PDA

View Full Version : Помощ!! Внимавайте със фейсбукаа



mai4ka3
07-25-2011, 08:14
Здравейте, искам да помоля за помощ!

Вчера с един приятел си писахме във фейсбук.. на английски (той не знае много, много) и нали аз са учудих ама продължих да му пиша на английски.. Днес сутринта ме попита дали наистина участвам в това видео? Попитах го в кое и той ми изпрати линк. . и нали отворих го пишеше че трябва да си обновя флаш плеяра за да го видя изтеглих го и несхто са бамна и ся немога да влизам във фейсбук.. също и антивирусната ми програма има някакъв бъг.. моляяя помогнетеее .. ;(;(

Грешен раздел
cucko0

luda4et0o
07-25-2011, 08:45
пробвай System Restore ако не стане писни CCleaner ако и този път не стане предлагам ти да си преинсталираш Ц диска ако искаш да влизаш в фейсбук

mai4ka3
07-25-2011, 14:01
МИ пробвах всичко, но нестава.. ;( .. дори вече нямам звук...

fAsh1oN
07-25-2011, 14:24
МИ пробвах всичко, но нестава.. ;( .. дори вече нямам звук...

Сигурен ли си, че пробва да преинсталираш компютъра мисля, че когато преинсталираш няма да имаш никакви проблеми, ако не си пробвал пробвай. :)

dimitar_ak
07-26-2011, 05:49
Някой е закачил вирусче.

Co0kieGirl
07-26-2011, 13:39
Оу много кофти : / и на мен вчера така ми писаха..нещо от сорта на "hi.how are you?",но аз не отговорих.Чувала съм за познати на познати,на които също им се е случвало това с клипчето.Направо тоя фейсбук :o

RadioMan
07-26-2011, 13:45
Да наистина някои мои приятели ми пишат съобщения на англииски пишем си но до сега не ми е давал подобен линк

IncendiaSanctus
07-26-2011, 14:01
Пусни си Malwarebyte's Anti-malware. Много е вероятно да изгони гадта !

ElenaGilbert
07-27-2011, 14:46
НА ВНИМАНИЕТО НА ВСИЧКИ! НОВ ВИРУС
ВЪВ FACEBOOK, ПОЛУЧАВАТЕ ГО В ЧАТА НА АНГЛИЙСКИ, ОТ ПРОФИЛ НА ВАШ ПРИЯТЕЛ С ЛИНК
КЪМ ВИДЕО, КОЕТО УЖ Е С ВАС И НЕ МОЖЕ ДА СЕ ГЛЕДА АКО НЕ ИЗТЕГЛИТЕ ФЛАШ ПЛЕЪР, В
КОЙТО Е ВИРУСА! Не го правете! Поставете това на стената си, за да предпазите
приятелите си! НE ОТВАРАЙТЕ ЛИНКА КЪМ ВИДЕОТО И НЕ ТЕГЛЕТЕ Вируса започва със
съобщението: hi, how are you

galenceto0o97
07-27-2011, 16:10
Пусни си Malwarebyte's Anti-malware. Много е вероятно да изгони гадта !
да и аз имах този вирус, но на мен комютъра ми се изключваше през около 15 мин. и си сканирах компа чрез тази птограма и тя намери вируса и го изрих и вече компа ми е наред :grin: препоръчах я и на други и помогна сега я препоръчвам и на теб !