PDA

View Full Version : Нормално ли е ?



fastnfurious
07-24-2011, 21:43
Според вас нормално ли е на 13 да правиш и да ти правят орална любов? Имам предвид с човека, който обичаш. :)

akrobatkata
07-24-2011, 22:53
Не!!! Не е нормално.. на тринадесед години си за бога!!!!

runway27
07-24-2011, 23:09
На 13 вече знаят какво е да си с човека, когото обичаш..... деградирала работа.

krokkrok
07-24-2011, 23:15
На 13 вече знаят какво е да си с човека, когото обичаш..... деградирала работа.

+ и ако смятате,че сте готови за орална любов,а за секс не сте...тогава и двете ви съветвам да не ги правите...пък и най-вероятно не са ви развити достатъчно телата за водене на полов живот.

Ashenvale
07-24-2011, 23:58
Как ще е нормално бе? лелел да ви имам проблемите ...
Всичко може да се очаква вече.

bubkaa93
07-25-2011, 00:01
според мен не е нормално се пак си на 13 едва ли го обичаш толкова много на тия години :)

fori72
07-25-2011, 08:13
абе ко значение имат годините , аз на 13 несъм , ама съм искал , така че няма проблем щом и желание и възможност

NomNomNom
07-25-2011, 08:15
Нормално е.

Priceless
07-25-2011, 08:16
На 13 хормоните са ви повечко. На 14 вече сигурно ще даваш на куче да ти лиже топките. Успокойте се малко.

fenkaaa
07-25-2011, 08:58
На 13 вече знаят какво е да си с човека, когото обичаш..... деградирала работа.

Авторе или авторке.. да не би да си на 13 и да правиш такива неща :shock: :lol: НЕ НЕ Е НОРМАЛНО !

xXxPrivateLovexXx
07-25-2011, 09:54
Нормално е.

+ 1

BeFree
07-25-2011, 10:09
като бях на 13 си мислех коя карта да си разменя за синеокия-бял дракон вие орална любов си правите ... :?

Priceless
07-25-2011, 10:13
ЕДНА карта за синеокия ?!?! Аз него за 3 го разменях 8-)

MojoJojo88
07-25-2011, 10:15
Не!!! Не е нормално.. на тринадесед години си за бога!!!!
Но явно е нормално да си неграмотна...

LambOfGod
07-25-2011, 10:16
Нормално е.

+ 1

BeFree
07-25-2011, 10:17
ЕДНА карта за синеокия ?!?! Аз него за 3 го разменях 8-)
Няма значение.Посланието е важно :D :D

DoublePleasure
07-25-2011, 11:17
И кое му е нормалното :( :( :(

MegaShopacholic
07-25-2011, 13:25
а "човека, който обичаш" на каква възраст е? защото ако и той е на 13, смяташ ли, че е достатъчно наясно какво прави и че няма да те нарани по някакъв начин... защото от такива некадърни опити после се появяват куп проблеми и лоши спомени от някакво кратко удоволствие (ако изобщо на тази възарст можеш да усетиш някакво удоволствие, различно от гъдел) :?

ubuntureload
07-25-2011, 13:33
а "човека, който обичаш" на каква възраст е? защото ако и той е на 13, смяташ ли, че е достатъчно наясно какво прави и че няма да те нарани по някакъв начин... защото от такива некадърни опити после се появяват куп проблеми и лоши спомени от някакво кратко удоволствие (ако изобщо на тази възарст можеш да усетиш някакво удоволствие, различно от гъдел) :?
Да бе с голямата си 13 годишна пищка ще и избие 3 зъба и ще й извади сливиците :Д 8-)

vas4e3to0
07-25-2011, 13:33
Според мен не е нормално. Да си мислиш за такива неща - да, но чак пък да го правиш. :shock:

naQkataRaota
07-25-2011, 13:35
А по-какво разбират на 13 какво е любов? По изрази от рода на: "ако не ми го л*пнеш, значи не ме обичаш"?

А синеокия мисля, че е справедливо да се спечели в дуел, но дори и тогава неговата душа е вярна само на Кайба

annonimnna
07-25-2011, 22:15
на 13 не се ли правят други работи...като игри, забавления-мисля, че е по-нормално... Те тръгнали за СЕКС да питат ?! :-D

xch0colattegiirlxx
07-26-2011, 11:00
Хм..еми нормално е.. може би :-o

Me4encety
07-28-2011, 17:36
Хора,не нападаите така момичето.И аз на 13 си мислех,че изпитвам дълбока любов към едно момче.Хормоните й бушуват,нормално е.Авторке,да ти кажа не е много нормално,но напоследък всички на твоята възраст започнаха да си мислят,че е.Не знам какво да ти кажа,може би вече стана нормално. :? Само гледай да не си навлечете някакви неприятности.

sapphire5
07-28-2011, 17:49
Хора,не нападаите така момичето.И аз на 13 си мислех,че изпитвам дълбока любов към едно момче.Хормоните й бушуват,нормално е.Авторке,да ти кажа не е много нормално,но напоследък всички на твоята възраст започнаха да си мислят,че е.Не знам какво да ти кажа,може би вече стана нормално. :? Само гледай да не си навлечете някакви неприятности.

браво... :) ;-)

dream1707
07-28-2011, 17:54
Ми.. НЕ !!!

Hilary_
07-28-2011, 19:07
"Обичаш" на 13 .. СЛАБООО!! .. и НЕ, не е нормално!! :-x

norain
07-28-2011, 19:12
На 13 НЕ МОЖЕШ да обичаш, или си поредния/та ... (СПЕСТЯВАМ ИНФОРМАЦИЯ).... дето всяка връзка и всеки общ интерес/симпатия към момче/момиче е ЛЮБОВ.

И НЕ НЕ Е НОРМАЛНО. Чудя се как има недорасли дечица които (така мисля) ИМАТ КЪСМЕТ или не знам просто ги огрява по рано, и то от някакви кифли/идиотчета. (всичко това с извинение)

granger
07-28-2011, 20:15
За мен специално не е нормално ! Извинявай , ама 13 години не е много редно според мен !За къде сте се разбързали , аз това не разбирам?! Като пораснеш можеш да надуваш вувузели по цял ден , ама сега ...:X

OnlyMeAndYou
07-28-2011, 20:23
Различни хора - различни идеали /и гледни точки/. За мен не е нормално. Просто мисля, че е прекалено рано. А кой какво прави си е негова работа и честно казано не ме вълнува.

marilyn
08-01-2011, 20:24
Интересно... на 13 да си разбрал кой ти е голямата любов...
Нещо май мн съм изостанала... :?

peace95
08-01-2011, 20:29
На 13 хората , които обичаш са мама и тате .. как мислиш ?

mitkooo0
08-01-2011, 20:54
Съгласен съм , че на 13 може да изитваш любов.Мойта пъвра любов я харесвах от 12 годишна възраст до почти 14!За уралната любов не съм от най-съгласните , но всеки има право на мнение.Аз на тези години (12-13) по-далече от целивки с език,обарвания и търкане не съм стигал и не съм си и мислил да стигам!!! :) :) :)

sladkish_14
08-01-2011, 22:20
Не, не е нормално.
На 20 колко ще си лизал? И колко ли ще са я лизали? :?

Verminaard
08-01-2011, 22:22
Според вас нормално ли е на 13 да правиш и да ти правят орална любов? Имам предвид с човека, който обичаш. :)


Естествено че е нормално.Като не можете да функционирате с мозъците си ще го правите с устите и останалите ви телесни дупки.

magita
08-01-2011, 22:53
аре оставете ги да си играят на чичо доктор

Phreak
08-02-2011, 09:09
Не е нормално :-x

MojoJojo88
08-02-2011, 10:26
Съгласен съм , че на 13 може да изитваш любов.Мойта пъвра любов я харесвах от 12 годишна възраст до почти 14!За уралната любов не съм от най-съгласните , но всеки има право на мнение.Аз на тези години (12-13) по-далече от целивки с език,обарвания и търкане не съм стигал и не съм си и мислил да стигам!!! :) :) :)
Урал е име на планинска система в Русия, разположена между Европа и Азия.
Урална любов НЯМА! Има ОРАЛНА!!!

FleurDeLys
08-02-2011, 10:27
Болни мозъчета....Не е нормално да правите орална любов...А и зависи кво разбираш под това понятие..... + това *естествено с човека,с когото обичаме* казано от 13 годишен/а звучи смешно.....

vassy
08-02-2011, 21:44
Всеки се чувства готов на различна възраст. Нямате право да съдите хората .. вие за кфи се взехте бе, алоУуу ... Като не сте се развили бързо и сигурно още си стискате младежките пъпки и вече всички по-малки от вас са прекалено малки, а? ... Аре стига глупости... за всеки е нормално на различна възраст и всеки си избира за себе си, а после си е с последствията. Щом искат и им харесва какъв е проблема?!? ... :) 8)

Me4encety
08-03-2011, 07:52
Всеки се чувства готов на различна възраст. Нямате право да съдите хората .. вие за кфи се взехте бе, алоУуу ... Като не сте се развили бързо и сигурно още си стискате младежките пъпки и вече всички по-малки от вас са прекалено малки, а? ... Аре стига глупости... за всеки е нормално на различна възраст и всеки си избира за себе си, а после си е с последствията. Щом искат и им харесва какъв е проблема?!? ... :) 8)
Нека позная-и ти си на 13 нали?Да не си и по-малък (или малка).Относно това,че някой горе обичал от 12 до 14 годишна възраст някакво момиче ще кажа-глупости.Не си я обичал това се нарича привличане. :-x

Fiction7577
08-03-2011, 09:18
Знам ли.. не съм много "за" това. Само гледайте да не си навлечете неприятности, и да не преминете в следващия етап, в близките 2-3 години.

Bella5
08-03-2011, 09:33
Не!!! Не е нормално.. на тринадесед години си за бога!!!!
Подкрепям с две ръце

mrfrzne
08-03-2011, 09:35
на 13 , ТИ ЛУДА ЛИ СИ .... Аз на 13 вместо да мисля кой ше ми лапне ташака си карах колелото из крвартала като пич , а ти за опална лубов ми говориш ... егати ... :? :?

lamer4e7o
08-03-2011, 09:43
Подкрепям коментарите над мен. Преди времената бяха други, а сега поколението деградира към лошо, затова децата на по 12-13 годинки им се прави орална любов толкова рано. Лошо, но факт.

bib
08-03-2011, 10:42
На 13 ??? :shock: Ти добре ли си?
Аз на 13 не знаех к'во е това орална любов,ти си тръгнал/а да ми я практикуваш.. :-x
Осъзнай се,има си време за всичко>

norain
08-03-2011, 11:08
Не е нормално на 13,14,15 защото от свирките, после секс, и следващият пост на тоя дето е написал темата е " Бременна ли е/съм" Ей затова не е нормално. Не че няма 20 годишни които се притесняват, ама те поне знаят какво правят за разлика от някой келеши!

bub0linna
08-03-2011, 11:35
Не е нормално на 13,14,15 защото от свирките, после секс, и следващият пост на тоя дето е написал темата е " Бременна ли е/съм" Ей затова не е нормално. Не че няма 20 годишни които се притесняват, ама те поне знаят какво правят за разлика от някой келеши!

+1 :D

norain
08-03-2011, 11:39
Не е нормално на 13,14,15 защото от свирките, после секс, и следващият пост на тоя дето е написал темата е " Бременна ли е/съм" Ей затова не е нормално. Не че няма 20 годишни които се притесняват, ама те поне знаят какво правят за разлика от някой келеши!

+1 :D

+1 и от мен за поста МИ :D :D :D И за твоето +1

vassy
08-03-2011, 12:22
Me4encety, няма значение на колко съм аз, нито пък тя... защото всичко упира до акъла!! Тфа че вие не сте били готови на 13 не означава нищо... времената се менят... майките и бащите ви са го правили на 16-17 ... вие на 15-16 ... ние на 14-15 и дори 13 ... а колкото до привързване ... оу оуоуоу ... кфи сте вие че да знаете аз или някой друг какво чувства .... да, подкрепям това, че ако и двамата партньора са на по 13-14 години няма да е любов ... но ако примерно момчето (а може и момичето) и по-големичко, както сега тръгна едно такова влечение .... и когато момичето е с всичкия си и е разумно и подготвено за такъв контакт - защо пък НЕ?? А? Защо ... :( :-D

YyoOnNiItTyY
08-03-2011, 13:45
Ами нормално е. Все пак хора молп ви се замислете се малко! По добре да се ближат като кучета отколкото да се избеат .. :razz:

MojoJojo88
08-03-2011, 15:46
Me4encety, няма значение на колко съм аз, нито пък тя... защото всичко упира до акъла!!
При теб лично, до какво ОПИРА БЕ????Защото очевадно не е до акъла!

vassy
08-03-2011, 17:30
а, хич не е до акъла! Всеки си казва мнението .. е, моето е, че всеки прави каквото му се прави, когато му се прави! ... И за разлика от павечето тролове аз давам съвети с акъл .... добре обмислени и с мое лично мнение, а не само да тролвам както правят повечето в тийн проблем (който всъщност ХИЧ не е тийн)!

Neftochimic
08-03-2011, 17:48
Нормално е.

+ 1


а вие сте ненормални.

norain
08-03-2011, 19:03
а, хич не е до акъла! Всеки си казва мнението .. е, моето е, че всеки прави каквото му се прави, когато му се прави! ... И за разлика от павечето тролове аз давам съвети с акъл .... добре обмислени и с мое лично мнение, а не само да тролвам както правят повечето в тийн проблем (който всъщност ХИЧ не е тийн)!

Какво разбираш ти бе ? а тя ? КАТО СТЕ ТОЛКОВА ЗАПОЗНАТИ ЗАЩО ПИШЕТЕ БЕ ? ВЪРЕТЕ СЕ ЕБЕТЕ ТОГАС, И НЕ ПИШЕТЕ ГЛУПОСТИ. КАТО ИМА ТОЛКОВА АКЪЛ, КАКТО И ТИ НЕ ПИТАЙТЕ, КАТО ЗНАЕТЕ КВО ЩЕ КАЖАТ ХОРАТА! ЕБАСИ

Сайта е ТИЙН ! Щото по-големи дават съвети на по-малки. АКо имаше само такива като тебе. Тогава нямаше да го пребъде като сайт !

norain
08-03-2011, 19:10
Me4encety, няма значение на колко съм аз, нито пък тя... защото всичко упира до акъла!! Тфа че вие не сте били готови на 13 не означава нищо... времената се менят... майките и бащите ви са го правили на 16-17 ... вие на 15-16 ... ние на 14-15 и дори 13 ... а колкото до привързване ... оу оуоуоу ... кфи сте вие че да знаете аз или някой друг какво чувства .... да, подкрепям това, че ако и двамата партньора са на по 13-14 години няма да е любов ... но ако примерно момчето (а може и момичето) и по-големичко, както сега тръгна едно такова влечение .... и когато момичето е с всичкия си и е разумно и подготвено за такъв контакт - защо пък НЕ?? А? Защо ... :( :-D

Възрастта има значение и то много. Може да си на 13 акъла ти да е на 20 ама физически да не си готов. И обратно съответно. Майките ни НЕ са го правили на 15-16 а много по големи. Хвалиш се, че имаш акъл а не си запознат със предишните поколения! Хората знаят какво чувствате ЩОТО И ТЕ СА ГО ЧУВСТВАЛИ И ПРОДЪЛЖАВАТ. Ако всички бяхме различни откъм чувства нямаше да го има тоя сайт. И вземи чети какво говорят тия с повече опит а недей да знаеш много. Тук си за да питаш и да споделиш, и те да ти споделят техния опит. Не знаем дали на 13 се чувства подготвена но ЕДВА ЛИ е.

vassy
08-03-2011, 19:13
ахахаха ... само дето знаеш ли какво става?!? По-големите пускате теми с въпросчета, а по-малките само тролват!!!!! И по-лошото е, че повечето хора им се връзват.... Чудя се и аз... ЛОЛ къде попаднах? ... аз искам да помогна и да дам мнението си, а "големите" ми спорят и ми се карат .... еми знаете ли кфо?! Мога да ви оборя всичките до един! Щото явно не се осъзнавате .... И моля да не ми говориш на БЕ :)

norain
08-03-2011, 19:16
ахахаха ... само дето знаеш ли какво става?!? По-големите пускате теми с въпросчета, а по-малките само тролват!!!!! И по-лошото е, че повечето хора им се връзват.... Чудя се и аз... ЛОЛ къде попаднах? ... аз искам да помогна и да дам мнението си, а "големите" ми спорят и ми се карат .... еми знаете ли кфо?! Мога да ви оборя всичките до един! Щото явно не се осъзнавате .... И моля да не ми говориш на БЕ :)

Хайде обори ме, че една 13 годишна, е нормално да прави свирки!
И това което написа е пълна чекия!

vassy
08-03-2011, 19:17
Me4encety, няма значение на колко съм аз, нито пък тя... защото всичко упира до акъла!! Тфа че вие не сте били готови на 13 не означава нищо... времената се менят... майките и бащите ви са го правили на 16-17 ... вие на 15-16 ... ние на 14-15 и дори 13 ... а колкото до привързване ... оу оуоуоу ... кфи сте вие че да знаете аз или някой друг какво чувства .... да, подкрепям това, че ако и двамата партньора са на по 13-14 години няма да е любов ... но ако примерно момчето (а може и момичето) и по-големичко, както сега тръгна едно такова влечение .... и когато момичето е с всичкия си и е разумно и подготвено за такъв контакт - защо пък НЕ?? А? Защо ... :( :-D

Възрастта има значение и то много. Може да си на 13 акъла ти да е на 20 ама физически да не си готов. И обратно съответно. Майките ни НЕ са го правили на 15-16 а много по големи. Хвалиш се, че имаш акъл а не си запознат със предишните поколения! Хората знаят какво чувствате ЩОТО И ТЕ СА ГО ЧУВСТВАЛИ И ПРОДЪЛЖАВАТ. Ако всички бяхме различни откъм чувства нямаше да го има тоя сайт. И вземи чети какво говорят тия с повече опит а недей да знаеш много. Тук си за да питаш и да споделиш, и те да ти споделят техния опит. Не знаем дали на 13 се чувства подготвена но ЕДВА ЛИ е.

Олелелеле .... ама ти май хич на ме разбираш,а?!? ... Айде моля ти се, нито ме познаваш, нито нищо... НЕ МЕ СЪДИ.... !!! Мноо добре знам какво пиша и не бих написала нещо безполезно! Айде като си много опитен кфо праиш тука?? ... Като си вървежен с много бройки... а? Поучаваш малките и неопитните ли? Ами не ти се отдава... :)

norain
08-03-2011, 19:22
Me4encety, няма значение на колко съм аз, нито пък тя... защото всичко упира до акъла!! Тфа че вие не сте били готови на 13 не означава нищо... времената се менят... майките и бащите ви са го правили на 16-17 ... вие на 15-16 ... ние на 14-15 и дори 13 ... а колкото до привързване ... оу оуоуоу ... кфи сте вие че да знаете аз или някой друг какво чувства .... да, подкрепям това, че ако и двамата партньора са на по 13-14 години няма да е любов ... но ако примерно момчето (а може и момичето) и по-големичко, както сега тръгна едно такова влечение .... и когато момичето е с всичкия си и е разумно и подготвено за такъв контакт - защо пък НЕ?? А? Защо ... :( :-D

Възрастта има значение и то много. Може да си на 13 акъла ти да е на 20 ама физически да не си готов. И обратно съответно. Майките ни НЕ са го правили на 15-16 а много по големи. Хвалиш се, че имаш акъл а не си запознат със предишните поколения! Хората знаят какво чувствате ЩОТО И ТЕ СА ГО ЧУВСТВАЛИ И ПРОДЪЛЖАВАТ. Ако всички бяхме различни откъм чувства нямаше да го има тоя сайт. И вземи чети какво говорят тия с повече опит а недей да знаеш много. Тук си за да питаш и да споделиш, и те да ти споделят техния опит. Не знаем дали на 13 се чувства подготвена но ЕДВА ЛИ е.

Олелелеле .... ама ти май хич на ме разбираш,а?!? ... Айде моля ти се, нито ме познаваш, нито нищо... НЕ МЕ СЪДИ.... !!! Мноо добре знам какво пиша и не бих написала нещо безполезно! Айде като си много опитен кфо праиш тука?? ... Като си вървежен с много бройки... а? Поучаваш малките и неопитните ли? Ами не ти се отдава... :)

Аз не съм опитен, и не ти говоря как се опложда яйцеклетка и разни такива, не ти говоря са месечен цикъл кога идва и разни такива лайна. Говоря ти за основни принципи!!!! НЕ не те познавам а ти познаваш ли ме ?? Тук съм за да науча, както и повечето които са тук.
И все още не си ме "оборила" ??? За тебе не знам какво пишеш ама авторката хал-хабер от някои неща

vassy
08-03-2011, 19:23
ахахаха ... само дето знаеш ли какво става?!? По-големите пускате теми с въпросчета, а по-малките само тролват!!!!! И по-лошото е, че повечето хора им се връзват.... Чудя се и аз... ЛОЛ къде попаднах? ... аз искам да помогна и да дам мнението си, а "големите" ми спорят и ми се карат .... еми знаете ли кфо?! Мога да ви оборя всичките до един! Щото явно не се осъзнавате .... И моля да не ми говориш на БЕ :)

Хайде обори ме, че една 13 годишна, е нормално да прави свирки!
И това което написа е пълна чекия!

Нямам в предвид всяка 13 годишна... а психически и физически готова... с партньор, който да не я вижда нито като детенце за разходки и държане на ръчички, нито пък като секс кукла .... :) Мисля че ако ме познаваше щеше да се увериш, че има развити, разумни, тактични и разбиращи от това 13 годишни момичета!

norain
08-03-2011, 19:27
ахахаха ... само дето знаеш ли какво става?!? По-големите пускате теми с въпросчета, а по-малките само тролват!!!!! И по-лошото е, че повечето хора им се връзват.... Чудя се и аз... ЛОЛ къде попаднах? ... аз искам да помогна и да дам мнението си, а "големите" ми спорят и ми се карат .... еми знаете ли кфо?! Мога да ви оборя всичките до един! Щото явно не се осъзнавате .... И моля да не ми говориш на БЕ :)

Хайде обори ме, че една 13 годишна, е нормално да прави свирки!
И това което написа е пълна чекия!

Нямам в предвид всяка 13 годишна... а психически и физически готова... с партньор, който да не я вижда нито като детенце за разходки и държане на ръчички, нито пък като секс кукла .... :) Мисля че ако ме познаваше щеше да се увериш, че има развити, разумни, тактични и разбиращи от това 13 годишни момичета!

И коя е тая 13 годишна дето разбира от тия неща, тя трябва от 10-11 да се ебе, че да ги разбира тия неща? Сегашните 13 годишни са толкова много и повечето са кифли, а вече и пълноправни курви. Другите си гледат ученето, 3ти приятелите. Не знам за такава готова физически и психически на 13.

granger
08-03-2011, 19:33
[/quote]

Нямам в предвид всяка 13 годишна... а психически и физически готова... с партньор, който да не я вижда нито като детенце за разходки и държане на ръчички, нито пък като секс кукла .... :) Мисля че ако ме познаваше щеше да се увериш, че има развити, разумни, тактични и разбиращи от това 13 годишни момичета![/quote]

Виж, може и да има и все пак за мен не е нормално на 13 години да правиш орален секс или какъвто и да е...

vassy
08-03-2011, 19:39
ахахаха ... само дето знаеш ли какво става?!? По-големите пускате теми с въпросчета, а по-малките само тролват!!!!! И по-лошото е, че повечето хора им се връзват.... Чудя се и аз... ЛОЛ къде попаднах? ... аз искам да помогна и да дам мнението си, а "големите" ми спорят и ми се карат .... еми знаете ли кфо?! Мога да ви оборя всичките до един! Щото явно не се осъзнавате .... И моля да не ми говориш на БЕ :)

Хайде обори ме, че една 13 годишна, е нормално да прави свирки!
И това което написа е пълна чекия!

Нямам в предвид всяка 13 годишна... а психически и физически готова... с партньор, който да не я вижда нито като детенце за разходки и държане на ръчички, нито пък като секс кукла .... :) Мисля че ако ме познаваше щеше да се увериш, че има развити, разумни, тактични и разбиращи от това 13 годишни момичета!

И коя е тая 13 годишна дето разбира от тия неща, тя трябва от 10-11 да се е**, че да ги разбира тия неща? Сегашните 13 годишни са толкова много и повечето са кифли, а вече и пълноправни к**ви. Другите си гледат ученето, 3ти приятелите. Не знам за такава готова физически и психически на 13.

Аз съм тая 13 годишна, АЗ.... нито съм кифла, нито се еба от 10годишна ... и зная повече неща от повечето обитаци по форумите... Защото самия ми начин на мислене е друг. И на всичкото отгоре смея да твърдя, че съм умна за годините си, а и не само за моите...! И именно за тфа не можеш да твърдиш, че е невъзможно! Ела ме виж като не вярваш... а и да ти кажа ли, не съм само аз... но за другите имам опасения от нападение на кифленси вирус.

norain
08-03-2011, 19:43
ахахаха ... само дето знаеш ли какво става?!? По-големите пускате теми с въпросчета, а по-малките само тролват!!!!! И по-лошото е, че повечето хора им се връзват.... Чудя се и аз... ЛОЛ къде попаднах? ... аз искам да помогна и да дам мнението си, а "големите" ми спорят и ми се карат .... еми знаете ли кфо?! Мога да ви оборя всичките до един! Щото явно не се осъзнавате .... И моля да не ми говориш на БЕ :)

Хайде обори ме, че една 13 годишна, е нормално да прави свирки!
И това което написа е пълна чекия!

Нямам в предвид всяка 13 годишна... а психически и физически готова... с партньор, който да не я вижда нито като детенце за разходки и държане на ръчички, нито пък като секс кукла .... :) Мисля че ако ме познаваше щеше да се увериш, че има развити, разумни, тактични и разбиращи от това 13 годишни момичета!

И коя е тая 13 годишна дето разбира от тия неща, тя трябва от 10-11 да се е**, че да ги разбира тия неща? Сегашните 13 годишни са толкова много и повечето са кифли, а вече и пълноправни к**ви. Другите си гледат ученето, 3ти приятелите. Не знам за такава готова физически и психически на 13.

Аз съм тая 13 годишна, АЗ.... нито съм кифла, нито се е** от 10годишна ... и зная повече неща от повечето обитаци по форумите... Защото самия ми начин на мислене е друг. И на всичкото отгоре смея да твърдя, че съм умна за годините си, а и не само за моите...! И именно за тфа не можеш да твърдиш, че е невъзможно! Ела ме виж като не вярваш... а и да ти кажа ли, не съм само аз... но за другите имам опасения от нападение на кифленси вирус.


Правиш ли свирки ?

vassy
08-03-2011, 19:47
Как мислиш щом пиша тук? ... Ама правя с разсъдъка си... не на целия град... Щот по-добре малко, но качествено. А не да ги подпукаш и после да си Пенка-фелациУтУ....
...Особено когато си малък/ка е добре да мислиш с таС глава... да подбираш... и най-вече доверие м/у партньорите.

norain
08-03-2011, 19:50
Как мислиш щом пиша тук? ... Ама правя с разсъдъка си... не на целия град... Щот по-добре малко, но качествено. А не да ги подпукаш и после да си Пенка-фелациУтУ....
...Особено когато си малък/ка е добре да мислиш с таС глава... да подбираш... и най-вече доверие м/у партньорите.

Ей това не е нормално. До сега това и говореха другите. Като искаш прави. Пука ни на нас. Споделяме мнение.

vassy
08-03-2011, 19:54
Кое не е нормално? Да духам на приятеля ми, с който имаме здрава и сигурна връзка ли? Не загрях нещо...

norain
08-03-2011, 19:56
Кое не е нормално? Да духам на приятеля ми, с който имаме здрава и сигурна връзка ли? Не загрях нещо...

За здрава връзка иска време. Срещнала първия и имала здрава връзка.Сигурна. от къде знаеш? И кво ЩЕ СЕ ЖЕНИТЕ ЛИ ?

vassy
08-03-2011, 20:01
:D :D :D Да бее ... вече се сгодихмИ ....

norain
08-03-2011, 20:05
:D :D :D Да бее ... вече се сгодихмИ ....

Е ако си от ромски произход не се и съмнявам :P

vassy
08-03-2011, 20:07
eEe ти не беше ли от съседното гето аЙ тука дУ нас.... Кумший смИ начИ :-P

norain
08-03-2011, 20:09
eEe ти не беше ли от съседното гето аЙ тука дУ нас.... Кумший смИ начИ :-P

А сега къде ти отиде "зрелият" акъл ?

vassy
08-03-2011, 20:18
eEe ти не беше ли от съседното гето аЙ тука дУ нас.... Кумший смИ начИ :-P

А сега къде ти отиде "зрелият" акъл ?

Да си зрял не означава са си скучен...

belphegor
08-03-2011, 20:18
Еееех тези теми... Ако питаш "нормално ли е на 13 да правя еди-кво-си" си обречен да получиш поучителни отговори и яко хулене. Ако си решил/а ще го направиш, ако се чудиш - ще решиш на момента.
И на 15 и на 17 и на 20 да направиш първите си стъпки пак може да съжаляваш после.
Моето мнение е "гледай си кефа"

norain
08-03-2011, 20:21
eEe ти не беше ли от съседното гето аЙ тука дУ нас.... Кумший смИ начИ :-P

А сега къде ти отиде "зрелият" акъл ?

Да си зрял не означава са си скучен...

Никои не говори за кой е скучен. Питах те съвсем различно нещо.
Зрелите хора не са скучни, но знаят какво да кажат. И не се държат като лапета на 13..

vassy
08-03-2011, 20:22
Именно !!!! belphegor :)

vassy
08-03-2011, 20:24
eEe ти не беше ли от съседното гето аЙ тука дУ нас.... Кумший смИ начИ :-P

А сега къде ти отиде "зрелият" акъл ?

Да си зрял не означава са си скучен...

Никои не говори за кой е скучен. Питах те съвсем различно нещо.
Зрелите хора не са скучни, но знаят какво да кажат. И не се държат като лапета на 13..

Aйде вече стига глупости казах ти: НЕ МЕ ПОЗНАВАШ!!! ела ме виж па после ми разправяй колко съм малка и кфо лапе съм

norain
08-03-2011, 20:24
eEe ти не беше ли от съседното гето аЙ тука дУ нас.... Кумший смИ начИ :-P

А сега къде ти отиде "зрелият" акъл ?

Да си зрял не означава са си скучен...

Никои не говори за кой е скучен. Питах те съвсем различно нещо.
Зрелите хора не са скучни, но знаят какво да кажат. И не се държат като лапета на 13..

Aйде вече стига глупости казах ти: НЕ МЕ ПОЗНАВАШ!!! ела ме виж па после ми разправяй колко съм малка и кфо лапе съм

Хубаво дай си фейсбука ако имаш де. И да земем да се запознаем като толкова искаш ????

vassy
08-03-2011, 20:28
eEe ти не беше ли от съседното гето аЙ тука дУ нас.... Кумший смИ начИ :-P

А сега къде ти отиде "зрелият" акъл ?

Да си зрял не означава са си скучен...

Никои не говори за кой е скучен. Питах те съвсем различно нещо.
Зрелите хора не са скучни, но знаят какво да кажат. И не се държат като лапета на 13..

Aйде вече стига глупости казах ти: НЕ МЕ ПОЗНАВАШ!!! ела ме виж па после ми разправяй колко съм малка и кфо лапе съм

Хубаво дай си фейсбука ако имаш де. И да земем да се запознаем като толкова искаш ????

По-принцип не горя от желание, ама щти дам скупе.... може и фб...

cigarettekisses
08-03-2011, 20:29
зависи..има различни хора.
по-скоро не,но както си прецениш.

08-03-2011, 20:30
Ами нормално е. Все пак хора молп ви се замислете се малко! По добре да се ближат като кучета отколкото да се избеат .. :razz:
:lol: :lol: :lol:
дааам...и все пак близането води до ебане...предполагам следващата тема ще е "нормално ли е ако си на 13 да забременееш? ама само от човека, който ОБИЧАШ, разбира се" :-D :D

08-10-2011, 00:49
[quote=norain][quote=vassy]ахахаха ... само дето знаеш ли какво става?!? По-големите пускате теми с въпросчета, а по-малките само тролват!!!!! И по-лошото е, че повечето хора им се връзват.... Чудя се и аз... ЛОЛ къде попаднах? ... аз искам да помогна и да дам мнението си, а "големите" ми спорят и ми се карат .... еми знаете ли кфо?! Мога да ви оборя всичките до един! Щото явно не се осъзнавате .... И моля да не ми говориш на БЕ :)

Хайде обори ме, че една 13 годишна, е нормално да прави свирки!
И това което написа е пълна чекия!

Нямам в предвид всяка 13 годишна... а психически и физически готова... с партньор, който да не я вижда нито като детенце за разходки и държане на ръчички, нито пък като секс кукла .... :) .

извинявай, ама как така една 13 годишна ще е физически готова? на нея тепърв и растат цици, току що и е дошъл първия мензис, има си кандидат-гимназиални проблеми и терзания и изведнъж е ФИЗИЧЕСКИ и ПСИХИЧЕСКИ готова... Това не го разбирам и ако разбера някой ден, че 13 годишната ми дъщеря прави ВСЯКАКЪВ вид секс с някакъв недорасъл пикльо, такива високи ултиматуми ще й поставя, че в чудо ще се види.

goldharz
08-10-2011, 06:26
100% Не е нормално !

Verminaard
08-10-2011, 07:13
Дефекирам ви на мирогледите!

norain
08-10-2011, 07:53
Дефекирам ви на мирогледите!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Maaggiiee
08-10-2011, 08:20
Как ще е нормално бе? лелел да ви имам проблемите ...
Всичко може да се очаква вече. +1 Днешната младеж. :razz:

the_man
08-10-2011, 08:30
Даже е по-яко щото още няма косми :razz:

Луди ли сте бе на 13 с "човека, когото обичаш"....

norain
08-10-2011, 08:34
Даже е по-яко щото още няма косми :razz:

Луди ли сте бе на 13 с "човека, когото обичаш"....

на 13 могат само да си разменят карти Ю ги О :lol: :lol: :lol:
За друго не се сещам :lol:

YyoOnNiItTyY
08-10-2011, 08:36
Даже е по-яко щото още няма косми :razz:

Луди ли сте бе на 13 с "човека, когото обичаш"....

на 13 могат само да си разменят карти Ю ги О :lol: :lol: :lol:
За друго не се сещам :lol:
Не е вярноо! Познавам момчета на 16 ,които още си ги разменят :razz: :razz: :razz: :razz:

norain
08-10-2011, 08:44
Даже е по-яко щото още няма косми :razz:

Луди ли сте бе на 13 с "човека, когото обичаш"....

на 13 могат само да си разменят карти Ю ги О :lol: :lol: :lol:
За друго не се сещам :lol:
Не е вярноо! Познавам момчета на 16 ,които още си ги разменят :razz: :razz: :razz: :razz:

Абе и аз съм на 16 ама друго ми се разменя :lol: Като например телесни течности :lol: :lol: :lol: :lol:

YyoOnNiItTyY
08-10-2011, 08:49
Даже е по-яко щото още няма косми :razz:

Луди ли сте бе на 13 с "човека, когото обичаш"....

на 13 могат само да си разменят карти Ю ги О :lol: :lol: :lol:
За друго не се сещам :lol:
Не е вярноо! Познавам момчета на 16 ,които още си ги разменят :razz: :razz: :razz: :razz:

Абе и аз съм на 16 ама друго ми се разменя :lol: Като например телесни течности :lol: :lol: :lol: :lol:
По случайност за norain знам.. :D А иначе казвам, че щом момчена на по 16 не се интересуват токова от това.. как някой може да ме убеди ,че на 13 е нормално :shock:

naQkataRaota
08-10-2011, 09:56
Абе аз отдавна минах 20-така, ама още ми е манийка YuGiOh

На 13 също ми се е*еше покрай разгонените мастии от класа и mIRC-ата, също мислех, че сам преминал лапешката възраст и стабилно си навлизах в тийн фазата.

Но на 13 просто го няма събрано нужното време, през което да видите как поредица събития са оказали влияние на даден човек и да си направите изводите от това. От моите 13 до сегашните ми 22 видях как хората около мен се променяха: от хетеро към хомо, от "к*рви" към кротки и обратно, как момичета са лъгани от "квартални селяци", как момчета са предавани от к*рвенски номера, как на едни им идва ъкъла, а на други си заминава.

А вие, авторката и vassy, падате в най-елементарния капан: "Аз го обичам, а той прави най-невероятния секс: всичко е толкова идеално". 99% от женските около мен са били тъй, а после са били на мнението: "Оня нещастник не е никакъв мъж, всички мъже са боклуци". К'ва любов, к'ва "здрава и стабилна връзка" :shock: Че аз си се влюбвах от детската градина и чак на 16 разбрах какво е любов. Здрава връзка... виждате се за кафе-филм-секс и фигурирате като статус във Facebook-а на другия, мама и тати ви хранят и дават пари, не живеете заедно: вие сте видели само светлата страна на една връзка. Да не говорим, че милуту ще ви остави заради първата с по-дълбоко гърло, а вие него - заради следващия "единствен и неповторим"

smokeit9
08-10-2011, 16:01
На 13 вече знаят какво е да си с човека, когото обичаш..... деградирала работа.




"Обичаш" на 13 .. СЛАБООО!! .. и НЕ, не е нормално!! :-x




Интересно... на 13 да си разбрал кой ти е голямата любов...
Нещо май мн съм изостанала... :?


и защо да не можеш да обичаш на 13 години ? не било обич ... хората в този период те първа разбират какво е обич и колко боли да те нарани определен човек ... след това вече се внимава повече

AnzaRe
08-10-2011, 16:20
Ебахти изтрещялите лапета :)
Когато аз бях на 13 си играех на улицата с приятелите си и не сме се замисляли за такива въпроси :)

naQkataRaota
08-10-2011, 16:21
и защо да не можеш да обичаш на 13 години ? не било обич ... хората в този период те първа разбират какво е обич и колко боли да те нарани определен човек ... след това вече се внимава повече

сама си отговори ;)

zero
08-10-2011, 16:25
Нормално е ? Защо да не е нормално :)
Те картите няма да избягат и другите игри :) просто не е нормално за момичетата да правят такива работи на тази възраст :)не момчетата сме разгонени още от 8-9 годишна възраст :Д напълно нормално е ако някоя иска да ни лапа да НЕ и откажем :)