PDA

View Full Version : искам помощ



anichka12345678
07-24-2011, 20:33
На 20 години съм ,но имам голям проблем :( Почти винаги съм мислила ,че не съм привлекателно момиче ,притеснявам се от много неща :( Когато трябва да отида на интервио за работа всеки път си казвам ,че всичко ще е наред и когато отида не е така :( ,след полувин година си намерих работа,която никак не ми харесва,но за сега ще е така :( .Наскоро имах изпит за един университет ,които мислих,че ще мине добре ,но когато отидох бях много объркана какво да пиша може би пак от притеснение :( Имам ниско самочувствие още от както бях в гимназия бях много затворено дете и не общувах много и не ме харесваха доста хора :( Имах по-сериозна връзка преди година в ,която той скъса с мен и от тогава съвсем станах момиче с ниско самочувствие :( .
В момента имам приятел и много го разочаровах като не се справих на изпита както трябваше ( а аз учих за него :( ) ,той ми показва ,че ме харесва,но аз въпреки всичко съм много неуверена в себе си :( Защо? Имам чувството ,че винаги го разочаровам :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Luidgie
07-24-2011, 20:42
В някакво предаване гледах, но не си спомням кой знае колко добре, беше доста одавна. Как да си повишиш самочувствието и имаше неща от типа, да застанеш пред огледалото и да си повтаряш, че ще се справиш, че си хубава жена (в твоя случай), че заслужаваш най-доброто, че можеш всичко и т.н.

xxxmyheroinexxx
07-24-2011, 20:45
Стегни се и вярвай в себе си! На 20 си! Имаш човек до себе си който те обича.. Какво като се проваляш! Пробвай пак и пак! Не се отказвай толкова лесно..
Какво като бившия ти приятел те е изоставил, защо си се затворила в себе си? Заради него? Ха! Той просто не те заслужава! Усмихни се и гледай само напред!

cvetitoyoy
07-24-2011, 20:45
Хубавото е че осъзнаваш какъв е проблема. Трябва да започнеш да се харесваш такава каквато си- тогава и околните ще те харесват. Опитай се да не мислиш какви са ти недостатъците ами какви качества притежаваш. Въпреки че не разбирам какъв ти е проблема след като приятелят ти те харесва. :?

anichka12345678
07-24-2011, 20:51
Хубавото е че осъзнаваш какъв е проблема. Трябва да започнеш да се харесваш такава каквато си- тогава и околните ще те харесват. Опитай се да не мислиш какви са ти недостатъците ами какви качества притежаваш. Въпреки че не разбирам какъв ти е проблема след като приятелят ти те харесва. :?Може би ме харесва,но и аз незнам защо става така ,много пъти издигам стена по-между ни несъзнателно :o

n3v3r4z
07-24-2011, 21:02
Хубавото е че осъзнаваш какъв е проблема. Трябва да започнеш да се харесваш такава каквато си- тогава и околните ще те харесват. Опитай се да не мислиш какви са ти недостатъците ами какви качества притежаваш. Въпреки че не разбирам какъв ти е проблема след като приятелят ти те харесва. :?Може би ме харесва,но и аз незнам защо става така ,много пъти издигам стена по-между ни несъзнателно :o

Може би ?! Ако беше "може би" надали щяхте да сте заедно. Момчето те харесва ТАКАВА КАКВАТО СИ! Спри да мислиш толкова много - кой какво ще каже .. и "проблемите" ти ще изчезнат. Вярвай повече в себе си!

anichka12345678
07-24-2011, 21:20
Хубавото е че осъзнаваш какъв е проблема. Трябва да започнеш да се харесваш такава каквато си- тогава и околните ще те харесват. Опитай се да не мислиш какви са ти недостатъците ами какви качества притежаваш. Въпреки че не разбирам какъв ти е проблема след като приятелят ти те харесва. :?Може би ме харесва,но и аз незнам защо става така ,много пъти издигам стена по-между ни несъзнателно :o

Може би ?! Ако беше "може би" надали щяхте да сте заедно. Момчето те харесва ТАКАВА КАКВАТО СИ! Спри да мислиш толкова много - кой какво ще каже .. и "проблемите" ти ще изчезнат. Вярвай повече в себе си!Не съм сигурна ,че ме харесва такава каквато съм :?

cvetitoyoy
07-24-2011, 21:34
Точно затова трябва ти да се харесваш- за да останеш безразлична към мнението на другите. Ако не те харесва такава каквато си се съмнявам че ще е с теб. :)

Dollystar
07-24-2011, 21:37
Ако по друг начин не става, погледни от гледна точка, че с това мислене вредиш единствено на себе си и е много неуважително към себе си според мен лично да говориш така...... :)

anichka12345678
07-24-2011, 21:52
Ако по друг начин не става, погледни от гледна точка, че с това мислене вредиш единствено на себе си и е много неуважително към себе си според мен лично да говориш така...... :) :( :( :cry: :cry: :cry: :cry:

anichka12345678
07-24-2011, 22:34
Ако по друг начин не става, погледни от гледна точка, че с това мислене вредиш единствено на себе си и е много неуважително към себе си според мен лично да говориш така...... :) :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :( :( :( :( :(

anichka12345678
07-25-2011, 18:43
:o :o :o :o :o