PDA

View Full Version : Явно съм глупачка



beb4yy
07-25-2011, 08:01
Здравейте отдавна не съм писала тук,но преди като пишех ми помагаше. Значи да се оточня че съм хомосексуална и сега вече мога да премина към историята... На 18 съм и преди време ходех с едно момиче обичах я ,но тя ме заряза предпочете да е с друга нищо че дълго време говореше колко ме обича и аз и повярвах както се сещате... Видях я на един концерт, а тя дори не поздрави вярно е беше с нея, но не и пречеше да си дигне ръката.. Сега вече и аз си имам приятелка, но все още ме боли от бившата ми онзи ден и писах смс и май беше грешка да тя ми отговори, но едва ли е влагала смисъл колкото аз... Исках да споделя с вас сигурно ви се е случвало незнам какво да правя вече как да я забравя... Разделихме се януари, а мене още ме боли вместо да си гледам приятелката която дава... всичко за мен аз се обръщам назад... :?

DrCIH
07-25-2011, 08:08
Здравейте отдавна не съм писала тук,но преди като пишех ми помагаше. Значи да се оточня че съм хомосексуална и сега вече мога да премина към историята... На 18 съм и преди време ходех с едно момиче обичах я ,но тя ме заряза предпочете да е с друга нищо че дълго време говореше колко ме обича и аз и повярвах както се сещате... Видях я на един концерт, а тя дори не поздрави вярно е беше с нея, но не и пречеше да си дигне ръката.. Сега вече и аз си имам приятелка, но все още ме боли от бившата ми онзи ден и писах смс и май беше грешка да тя ми отговори, но едва ли е влагала смисъл колкото аз... Исках да споделя с вас сигурно ви се е случвало незнам какво да правя вече как да я забравя... Разделихме се януари, а мене още ме боли вместо да си гледам приятелката която дава... всичко за мен аз се обръщам назад... :?
Вкарай всичката си енергия в сегашната си приятелка. Ако трябва със самовнушение. Когато изживеете достатъчно хубави моменти, няма да ти се иска да погледнеш друга. Просто и се раздай както и тя на теб. Помни, че този който иска само това което няма накрая няма да има нищо. ;)

beb4yy
07-25-2011, 08:13
Да мисля че накрая от толкова глупост ще остана сама със себе си ! :?

DrCIH
07-25-2011, 08:14
Да мисля че накрая от толкова глупост ще остана сама със себе си ! :?

Можеш да останеш сама, можеш и да направиш каквото те посъветвах и да си щастлива. Топката е изцяло в твои ръце, само не прави глупости ;).

Priceless
07-25-2011, 08:14
Ехе, отдавна не съм те засичала ...

По темата: Съгласна съм с мнението преди мен. Според мен просто трябва да се продължи напред ( колкото и клиширано да звучи ) . Щом момичето държи на теб, обича те и т.н. дръж я здраво и не я пускай.
Все пак - в миналото не може да се живее. То е като раничка. Ако не я чоплиш ще закърнее и ще изчезне, но ако продължаваш - може даже и белег да остане. Така че .. дай шанс на новото момиче.

Done
07-25-2011, 08:19
супер яко, много обичам лесбо истории :) позволяват ми да развихрям въображението си :oops:
по темата не мога да помогна, но много ме човърка един въпрос, ще се радвам да ми отогвориш :
трудно ли се намират хомосексуални жени ? в смисъл - как се намирате, би трябвало да е по-трудно отколкото да тръгнеш с момче примерно...

Priceless
07-25-2011, 08:21
Аз не съм хомосексуална, ама във Варна мога да ти кажа 3-4 кафета, в които стабилно си има такива компанийки. Не е много трудно, много повече са, отколкото си мислим 8-)

beb4yy
07-25-2011, 08:22
супер яко, много обичам лесбо истории :) позволяват ми да развихрям въображението си :oops:
по темата не мога да помогна, но много ме човърка един въпрос, ще се радвам да ми отогвориш :
трудно ли се намират хомосексуални жени ? в смисъл - как се намирате, би трябвало да е по-трудно отколкото да тръгнеш с момче примерно... Еми незнам за мен не е трудно то си личи също като при хетеросексуалните че те харесват и или едната отива при другата или обратното която е по смела и така не сме адски много но аз с намирането нямам проблем

beb4yy
07-25-2011, 08:24
Аз не съм хомосексуална, ама във Варна мога да ти кажа 3-4 кафета, в които стабилно си има такива компанийки. Не е много трудно, много повече са, отколкото си мислим 8-) Да ест в София също е така ! Мерси за съвета междудругото!

Done
07-25-2011, 08:58
Аз не съм хомосексуална, ама във Варна мога да ти кажа 3-4 кафета, в които стабилно си има такива компанийки. Не е много трудно, много повече са, отколкото си мислим 8-) Да ест в София също е така ! Мерси за съвета междудругото!еее, издай някое кафенце да ходя да се полюбувам на любовта м/у две жени :---)

beb4yy
07-25-2011, 09:45
Аз не съм хомосексуална, ама във Варна мога да ти кажа 3-4 кафета, в които стабилно си има такива компанийки. Не е много трудно, много повече са, отколкото си мислим 8-) Да ест в София също е така ! Мерси за съвета междудругото!еее, издай някое кафенце да ходя да се полюбувам на любовта м/у две жени :---) Има определена тема ако обичаш ако няма да говориш по нея то тогава по -добре не пиши !

LambOfGod
07-25-2011, 09:49
Възбуждам се.. 8-)

dimitar_ak
07-25-2011, 09:54
Изобщо не е необходимо да търсиш компанията само на себеподобни. Търси всякаква компания и забавления. Това може да е със или без приятелката ти. Просто не оставяй време лошите мисли да те завладеят.

beb4yy
07-25-2011, 18:33
Добре минаха 7 месеца откакто се разделих с оная мацка и все още е в главата ми :( незнам как да го обесня а тя кви ле не гадости ми направи..

Luidgie
07-25-2011, 18:44
Много добре те разбирам. И на мен ми се случва нещо подобно. Единствения изход е просто да избягваш човека и да се стараеш да не мислиш за него. А когато почне да ти се появява в главата, започни да си мислиш за филми (на ужасите) за книги за разни неща далеч от човека.

xBadxApple
07-25-2011, 18:49
Вложи усилия в сегашната си връзка. Изисква малко напъване и е малко битка сам срещу себе си, но резултатите рано или късно ще се появят.

Не може да се живее само с миналото и призраците, човек трябва да продължава напред и да го прави, каквито и усилия да му коства това. Егото просто ти е по-назад от настоящето ти съществуване.

Случвало ми се е, кофти е, но се преодолява. :)

Taam
07-25-2011, 19:07
(С риск да вляза в разрез с горни мнения...)

Не се насилвай. Няма смисъл. Когато се появи човек, който да ти направи истинско впечатление и (един вид) те накара да почувстваш пеперудите отново, тогава ще си напълно готова. Иначе само лъжеш човека отсреща без да си надживяла проблема вътре в себе си. И така не е истинско, никога няма да бъде.
Познавам потребността да имаш някого наоколо и да се хвърляш без мисъл на различни брегове. А после да осъзнаваш в колко неправилна посока си. Избързването не е начина. Но истинското премисляне на обстоятелствата е. Тогава когато сама достигнеш до заключението, че смисълът да се бориш за старото липсва и така или иначе нищо никога няма да е същото. Тогава не те е страх- въпреки празнината. : )

xBadxApple
07-25-2011, 19:11
^ Това е яко, но важи главно за идеалистични ситуации.

Реално хората са си хлабави и лабилни същества и не действат по този начин, макар че той е оптималния.

beb4yy
07-25-2011, 19:23
АЗ ХАРЕСВАМ МОМИЧЕТО ДО СЕБЕ СИ ПРОСТО Я СРАВНЯВАМ С БИВШАТА СИ И ОБИЧАМ БИВШАТА СИ ЯВНО МАМКА МУ НЕЩО ТАКОВА СЕ СЛУЧВА ПОСТОЯННО СРАВНЕНИЯ....

Taam
07-25-2011, 19:25
Ох, Цаш, ти си идеалистична ситуация :д
Добре.

Някои хора (визирам себе си) действат по този начин. Други хора (визирам други хора) действат по другия начин. Избираш си един начин в зависимост от това какъв човек си и си се бориш с него. Реално хората не са еднакви, значи и методите не са.

//и тука можем да спрем темата, или да я продължаваме на лс, че има потенциала да стане безкрайно дълго и лично събеседване :д

xBadxApple
07-25-2011, 19:30
Факт, но пък говорим за общия случай и как реагират хората в него (повечето от тях). Единичните ситуации са единични ситуации...с единични избори.

Авторке - възприеми, че новият партньор е и нова история, която си има собствените измерения и + и -. В смисъл, постарай се да оцениш момичето като нов, тотално различен човек, не реплика на другата. Някак О.о

LazyTownFanEver
07-25-2011, 20:02
хубаво е че има кой да ти помага тук :) аз съм гей и всички ми се присмяха на историята

Hilary_
07-25-2011, 20:08
ох авторке .. напомняш ми на една приятелка .. 8-)

По темата .. клише знам, но все пак:
Опитай се да "отвориш" сърцето си за сегашното момиче, дай й шанс .. наивно и безмислено е да мислиш за бивши .. замисли се какво очакваш от постъпките си? Да се съберете? пф .. щом веднъж е свършило НЯМА връщане (или поне аз смятам, че щом се е стигнало до тук е имало защо) .. недей да живееш със спомени и стари чувства .. продължи напред и съм сигурна, че ще си намериш щастието!! (:

beb4yy
07-25-2011, 20:13
ох авторке .. напомняш ми на една приятелка .. 8-)

По темата .. клише знам, но все пак:
Опитай се да "отвориш" сърцето си за сегашното момиче, дай й шанс .. наивно и безмислено е да мислиш за бивши .. замисли се какво очакваш от постъпките си? Да се съберете? пф .. щом веднъж е свършило НЯМА връщане (или поне аз смятам, че щом се е стигнало до тук е имало защо) .. недей да живееш със спомени и стари чувства .. продължи напред и съм сигурна, че ще си намериш щастието!! (:Колко мило благодаря ти...

beb4yy
07-25-2011, 20:14
хубаво е че има кой да ти помага тук :) аз съм гей и всички ми се присмяха на историята Хората са консервативни към тея неща не се впрягай..

Hilary_
07-25-2011, 20:17
ох авторке .. напомняш ми на една приятелка .. 8-)

По темата .. клише знам, но все пак:
Опитай се да "отвориш" сърцето си за сегашното момиче, дай й шанс .. наивно и безмислено е да мислиш за бивши .. замисли се какво очакваш от постъпките си? Да се съберете? пф .. щом веднъж е свършило НЯМА връщане (или поне аз смятам, че щом се е стигнало до тук е имало защо) .. недей да живееш със спомени и стари чувства .. продължи напред и съм сигурна, че ще си намериш щастието!! (:Колко мило благодаря ти...
пак заповядай .. :-)

LazyTownFanEver
07-25-2011, 20:42
хубаво е че има кой да ти помага тук :) аз съм гей и всички ми се присмяха на историята Хората са консервативни към тея неща не се впрягай..

да много си права и въпреки всичко успех с момичето, разбирам какво изпитваш

Zarity
07-25-2011, 20:45
ше ме извинявате за спама
LazyTownFanEver,имаш най-ОДВРАТИТЕЛНИЯ подпис който съм виждала!