PDA

View Full Version : Вашите идеи



pcdfan
07-25-2011, 14:11
В форума питах мнението ви за много диети,но вие всичките ги разкритикувахте..."оплюхте"начините за отслабване! Щом сте такива големи специалисти защо не вземете да ми предложите някаква бърза,ефикасна и най-вече ЗДРАВОСЛОВНА диета с която няма да си навредя!


ПП-Спортувам-Карам колело,правя коремни преси и упражнения за крака и дупе плюс това танувцам с часове,така че НЕ МИ ДАВАЙТЕ ИДЕИ ЗА СПОРТ,А ЗА БЪРЗИ И ЗДРАВОСЛОВНИ ДИЕТИ(не е толкова важно колко кг ще сваля колкото да се изчистя от мазнините и да намаля значително размера на тялото ми в кратък период)!Ако някой е отслабнал здравословно доста и вси още пази килограмите си може да сподели опита си!

3oPuTy
07-25-2011, 14:22
Има достатъчно теми за диети - прегледай ги преди да пускаш поредната си нова тема ... :? :-x
И вземи разбери най-после,че няма как хем да е здравословно,хем резултатите да са бързи ... :?

darrie
07-25-2011, 16:57
Има достатъчно теми за диети - прегледай ги преди да пускаш поредната си нова тема ... :? :-x

++++++++++++++++++++++

SmilezZz
07-26-2011, 07:22
^ Хора,това е ФОРУМ. Всеки потребител има право да пуска нова тема - независимо дали преди е била пусната подобна.

По темата: Можеш да провериш в темата за диетите. Чувала съм,че 90 дневната е била ефикасна,но не съм я пробвала. Можеш да се посъветваш и с диетолог,който ще ти каже здравословния режим на хранене.

BrokenInnocence
07-26-2011, 07:53
Една приятелка отслабна с 6 кг. с 90-дневната... Не знам ти колко искаш да смъкнеш, но тази освен, че действа е и доста приятна за спазване, можеш да си ядеш всичко просто е в определени дни.

3oPuTy
07-26-2011, 08:06
^ Хора,това е ФОРУМ. Всеки потребител има право да пуска нова тема - независимо дали преди е била пусната подобна.

По темата: Можеш да провериш в темата за диетите. Чувала съм,че 90 дневната е била ефикасна,но не съм я пробвала. Можеш да се посъветваш и с диетолог,който ще ти каже здравословния режим на хранене.
Може да е форум,но това й е 2-рата тема за диети и общо 3-та за отслабване за последните няколко дни ...

Maliinnka
07-26-2011, 10:10
Ядеш ли сладки неща и тесто? Предлагам ти, ако още не си го направила да ги понамалиш, но не и да ги спираш изцяло. Спреш ли изцяло, след време като започнеш да ги похапваш отново и ще ти се върне теглото.
И все пак един от най-известните диетолози в България, който си изкарва хляба от това, е казал, че здравословна диета просто няма.

marin4itu
07-26-2011, 10:27
Намали хляба, сладкото, газираните напитки. Пий повече вода.