PDA

View Full Version : да избирам..



wasch0
07-25-2011, 09:41
Приятелят ми и най-добрата ми приятелка не се търпят. На нея държа адски много, но и с него ми харесва. Ако изляза с него, се сърди тя. Ако изляза с нея, се сърди той. На мнение съм, че приятелството е преди всичко друго и обмислям да се разделя с него..

Вие как мислите?

Priceless
07-25-2011, 09:43
Това е избор, който самата ти трябва да направиш. Пределно е ясно, че дори сега да ти кажа "Избери него" ти няма да го направиш само защото аз съм ти казала.
Според мен седни сама, помисли, претегли нещата и така.
Иначе - това е супер детинско от тяхна страна. Не можеш ли да ги събереш на едно място и да поговориш с тях ?

wasch0
07-25-2011, 09:47
Вчера излизахме тримата. Тя почна да му се лигави,да го обижда. Той се ядоса. Накрая я изгони..

dimitar_ak
07-25-2011, 09:51
Всеки от двамата трябва да направи компромис. И не спрямо другия а спрямо теб. Покажи им, че е добре да уважават решението ти. Излизаш, с който и когато ти решиш и тук повод за сръдня няма. Ако си го позволява значи този човек се опитва да те манипулира и притежава.

solni4ka
07-25-2011, 10:06
Ако момичето ти е истинска приятелка би трябвало да те подкрепя и да се радва че сте заедно, а ако момчето те обича истински би трябвало да уважи приятелката ти заради теб.....мисля че трябва да си поговориш и с двамата :) :) :)

wasch0
07-25-2011, 10:10
Заедно сме от 5 дена, едва ли ме обича ...

cigarettekisses
07-25-2011, 10:15
виждай се отделно и с двамата.
не знам защо се дразнят,това са пълни глупости..
живота си е твой..не са те тези,които да ти поставят ултиматоми

Lavender
07-25-2011, 10:19
Приятелят ми и най-добрата ми приятелка не се търпят. На нея държа адски много, но и с него ми харесва. Ако изляза с него, се сърди тя. Ако изляза с нея, се сърди той. На мнение съм, че приятелството е преди всичко друго и обмислям да се разделя с него..

Вие как мислите?

Организирай си времето и бъди с двамата.Това е супер тъпотия приятелката ти да се сърди за глупости.Вероятно може дори да харесва приятеля ти...

BloodRunsCold
07-25-2011, 10:50
Писалчице :) Бая голяма струя от егоизъм има и в двамата... да не би да имат някаква история преди това?

LambOfGod
07-25-2011, 10:53
Мъжете са умни, измислили са си фраза "Заради путка, путка не ставай" ...
Тази приятелка я имаш повече от пет дни със сигурност, не знам с какви очи ще се гледаш, ако избереш него.

ElizaDushku
07-25-2011, 10:54
И аз не понасям приятеля на най-добрата ми приятелка по простата причина, че е супер дразнещ и се държи нормално единствено с нея.. тя много добре знае, че не се понасяме и просто си е разпределила времето така, че с него да не се засичаме много,много :-D все пак е щастлива с него и той с нея.. така че аз нямам думата за отношенията между тях :)

wasch0
07-25-2011, 11:10
Писалчице :) Бая голяма струя от егоизъм има и в двамата... да не би да имат някаква история преди това?

Попринцип нямат. Просто
е супер дразнещ и се държи нормално единствено с нея

kwadratnaYbik0lkaMissKiss
07-25-2011, 11:14
Избери гаджетууууууу :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

vas4e3to0
07-25-2011, 11:52
Избери гаджетууууууу :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)На колко годинки си, миличка? :)
btw: Поговори и с двамата. Рано или късно момчето ще си иде, според мен.
Все пак, ТИ решаваш, не ние. :)

ivcheto0o
07-25-2011, 12:12
А няма ли начин да можеш да прекарваш време и с двамата ? Според мен винаги има начин за компромисно решение.Но все пак на твое място бих избрала приятелката си.

IvCheToOoOo
07-25-2011, 12:18
Не ти трябва да избираш, а те!

Дали да се държат детински или да рискуват да те загубят.

Hukuu
07-25-2011, 13:22
Ето защо съм на мнение, че приятелство м/у две момичета е невъзможно...
Не мога да си го представя това да тръгна с някое момиче и поради простата причина, че най-добрия ми приятел не я харесва да ми се муци и т.н. той трябва да е пълния кретен за да го направи ако вижда, че на мен ми е приятно с това момиче ..

Преди ходих с едно момиче и доста от приятелите ми не я харесваха като характер, но пък всички са се държали нормално и са я уважавали

fLoweRrR
07-25-2011, 15:53
Избери гаджетууууууу :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Какво по дяволите ?? :shock: Ти да не си няква бета версия на xKifLa ??

magita
07-25-2011, 15:56
Избери гаджетууууууу :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

стегни се, бе момиче... :lol:

Т'ва да зарежеш приятелите си заради гадже, дето ще си с него има няма 2 месеца си е страшно тъпо ... така че, ако сте отскоро му казваш как седят нещата и "довиждане"

MissArrogance
07-25-2011, 16:04
Аз мисля, че ще е по - добре, да избереш приятелката си. Иначе и двамата, се държат като идиоти. Ако можеш по някакъв начин, да им обясниш, че не искаш да се занимаваш с детинщини и те се осъзнаят, малко - ок. Ако не - или избираш някой от двамата, или им биеш шута и на двамата. Накрая, сами ще разберът какво са загубили с държанието си и сами ще те потърсят. Ако ли не, значи не са държали на теб и по - хубаво, че си се оттървала от поредните боклуци.

jeezloxxy
07-25-2011, 18:13
Избери гаджетууууууу :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Официално ме е страх да ти гледам коментарите.

sapphire5
07-25-2011, 18:44
Вчера излизахме тримата. Тя почна да му се лигави,да го обижда. Той се ядоса. Накрая я изгони..

говори сс тази твоя приятелка да се държи прилично ... :x

justgirl19
07-25-2011, 19:29
Ако държат на теб не биха те карали да избираш ... но все пак приятелката ти е много по-важна от едно гадже,но пак казвам,ако тя и той искат да си щастлива не биха те карали да избираш някой от тях . Това е адски глупаво ..

nepowtorima
07-25-2011, 19:35
Защо за бога ти не можеш да решиш. Приятелството е преди всичко - да. Но все пак ти имаш гадже и предполагам не си тръгнала с него за модата, а защото го обичаш. Все пак и двамата са супер егоисти и трябва да проумеят, че ти не си предмет и нямат право да те имат поотделно за себе си. Гаджето ти едва от 5 дена. Бъди по-търпелива и виж как ще се развият нещата по нататък. Недей веднага да отрязваш единия или другия.

justgirl19
07-25-2011, 19:37
Защо за бога ти не можеш да решиш. Приятелството е преди всичко - да. Но все пак ти имаш гадже и предполагам не си тръгнала с него за модата, а защото го обичаш. Все пак и двамата са супер егоисти и трябва да проумеят, че ти не си предмет и нямат право да те имат поотделно за себе си. Гаджето ти едва от 5 дена. Бъди по-търпелива и виж как ще се развият нещата по нататък. Недей веднага да отрязваш единия или другия.

+1

VampireGirl95
07-25-2011, 20:50
Намери причината защо се мразят, опитай да оправиш нещата.
Ако не стане, просто зарежи и двамата.Няма да е честно спрямо единия, ако избереш някой.

peace95
07-25-2011, 20:52
И при мене беше така.Отначало излизах с него тайно и с нея избягвах да говоря за това.След като връзката ни се задълбочи и минаха 2месеца , тя ни видя заедно , завъртя се и си замина , а после като й се обадих каза , че е видяла погледите ни и че одобрява ;д

SmilezZz
07-26-2011, 07:01
Ти сама трябва да решиш кого да избереш. Сядаш и мислиш сериозно,и правиш правилния избор. А все пак няма ли друго решение ? Например да говориш и с двамата,и да им обясниш,че няма смисъл да се държат така.

frozendeath
07-26-2011, 07:16
Явно приятелката ти има някакъв проблем с гаджето ти. Щом се лигави, обижда го и се цупи в негово присъствие... Сигурна ли си, че тя нещо няма някакви чувства към него и не се опитва да ви раздели?

Nestlee
07-26-2011, 12:36
Приятелката ! Но по-правилно би било да заебеш и двамата за седмица - егоисти такива. Ти дори мислиш и за двамата, те... капризи проявяват. Ами хубаво, не се търпят ,ама защо, когато ти се жертваш и излизаш поотделно с всеки се сърдят? Питай ги ти какво трябва да направиш. Ако имат смелостта да кажат да зарежеш другия , зарезваш и двамата. И,да, възможно е тя да го харесва, затова да се прави,че не го. Аз например така правя. 8-)

Biskfitka
07-26-2011, 13:39
Я представи си приятелката ти го харесва и му се натиска,а той затова не я понася 8-)
Това си е твой избор,те нямат право да те карат да избираш единия.Ако избереш приятелката,може да изпуснеш момче,което си заслужава,а ако избереш него обратното...

BlueGirl
07-26-2011, 13:48
Ако и двамата държат на теб,не трябва да те карат да избираш между тях.Твърде детинско и егоистично е.Не схващам защо когато излизаш с единия,другият се цупи.Поговори поотделно и с двете страни и се изяснете какъв им е проблемът,че не се търпят.В крайна сметка никой не ги задължава да се обичат,но трябва да уважават избора ти.

SorrowEyes
07-26-2011, 15:50
Избери гаджетууууууу :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Какво по дяволите ?? :shock: Ти да не си няква бета версия на xKifLa ??

Хахаха, и аз това погледнах като видях поста 8-)

Иначе, защо "приятелката" ти се държи толкова ужасно с момчето, съмнявам се, че няма основателна причина.

Mishoka93
07-27-2011, 13:38
ВНИМАНИЕ! Кирилицата е задължителна. Теми или коментари на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение!

Хауc

Fiction7577
07-27-2011, 14:01
da priqtelstvoto e predi vsi4ko i az mislq 4e trqbva da zapazish priqtelkata si a ne priqtelq s kogoto si zashtoto mom4eta ima mn ako dnes e toi utre 6te e dr kakto se kazva aa priqtelstvoto e ne6to po golqmo i mn po razli4no :)

Тя и приятелката и като гледам и е голяма "приятелка". Ако наистина бяха в такива отношения, момичето дори и да не харесваше въпросното гадже на близката си, нямаше да се обажда.

Избери момчето.

Zaharinka
07-27-2011, 14:04
Бях с подобна ситуация,беше ми трудно,но се случиха неща,които ме накараха да избера гаджето ми,не сгреших,сега не сме заедно,но понякога някои хора си отиват от живота ти за да отстъпят място за други.Ако тя не може да те разбере сметни каква приятелка ти е :) :)