PDA

View Full Version : Секс, Варна, Място ??



reik9
07-25-2011, 00:12
Здравейте

С приятелката ми не сме правили секс от два месеца защото в момента просто и у нас и у тях винаги има по някой. Та искам да попитам варненци, за място където можем да консомираме любовта си :lol: Някой хотел, полянка (късно вечер) Въобще някакви места където няма да бъдем притеснявани или риска ще бъде малък :) :oops:


П.П. Нямам кола иначе проблем нямаше да има ... :-x

chrisffo
07-25-2011, 00:16
Щи кажа ако ми дадеш и аз да я .... Вахаххаахах

Ashenvale
07-25-2011, 00:27
Качете се нагоре в лозята има поляни и свободни места колкото щеш.
Постилате едно одеяло и сте вие, стига да не ви е страх от тъмното (зависи кога ще го правите).

cvety1996
07-25-2011, 07:40
Отидете в някой твой приятел или нейна приятелка.

ubuntureload
07-25-2011, 07:45
Фонтана на площада... нощно време да ви пръска и свети! :D Хотел SPLENDIT, там и кондоми си оставят в баните! :D

sokol02
07-25-2011, 07:53
Ми на плажа е доста удобно зависи кой ти е по близо оз по често съм консумирал на централния :)

Priceless
07-25-2011, 07:55
Щях да ти кажа фара, ама е оградено там вече.
АКО имаш кола пробвайте със стадиона на Галата, там никъв шанс някой да те притесни - проверено е. 8-)
Хотели във Варна да искаш, много са, прегледай в интернет нещо 8-) Реверанс е хубав, ама мисля, че ще ви дойде малко солено.
Едит: Сега видях, че нямаш кола. Отпада значи. Пробвай в някой вход тогава. 8-)

golf_5_r32
07-25-2011, 08:52
Владиславово гората поне няма си единствения, най - много да ви притесни друга двойка или някой цигойне

fenkaaa
07-25-2011, 08:56
Толкова ли не можеш да я заведеш късно вечер на плажа ?! И ако не искаш никой да ви притеснява,по-добре идете на Аспарухово :lol: Там не съм ходила вечер,но и денем не е много пълен,пък и самия плаж не е голям.. не ми се вярва някой да ви притесни :lol:

Done
07-25-2011, 09:05
Щях да ти кажа фара, ама е оградено там вече.
АКО имаш кола пробвайте със стадиона на Галата, там никъв шанс някой да те притесни - проверено е. 8-)
Хотели във Варна да искаш, много са, прегледай в интернет нещо 8-) Реверанс е хубав, ама мисля, че ще ви дойде малко солено.
Едит: Сега видях, че нямаш кола. Отпада значи. Пробвай в някой вход тогава. 8-)
хаха веднъж само съм бил във Варна и правих секс на плажа точно до фара :D бяхме тръгнали към него, ама някви пазачи и бариери имаше...

Priceless
07-25-2011, 09:07
На Морска гара фара или на Галата фара? Защото аз говоря за на Галата фара иначе за Морска гара не се бях сещала 8-)

Done
07-25-2011, 09:14
На Морска гара фара или на Галата фара? Защото аз говоря за на Галата фара иначе за Морска гара не се бях сещала 8-) ами ба ли я... имаше фар и плаж до него. Шезлонгите бяха вързани с вериги, ама на мерихме един отделен :) помня че имаше улица с дискотеки там, точно на плажа... ние бяхме в една яка дискотека с три зали с различна музика :-D ама това да е било преди 3-4 години, бледи са ми спомените вече :)

naQkataRaota
07-25-2011, 12:17
Не съм много навътре с постите из Варна, но за времето там научих:

1) морската градина, по-точно разни пейки, занесени встрани от алеите в храсталаци, дървета. Сложени са точно с цел козопушене и сексане, дори и да ви видят, ще ви влезнат в положението и ще ви оставят

2) входове, училища - отново стандартно място

3) тоалетна на дискотека - никой няма да ви притесни

4) след Аспаруховия мост има много, но като цяло малко съм ходил и не мога да кажа по-точно, нека някой от там да каже

5) паметника на Почивка и "парка" около него, но там май е оживено вечер

6) фара на вълнолома е идеално (както казаха и преди мен) : или където е св. Никола или горе до основата на фара

sapphire5
07-25-2011, 18:12
някъде на плажа..както казаха по-горе 8-)

Taam
07-25-2011, 18:29
Винаги съм се чудела дали е комфортно в морето. :smt012

BrainDamage
07-25-2011, 19:08
Във Варна пости бол дето се казва. 8-)
В морската както казаха е пълно, но шанса да ви хванат не е никак малък.
На плажа не е лошо място според мен, естествено вечерта. Чак и на мен ми се иска там.
Иначе има много строежи, които вечер са необитаеми. Малко е кофти, да, ама като няма къде.. :-|
Тоалетните на дискотеките са ставали "свидетелки" на какво ли не, така че там няма кво да се притеснявате. Не че и там ще ви е удобно 8-)
А паметника на Почивка по-скоро през деня е по-пуст отколкото вечер 8-)
Най-добре в някво малко хотелче, където хем няма да ви излезе солено, хем ще ви е удобно.

dream1707
07-25-2011, 19:31
Щи кажа ако ми дадеш и аз да я .... Вахаххаахах

Акхъм... тебе ще те пляскам (wait)) ;dd


Имам спомени от малка, вечер как съм попадала на хора в парковете по полянките и пейките... Моля не го причинявайте на някое невръстно детенце ;д ... Намерете си някое по-скришно местенце... или някой хотел.. нз

peace95
07-25-2011, 19:33
НА ПЛАЖА , НА ПЛАЖА !! :grin: