? И тип джогинг или спринт :-o

gofeto917
07-24-2011, 20:42
Каквото и да избереш (бягане, каране на колело,плуване), а съм сигурен, че до няколко часа тук ще се напишат какви ли не съвети, а даже и някои хора пак ще се хванат за гушите и ще започнат да спорят, кое е по-добре и кое по-зле (фитнес или лостове), не знам как в 80% от темите тук винаги приключват или с наредби или с такива спорове. Както и да е отклоних се малко, та каквото и да решиш от гореизброените вариант да правиш е най-важно да имаш постоянсвто, само така можеш да постигнеш резултати. Недей да спираш да спортуваш след като свалиш излишното, подържай се, иначе пак наново всичко ще трябва, пък доста по-умни от мен са го казали: Спорта е здраве!

MlqkoSkakao
07-24-2011, 20:48
Каквото и да избереш (бягане, каране на колело,плуване), а съм сигурен, че до няколко часа тук ще се напишат какви ли не съвети, а даже и някои хора пак ще се хванат за гушите и ще започнат да спорят, кое е по-добре и кое по-зле (фитнес или лостове), не знам как в 80% от темите тук винаги приключват или с наредби или с такива спорове. Както и да е отклоних се малко, та каквото и да решиш от гореизброените вариант да правиш е най-важно да имаш постоянсвто, само така можеш да постигнеш резултати. Недей да спираш да спортуваш след като свалиш излишното, подържай се, иначе пак наново всичко ще трябва, пък доста по-умни от мен са го казали: Спорта е здраве!
Абсолютно си прав, че спортът е здраве, но се чудя дали от колелото няма да ми станат много мускулести..и мисля от утре да ходя в парка всеки ден за по няколко километра бягане. Все пак не се сещам за спринтьорки с дебели и мускулести бедра, аточно това искам да избегна :))

gofeto917
07-24-2011, 20:52
Значи не съм голям капацитет, ама големи бедра с тичане не се правят :), правят се във фитнеса. От личен опит ще ти кажа, че аз излишните килограми ги свалих с редовно бягане на дълги разстояния и, без спринт. Като го съчетаеш и с малко по- разумно хранене и ще стане, ама не веднага.

MlqkoSkakao
07-24-2011, 20:56
Мда, така чета и аз из нета, че тичането на дълги разстояние му е майката на фините бедра. Ако всеки ден ходя да бягам в парка и си пия както досега 2-3 литра вода на ден, огранича максимално хляба и шоколада, мисля че за 3 седмици ще имам доста добър ефект. Дано да е така, защото не ме радват тез краченца. Мерси, gofeto917 :)

Greennight
07-24-2011, 21:21
Тичай на дълги разстояния и прави клякания.Няма да ти станат мускулести от това.

TodorMarkov
07-24-2011, 21:49
Няма как да ти станат мускулести толкова лесно,тъй като жените имат в пъти по-малко тестостерон от мъжете,пък и нищо по-хубаво няма от стегнати женски бедра.Както казаха лекото бягане е за сваляне,но е препоръчително сутрин на гладно или като алтернатива вечер като предишното хранене не трябва да включва богати на въглихидрати храни,а по-точно зеленчуци.

ZipFail
07-24-2011, 22:27
Ти дори и да искаш да станат мускулести, пак ще ти е трудно. Мускулести крака не се правят толкова лесно, особено при момиче, особено с тичане. А пък и стегнатите крака са много по-красиви отколкото просто слаби. Така че си тренирай активно и не се притеснявай.

TodorMarkov
07-24-2011, 22:31
С тичане може да се направят здрави крака(бедра),но със спринтове.При жените,обаче структурата на краката е друга и са възможни контузий,за това и не ти препоръчвам да ги правиш.

MlqkoSkakao
07-25-2011, 06:14
Аз искам хем да са стегнати, хем и да не стават прекалено широки. Защото забелязах, че от колелото май постигам обратния ефект и стават по-широки. :?
Така че тичане ще е :) Мерси на TodorMarkov,Greennight и ZipFail.

fenasf
07-26-2011, 14:42
да

loveca777
07-26-2011, 15:00
Каквото и да избереш (бягане, каране на колело,плуване), а съм сигурен, че до няколко часа тук ще се напишат какви ли не съвети, а даже и някои хора пак ще се хванат за гушите и ще започнат да спорят, кое е по-добре и кое по-зле (фитнес или лостове), не знам как в 80% от темите тук винаги приключват или с наредби или с такива спорове. Както и да е отклоних се малко, та каквото и да решиш от гореизброените вариант да правиш е най-важно да имаш постоянсвто, само така можеш да постигнеш резултати. Недей да спираш да спортуваш след като свалиш излишното, подържай се, иначе пак наново всичко ще трябва, пък доста по-умни от мен са го казали: Спорта е здраве!
E не... и направо ме уби! :lol:
Лостове или фитнес? С долналдвирус станахме популярни...

kaspian
07-26-2011, 15:28
от личе опит ще ти кажа че ако наистина се натоварваш всеки ден на колелото към 5-6 месеца може да има ефект ... (май скоро ще ми скочат да ме опровергават)

firstdiesel
07-26-2011, 15:58
долналдвирус

скрицепс

NightGuardian
07-26-2011, 16:38
кардио(бягане,каране на колело) без мазни ястия и сладко и ще има резултати :)

И запомнете и да искате не могат да станат мусколисти краката ви , като на мъж! (ако не ползвате стероиди) ако искате бягайте , дигайте тежести , няма как да станат нацепени като на мъж! Спортувайте единствено могат да станат по-секси 8)

nin0o0
07-26-2011, 17:42
Бягане ( джогинг ) по 10-15 минути на ден ( най-добре сутрин на гладно ) с умерено темпо. И най-важното е ниско въглехидратни храни. Тоест без хляб, ориз, сладко и такива неща. Винаги чети колко въглехидрати съдържа определена храна.

MlqkoSkakao
07-26-2011, 20:05
Thanks, people :) Много ми помогнахте мерси ;)