PDA

View Full Version : Фейсбук..



korean
07-24-2011, 21:38
Здравейте. Не знам как точно да обясня ситуацията. Онзи ден предложих приятелство на едно момиче във фейсбук. Отхвърли поканата. Но гледам на много мои приятели приела поканите :? И тъй един приятел ми даде да влезна през неговия акаунт да видя снимките й тъй като профила е private. И от тогава не мога да спра да мисля за това момиче. До сега не съм виждал подобна красота и чар.. После и предложих пак приятелство и прие.. Много съм впечатлен направо не знам как да го обясня. Въпросите ми са: как да се запозная с това момиче, като веднъж вече й писах на лично от рода на "здравей, как си?" но така и не получих отговор (нещо обичайно и очаквано). Имаме няколко общи приятели, но те отпадат като варианти поради разни причини. За 1 ден вече водя платонична любов. Не мога да си направя собствена преценка на хубостта, но шансовете такова момиче да ми обърне внимание са малки. Всъщност съм много приятен, културен и възпитан и съм имал приятелки до сега (защото ще има и такъв въпрос със сигурност). Това момиче е по-различно и дори не мога да събера смелост да й пиша отново. Но как да получа този шанс за доказателство от нейна страна? Аз скоро ставам на 20, а тя е на 17. Моля без отговори от типа "зае*и я" защото наистина много искам да се получи нещо.. Благодаря предварително на отговорилите..

gruhhhh
07-24-2011, 21:43
leave that shit facebook

cvetitoyoy
07-24-2011, 21:45
Бъди по-уверен в себе си !! Харесвай и коментирай снимките за да види че имаш някакъв интерес към нея. В Фейс-а можеш да изкопчиш доста информация за някои - така че виж какво и харесва и интересува. Пиши и по-често и се някога трябва да ти пропише. :)

Lavender
07-24-2011, 21:45
Пич...първо ти навлизаш в личното пространство чрез приятелство във фейсбук.Как да ти обясня ако не се познаваме не влизаш в мойте приятели, докато не се запознаем или поне да сме от едно училище сещаш се.Тя решава дали ще и бъдеш приятел или не.Виж има и друг момент , понякога съм виждал хора който не приемат приятелство заради голямото си самочувствие или от страх , че ще си поредния човек който ще зарибява по фейсбук или скайп.

korean
07-24-2011, 21:55
Lavender точно по този повод явно и не счита за нужно да ми отговаря защото кой знае колко момчета я безпокоят със закачки.. А и е възможно да има голямо самочувствие, по принцип хубавиците са така!

cvetitoyoy опасявам се, че може да ме изтрие ако й пиша често

cvetitoyoy
07-24-2011, 22:10
ами не разбирам какво очакваш да ти кажа - да не я зае*еш ама да не и и пишеш ?? :?

Luidgie
07-24-2011, 22:12
Любов по нета е кофти идея... Никога няма да ти обърне внимание, според мен.

SoloHaterWehrmacht1945
07-24-2011, 22:18
Всъщност съм много приятен, културен и възпитан и

И скромен, а?

Т'ва е жалко. Ситуация след 35 години:
- Мамо, мамо, вие с татко как се запознахте?
- Ами, виж, дъще, всичко започна, когато един ден той ми прати приятелство и аз..

;\

gruhhhh
07-24-2011, 22:20
leave that shit facebook

Lavender
07-24-2011, 22:22
Lavender точно по този повод явно и не счита за нужно да ми отговаря защото кой знае колко момчета я безпокоят със закачки.. А и е възможно да има голямо самочувствие, по принцип хубавиците са така!

cvetitoyoy опасявам се, че може да ме изтрие ако й пиша често
Бъди хладнокръвен и се запознай с нея на живо ,тъй като първото впечатление е най-важно.И се барни хубаво.Ако смяташ да я зарибяваш по фейсбук или скайп брат това няма да се получи.Ако си има приятел не опитвай...


А за писането пиши и първият път ... след това изчакай 3-4 дни и й пиши отново.Недей да нахалстваш.

justgirl19
07-24-2011, 22:30
Значи аз съм момиче също почти на 17 . И така,когато на мен ми пише някой във фейсбук просто го отрязвам на момента,но не защото съм надута,мога да ви уверя,че не съм ами просто,защото всички са еднакви и никой не може да ме впечатли.
Че моя съвет към е теб е да бъдеш различен от другите и в същото време да бъдеш себе си . Не знам просто какво друго да те посъветвам. Надявам се поне малко да съм помогнала :)

jghgh
07-24-2011, 22:40
Действай на живо, ако имаш такава възможност.


Иначе на мен ми звучи малко песимистично тази история - 1во не ти приема приятелство, 2ро не ти отговаря на фейсбук чата.Кой знае колко много хора така й искат приятелства, пишат й "Хай, как е?" на чата и пр. Щом е толкова уникална, значи е супер търсена и ти си просто един от кюпа, не изпъкваш.
Може и да не те е приела от 1вия път, защото както си в кюпа, не си и достатъчно "готин" и красив за нейните стандарти, зат'ва те е отхвърлила.
На мен на това ми прилича. "Оф, къв е тоя тука, дето ми пише" - един от многото свалячи, на които тя няма да обърне внимание по някакви причини.

На мен ми изглежда на ТОВА.

Наживо може и да си попромени мнението де, в зависимост как се държиш, дали ще има химия (да те хареса на външен вид и излъчване) и пр. Просто казвам, че знаците по фейсбука не са добри според мен. :-o

bloodyred
07-24-2011, 22:44
Щом не ти е писала първия път .. според мен - откажи се .. веднъж и аз така постъпих, малко ми стана кофти, но просто .. така ми дойде.. не знам, де .. може пък и момичето да си е имало проблеми, най-много да опиташ още веднъж да оговорите среща, второ, трето.. ако не стане, откажи се .. гадно е, но това е ..

korean
07-24-2011, 22:54
Lavender точно по този повод явно и не счита за нужно да ми отговаря защото кой знае колко момчета я безпокоят със закачки.. А и е възможно да има голямо самочувствие, по принцип хубавиците са така!

cvetitoyoy опасявам се, че може да ме изтрие ако й пиша често
Бъди хладнокръвен и се запознай с нея на живо , удачно е да и вземеш цвете - примерно роза ,тъй като първото впечатление е най-важно.И се барни хубаво.Ако смяташ да я зарибяваш по фейсбук или скайп брат това няма да се получи.Ако си има приятел не опитвай...


А за писането пиши и първият път ... след това изчакай 3-4 дни и й пиши отново.Недей да нахалстваш.

Всичко това ми е пределно ясно, аз питам как да поискам да се видим.. Тоест аз не мога да осъществя изобщо контакт с нея все още. Ще и пиша пак след някой друг ден пак да видим.. :-o


Значи аз съм момиче също почти на 17 . И така,когато на мен ми пише някой във фейсбук просто го отрязвам на момента,но не защото съм надута,мога да ви уверя,че не съм ами просто,защото всички са еднакви и никой не може да ме впечатли.
Че моя съвет към е теб е да бъдеш различен от другите и в същото време да бъдеш себе си . Не знам просто какво друго да те посъветвам. Надявам се поне малко да съм помогнала :)

И как? Наистина жената не знае какво иска!

Goddess
07-24-2011, 22:58
Пак поне те е приела...Мен такива, на които им откажа веднъж покана и ми искат втори път, директно им забранявам възможността да пращат пак...струва ми се нагло. Отделно и това с чата е досадно, а и както казаха - явно си един от многото. И аз рядко отговарям на хора, с които не се познавам и то от скука, пиша 2-3 реда...Та, не знам...бъди по-директен, не й пиши "Здрасти, как си?" в чата, надявайки се да отговори, пиши й едно лично съобщение (ако наистина фейсбук ви е единствения начин да се свържете), обясни й, че я харесваш, че искаш да излезете...ако не ти отговори, не продължавай и не ставай нахален, най-много да получиш блок.

jghgh
07-24-2011, 23:00
В сайтовете за запознанства (а ФБ вече стана точно такъв) винаги съм мразела съобщения тип "Много те харесвам, ай' да излезем" и всякакви подобни creep-ърщини. Да изляза с някой, щото ме бил харесвал?? Много ме дразнеше някой да ми пише такива неща, един вид "Дай ми да ти се пробвам". Но може би само аз съм така де!

Толкова ли нямате общи добри приятели и да ходите на партита с тях, кдето е и тя?

И никви рози, ти луд ли си :lol: Тая сигурно е няква "оборотна" и надута и ще ти се изсмее. Ама и да не е такава, роза, втф? Толкова е отчаяно!

Goddess
07-24-2011, 23:03
В сайтовете за запознанства (а ФБ вече стана точно такъв) винаги съм мразела съобщения тип "Много те харесвам, ай' да излезем".

Хаха, да, то и аз никога не бих обърнала внимание на такова съобщение, де.. 8-) (освен ако човекът наистина ме кефи)
Всъщност нали каза, че имате общи познати ? Направи нещо чрез тях...

Lavender
07-24-2011, 23:03
В сайтовете за запознанства (а ФБ вече стана точно такъв) винаги съм мразела съобщения тип "Много те харесвам, ай' да излезем" и всякакви подобни creep-ърщини. Да изляза с някой, щото ме бил харесвал?? Много ме дразнеше някой да ми пише такива неща, един вид "Дай ми да ти се пробвам". Но може би само аз съм така де!

Толкова ли нямате общи добри приятели и да ходите на партита с тях, кдето е и тя?

И никви рози, ти луд ли си :lol: Тая сигурно е няква "оборотна" и надута и ще ти се изсмее. Ама и да не е такава, роза, втф? Толкова е отчаяно!

оф хуаво просто дадох идея... при мен все се получава , но все пак жест майна жест...

korean
07-24-2011, 23:05
Пак поне те е приела...Мен такива, на които им откажа веднъж покана и ми искат втори път, директно им забранявам възможността да пращат пак...струва ми се нагло. Отделно и това с чата е досадно, а и както казаха - явно си един от многото. И аз рядко отговарям на хора, с които не се познавам и то от скука, пиша 2-3 реда...Та, не знам...бъди по-директен, не й пиши "Здрасти, как си?" в чата, надявайки се да отговори, пиши й едно лично съобщение (ако наистина фейсбук ви е единствения начин да се свържете), обясни й, че я харесваш, че искаш да излезете...ако не ти отговори, не продължавай и не ставай нахален, най-много да получиш блок.

на ЛС й писах. Тогава вероятността да ме отреже директно не е ли по-голяма? Струва ми се невъзможно да се съгласи да излезе с някой, който я харесва а дори не се познават и не са се виждали на живо. Просто би си помислила, че искам друго и я лъжа.. (разбра ме какво)

Благодаря на всички за мненията, ако има и други идеи нека ги впишат тука =D> Темата може да е полезна и за други.

jghgh
07-24-2011, 23:10
оф хуаво просто дадох идея... при мен все се получава , но все пак жест майна жест...

Е, не офкай де, недей с лошо.
Идеята е добра, ама като се позатоплят отношенията им и има изгледи за химия. Тогава да цъфне някой ден с роза би било впечатляващо, ама сега като нищо да му се изсмее....

Lavender
07-24-2011, 23:51
оф хуаво просто дадох идея... при мен все се получава , но все пак жест майна жест...

Е, не офкай де, недей с лошо.
Идеята е добра, ама като се позатоплят отношенията им и има изгледи за химия. Тогава да цъфне някой ден с роза би било впечатляващо, ама сега като нищо да му се изсмее....
Кфа ти химия тия връзки са само физика... :DD

Ashenvale
07-25-2011, 00:21
leave that shit facebook

BloodRunsCold
07-25-2011, 07:05
FUCK FACEBOOK! FUCK SKYPE! THEY ONLY MOCK WITH THE RELATIONSHIPS!!!

nin0o0
07-25-2011, 07:15
Ами кажи на някой от приятелите ти, който познава това момиче да излезете и да вземе и нея. И така ще се запознаете. Не ти препоръчвам запознанствата по фейсбук или изобщо по интернет. Препоръчвам ти директно лице в лице така е най-добре а и така ще имате повече теми за разговор. Знам че като започнете да си пишете в фейсбук/скайп нямате спиране и така ще изчерпите много теми а даже няма да сте се видели още и като се видите на среща няма да има за какво да си говорите. Заеби фейсбук е не е лошо да имаш ама не ти препоръчвам да започваш връзки чрез него ( приятелства може но връзки не )

magita
07-25-2011, 15:36
само първите изречения ми стана ясно :lol: :lol:

интересно ми е какво щеше да правите, ако нямахте фейсбук ....

LazyTownFanEver
07-25-2011, 20:07
не прочетох какво си написал/а, но видях някои коментари.
явно си влюбен/а в някой по фейсбук.еми ии аз съм така, мойто гадже ми махаше по гоогле, после в фейсбук и така.
но дано някой ти помогне, защото всички ми се смееха на мойта история.
успех :smt024

KFighter
07-25-2011, 20:17
Срам ме е вече до къде стигнахме ! Опитваме се ежедневно да изразим някаква емоция в скайп с помоща на някакви плешиви жълти глави, вайкаме се какво ще си помисли някой ако напишем коментар на друг,ако някой който харесваме не ни пише в скайп си казваме веднага че нещо има .... всякакви подобни сценарий ни объркват живота...

Уместен тук е забавният но и трагичен виц:
-Пешо знаеш ли че има живот извън интернет ?!
-Не,незнаех -прати ми линк !

Замислете се стува ли си да хабим потенциала си пред facebook и да се опитваме да "зарибим" нещо там ?!

JuStElly
07-25-2011, 21:50
Мисля, че е най - добре първо да се опознаете във Фейсбук, защото не мисля,че ще приеме да се срещне с някой, който изобщо не познава.Пишете си малко, разбери дали имаш някакъв шанс и после може да си уредите среща .. и да ти кажа няма да направиш лошо, ако й вземеш букет рози или нещо подобно.Аз бих се впечатлила много ;дд Ще си спечелиш бонус точки.

Vivid
07-25-2011, 22:09
Ако ще е роза - бяла или розова.
Не червена.

Иначе цялата работа с Фейсбук... не става. Харесал си я на външен вид, а мислиш че ще се получи сериозна "любовна" връзка. [-X

korean
07-25-2011, 22:43
какви са тези критики тука? Не попитах как да я зарибявам по фейсбук и как да я любя във фейсбук, попитах как да направя така че да си уредя среща с нея, ЗАЩОТО НЕ МИ ОТГОВАРЯ. Аман значи..

Luidgie
07-25-2011, 22:51
Срам ме е вече до къде стигнахме ! Опитваме се ежедневно да изразим някаква емоция в скайп с помоща на някакви плешиви жълти глави, вайкаме се какво ще си помисли някой ако напишем коментар на друг,ако някой който харесваме не ни пише в скайп си казваме веднага че нещо има .... всякакви подобни сценарий ни объркват живота...

Уместен тук е забавният но и трагичен виц:
-Пешо знаеш ли че има живот извън интернет ?!
-Не,незнаех -прати ми линк !

Замислете се стува ли си да хабим потенциала си пред facebook и да се опитваме да "зарибим" нещо там ?!

Много вярно! \:D/

Авторе: Може би не ти отговаря, защото не живее в нета? И защото не иска да се занимава с някакъв си от нета. Нали се сещаш, че не всички се кефат на съобщения, които някой непознат им е пратил. А и никога няма да получиш реакцията която искаш. Хората просто не обръщат внимание на съобщенията, ако не са от приятел. А да искаш нещо сериозно, или да проведеш сериозен разговор, фейсбук и подобните не са начина.

korean
07-25-2011, 23:29
офф.. ключ моля #-o

dream1707
07-25-2011, 23:42
С риск да прозвуча малко нескромно ... Аз не бих отговорила.
Повечето момичета, които изглеждат сравнително добре.. а тази явно е такава... постоянно биват търсени от разни момчета по фб или тнт ...
Съдейки от части и по себе си .. Някой момичета са до толкова свикнали постоянно някой да им обяснява, че са красиви или нещо такова, че чак ни става досадно като ни правят комплименти и ни пишат хора, които не познаваме... и просто не отговаряме .. Особено във фб.


Та съвета ми е такъв .... ИЗЛЕЗ ОТ ФЕЙСБУК ... опитай се по някакъв начин да се запознаеш с нея на живо, не в сайт... и тогава може и да ти обърне някакво внимание :)

everythingisrelative
07-26-2011, 01:41
GET A LIFE