PDA

View Full Version : Жени, кажете как трябва да изглежда мъжът днес



petio
07-24-2011, 20:42
Чудя се всеки Божи ден, по улицата виждам красиви жени с някакви несъразмерни мъжлета, раменете по тесни от таз-а, с женствени походки...пределно ми е ясно и че не само тялото е важно, даже някои жени отричат че избират приятели по красота...но все пак.Не е ли вече модерно да имаш бицепс по дебел от врата си, който приятелката ти не може да хване с две ръце...Далеч съм от мисълта за някои такива `борчета` - як и прост както казваше един мой треньор на времето. Кажете как трябва да изглеждаме днес в 21 век, надявам се не е отминало времето когато се харесваха мъжете с рамене по широки от таза и изразяващи по - умни мнения от прословутото ` 5 кебапчета и 2 бири`....Надявам се да получа коректни женски постове....благодаря

cwetelina21
07-24-2011, 21:12
Ами и за мен е страшно грозно да точно това със тесните рамене ... ако е мъж да е мъж ! Все пак нали това е силния пол - нима силата е в биреното коремче .. ?! Друго си е като видиш някой с мускули :))

whiteterror
07-24-2011, 21:20
Ами и за мен е страшно грозно да точно това със тесните рамене ... ако е мъж да е мъж ! Все пак нали това е силния пол - нима силата е в биреното коремче .. ?! Друго си е като видиш някой с мускули :))

Това с мускулите пък е най-изтърканото нещо евър. Повечето с мускули нямат нищо в главата.

ZipFail
07-24-2011, 22:34
Това с мускулите пък е най-изтърканото нещо евър. Повечето с мускули нямат нищо в главата.

Поредното силно мнение от уайттеръра. А също и всички с очила са умни и на всички китайци са им малки.

Водя такъв начин на живот, че повечето ми познати са активно трениращи и респективно доста мускулести. И мога да твърдя, че интелекта и възпитанието на почти всички е много над средното. Не знам откъде ти си направил тоя извод, но ще те посъветвам да спреш филмите :)

iiordanova
07-24-2011, 22:56
С добре оформено тяло,релефно. Ама не някво като на културист. Ама и да не е някаква хилка.
С готина усмивка.
Приятна външност.
Висок.
Да се облича семпло,стилно (не искам някакъв,който се облича като клоун,тип емо..ужасни са).
Така долу-горе си представям почти идеалния мъж.
Искам естествено да е интелигентен и самостоятелен (ама това са вътрешни качества,а ние говорим за външния му вид).

whiteterror
07-25-2011, 00:22
Това с мускулите пък е най-изтърканото нещо евър. Повечето с мускули нямат нищо в главата.

Поредното силно мнение от уайттеръра. А също и всички с очила са умни и на всички китайци са им малки.

Водя такъв начин на живот, че повечето ми познати са активно трениращи и респективно доста мускулести. И мога да твърдя, че интелекта и възпитанието на почти всички е много над средното. Не знам откъде ти си направил тоя извод, но ще те посъветвам да спреш филмите :)

Казах "повечето", а не всички. Има и изключения, разбира се. Защо жените си падат по мускулести мъже е въпроса? Аз нямам обяснение. Твърде е повърхностно да се мисли, че такива мъже са по-секси от останалите. Жените си падат повече по романтици, а притежателите на големи бицепси според мен, не се вписват много в тази категория. Е, младичките и неориентирани девойчета налитат на големи баници, буен нрав и повърхностно (плейбойско) отношение към живота. След време почват да си търсят предимно добър в леглото, емоционално зрял и прилично изглеждащ, а накрая благонадежден, мъдър, добър и любящ - но вече за съпруг. :)

Auriss
07-25-2011, 00:36
^защото ,другарю ,красивото тяло подсъзнателно подсказва за добър генетичен материал ,а гръдната обиколка от 90 санта при мъжете е ... да ,разбра ме.


С добре оформено тяло,релефно. Ама не някво като на културист.

Всички тва казват. Сигурно е някаква масова заблуда :lol:

ZipFail
07-25-2011, 00:45
А защо мъжете си падат по големи цици и стегнато дупе ?
Абсолютна мистерия е...







:lol:

petio
07-25-2011, 01:06
това с генетичния материал ми хареса ! Все пак ние сме на върха на хранителната верига и трябва да се възпроизвеждаме. Можеби подсъзнателно всеки търси половинката си, която да притежава възможно най-приличен генетичен материал

whiteterror
07-25-2011, 11:17
А защо мъжете си падат по големи цици и стегнато дупе ?
Абсолютна мистерия е...







:lol:

Виж сега, ти ако познаваш повече момичета, които си падат по така наречените "нацепени батки", то аз не познавам много такива. Напротив, познавам много, които въобще не искат да имат нещо общо с нацепените, защото както казах - на повечето умствения им капацитет не достига да си сварят едни яйца. Такива типове са повърхностни, мислят само как да се назобат и като излязат от фитнеса да начупят на някой тиквата на улицата или в чалготеката. И не всички мъже си падат по големи цици и стегнато дупе... ;)

reoffender
07-25-2011, 12:36
Като харесам някой не ходя с линията да го меря, дали е съразмерен.
Комплексно е.

RageAgainstTheMachine
07-26-2011, 06:54
Емотата са супер xD

Verminaard
07-26-2011, 22:21
Хора,ХОРА!Вие хубаво нещо говорите за съвременния мъж,обаче лошата новина е че всички забравяте да зададете по-важния въпрос -> каква трябва да е съвременната жена.И ще е моя чест на момента да ви просветля -> http://prikachi.com/images/649/3617649W.jpg
Eто точно от това произлиза типичния днешен женчо,неспособен и на най-базовите неща,квалифициращи го за позицията 'мъж'

NomNomNom
07-26-2011, 22:37
Да има поне малко общо със стереотипа за мъжки човешки индивид.
И да е над 156см.

fenkaaa
07-27-2011, 08:40
Моят приятел не е целият в мускули.. но си има рамене и що горе оформен корем.. но въобще не ми пука за това,не съм го избирала по релеф.. ;) Така че лично според мен едно момче трябва да е мило и симпатично,поне да изглежда добре,апък колко е релефен няма значение :)

SuNsEt
07-27-2011, 12:10
Е...да,жените сме виновни,че мъжете са станали такива,това ли да разбирам?
Времената се променят,нормално е и хората да се променят.
Жените трябва да са еди си какви,а мъжете точно ей такива,но когато си намерим приятел/ка си казваме 'е може да не е съвсем еди си такъв/такава,но все пак я/го обичам.

Истината е че външният вид е доста важен.Всъщност нали,когато се запознаваш с някой първото нещо,което виждаш е това(по дрехите посрещат,по ума изпращат).За да има физическо привличане е нужен външен вид(в зависимост от това какво му харесва на човек и какво го привлича)и след това можем да говорим за останалото.Няма как някоя моделка да ходи с Митьо Пищова(примерно) и да е сигурна,че няма по-възбуждащ мъж от него.Красивите хора,на които половинките им са грозни е или проява на лош вкус(според някои) или заради пари,това е.Говорим за външен вид,защото всеки се пита 'Какво намира той/тя в нея/него?' преди да разбере за вътрешното 'аз' на човека.Така,че всичко е въпрос на вкус и до някаква степен изкривяване на красивото.
Ето,на времето се е смятало,че пълната жена е много по-желана,от колкото слабите и стройните.Сега се харесват други неща.Разбира се,че всеки би искал половинка,която хем да изглежда страхотно,хем да е умна ,но трябва да кажа,че и ценностите на хората се променят.
Много са ми интересни тези,които пускат теми 'какво харесвате в едно момиче/момче' или 'къде са хубавите хора' и всякакви подобни теми...Какво очаквате като отговор при положение,че вие самите можете да си отговорите ако се замислите малко?
Говорим за времена,когато външният вид отваря врати,а не способностите.
Авторът пита 'къде са мъжете' друг пита 'къде са жените' ,а аз казвам,че всички са тук,но просто са по-малко вече.Такава комбинация от външен вид и ум се намира по-трудно в днешно време.
И много мисли от рода на 'жената трябва да си стои у дома и да готви и да я бия щото така е редно' са ограничени,както и 'мъжът е само за работа и да носи пари у дома' -ето такива са били семействата преди,много от тях.Не казвам,че и сега няма,но сега и двата пола са се променили,промени се и статуса на живот.Защо трябва да се връщаме назад?Жените наистина трябва да са домакини,но трябва и да гонят целите си,а мъжете също трябва да са глава на семейството,но и също да се се занимават с това,което им харесва.

Така,че...където и каквито и хора да търсите,има ги,но е много важно къде ги търсите.

HurTs
07-27-2011, 13:11
Да има поне малко общо със стереотипа за мъжки човешки индивид.
И да е над 156см.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

NomNomNom
07-27-2011, 16:51
Да има поне малко общо със стереотипа за мъжки човешки индивид.
И да е над 156см.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
И не се шегувам . 8-)

Violenza
07-27-2011, 18:03
Говорейки само и единствено за външен вид :
http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTc5MjE0NzYwM15BMl5BanBnXkFtZTcwNDAwNzY2NA@@._ V1._SY314_CR7,0,214,314_.jpg
По-красиво същество от мъжки пол не съм виждала нито по филмите, нито на живо.

Nithael
07-27-2011, 22:23
трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да е с оскубани вежди..и прилепнала тенисчица <3

VampireGirl95
07-30-2011, 18:12
С добре оформено тяло,релефно. Ама не някво като на културист. Ама и да не е някаква хилка.
С готина усмивка.
Приятна външност.
Висок.
Да се облича семпло,стилно (не искам някакъв,който се облича като клоун,тип емо..ужасни са).
Така долу-горе си представям почти идеалния мъж.
Искам естествено да е интелигентен и самостоятелен (ама това са вътрешни качества,а ние говорим за външния му вид).


+1

Infinity
07-30-2011, 22:23
=D> :smt023 :smt110 :smt118 :smt118 :smt118 :smt118
http://2.bp.blogspot.com/-Cmzb81m14nI/TgdfHB0qQgI/AAAAAAAACGE/JPZ1yT0l5cE/s1600/William_Levy-1024x768-966049.jpeg

bloodyF
07-31-2011, 09:52
да е висок и да има големи ръце.. :smt007
хигиената да е на високо ниво, да се обезкосмява поне..сещате се къде :oops:
и да не ми ходи с някакви смъкнати дрехи или анцузи

Taam
07-31-2011, 11:37
Приемаме, че как изглежда и как се държи са две различни неща*
ии... Май височината ми е единствения каприз.

Тялото и всякаквито там размери никога не са ми били важни по простата причина, че сексуалните преживявания никога не играят някаква основна роля във връзката, в която съм. Поне за мен. Някак не се научих да ги възприемам като ходещи машини за размножаване тия мъже и това си е.

Да ходи облечен както си иска, стига да мирише хубаво :д
(Важно е да знае как се пуска пералня, защото аз не знам.)