PDA

View Full Version : За тампоните за девствени



annonimnna
07-25-2011, 14:43
Здравейте!
Питам въпрос, който може би е задаван доста пъти, но нищо.
Скоро ми предстои почивка на море, но като си знам късмета и организма 100% ще ми дойде... Четох в официалния сайт на "Паломита" кои са най-добрите им тампони и ги открих... Но има още нещо, което ме притеснява - аз съм девствена. Някой от вас може ли да ми каже дали тампоните Паломита Мини могат да бъдат използвани от девствени?
Благодаря предварително.

Преместена тема
ShtrudeL

LambOfGod
07-25-2011, 14:45
Обичаш ли тампоните си?

SisiStrange
07-25-2011, 14:45
Не виждам защо да не могат. :-o

Djuff
07-25-2011, 16:16
Да, щом са мини стават за девствени.

barbiegirl17
07-25-2011, 16:19
Няма никакъв проблем. Използвай o.b. мини, те са специално за такива като теб..

annonimnna
07-25-2011, 16:25
Няма никакъв проблем. Използвай o.b. мини, те са специално за такива като теб..


Благодаря :)

Me4encety
07-25-2011, 16:33
Не знам какво се шашкате толкова.Аз съм девствена и първия тампон който си сложих беше от големите размери (не помня мараката,беше отдавна).Нито ме боля,нито нищо.Не е толкова страшно,а лично на мен ми е по удобно дори. :)

InloveAgain
07-25-2011, 16:39
Ами на мен ми се случи същото тази година . И аз като теб се чудих и в крайна сметка си взех OB Normal,доволна съм адски много.По-големи са от най-малките,но не е никакъв проблем.Ползвай ги като отидеш на плаж :) Спокойно,нито се усеща нито пък ще имаш проблеми до 2 и половина 3 часа :)

dream1707
07-25-2011, 18:09
Да ти кажа и О.Б нормал съм ползвала и нищо ми нямаше ;дд ..

ledenakrasota
07-25-2011, 19:07
Стига да го поставиш правилно няма нищо да ти стане :)

sladkish_14
07-25-2011, 19:11
И все пак - хубаво е да не ти идва :)) (на почивката естествено)

musS
07-25-2011, 20:12
Не знам какво се шашкате толкова.Аз съм девствена и първия тампон който си сложих беше от големите размери (не помня мараката,беше отдавна).Нито ме боля,нито нищо.Не е толкова страшно,а лично на мен ми е по удобно дори. :)
+1 .. няма да стане нищо , спокойно :)

foreverr
07-25-2011, 20:17
Няма никакъв проблем. Използвай o.b. мини, те са специално за такива като теб..
+1 O.b. според мен са по-добри от паломита, тъй като имат копринено покритие, което позволява по-лесно поставяне(плъзгане).Докато паломита са с малко по-грубо покритие.

UniCoWN
07-25-2011, 20:43
Аз не бих пробвала да си сложа тампон... :(
Иначе като питаш аптекарката би трябвало да ти каже.. Има някакви тампони само за девствени момичета...ама нз.. Мен ме е бъз :D

Тампони за девствени няма - има мини тампони, които съответно се поставят и изваждат по лесно и са удобни най-вече на девствените момичета, но специални такива НЕ.
:?

Иначе - O.B. Silk Touch Mini- наистина са много добри за твоя случай, разликата от паломита и повечето друг марки е, че имат копринен слой за по-лесно плъзгане.
Спокойно, нищо няма да ти стане, чети упътванията ( 8-) ) и няма да имаш проблеми.

SmilezZz
07-26-2011, 07:19
Надали ще има някакъв проблем.
Първият път е малко трудно поставянето - но ще се справиш.
Можеш да попиташ и в аптеката,за тампони - специално за
девствени.

skykiss
07-26-2011, 08:59
лично аз не съм пробвала с тампон .. доста хора са ми казвали , че не е много комфортно , защото сякаш имаш чуждо тяло в организма си :? незнам до колко е така .. но за мен най-доброто поне за момента е превръзката : ) ти си решаваш .. : )

SunT
07-26-2011, 09:30
Ами аз като ходих на плуване съм си слагала два пъти и не беше толкова трудно.Моите бяха Паломита от нормалните.Лично на мен чувството ми е малко странно в началото, но после не го усещаш.И ако го слагаш и вадиш внимателно няма да имаш проблеми :)

Biskfitka
07-26-2011, 13:18
Наистина вземи си О.Б. не са толкова груби ;д
Аз си ползвам Евент ,но имам един въпрос,защото наистина трудно ги слагам,а не се бях сетила за покритието на О.Б.
Не знам защо,но когато бях девствена не можах да си сложа от тоя на О.Б.,а с другите успявах :shock: Доволни ли сте от О.Б.,пропускат ли,може ли да им се скъса конеца? :oops: :D

Minerva
07-26-2011, 17:54
Няма специални тампони за такива момичета. Просто някой казват да се взима най-малкия размер, понеже се слага по-лесно. Иначе толкова малък може и бързо да ти пропусне и да стане мани мани, то не че и по-големите не могат ама ще държат повече. Ако ще ползваш вземи си Normal и така. Няма какво да го мислиш, няма какво да ти стане!

cvetinka94
07-29-2011, 19:31
Ох девствена съм , а съм постоянно с тампони само вечер съм с превръзки !! Много по-удобни са ! За слагането без проблем е ! Просто го буташ няма абсолютно никакъв шанс да се отвориш с тампона.

Minerva
07-29-2011, 21:06
Ох девствена съм , а съм постоянно с тампони само вечер съм с превръзки !! Много по-удобни са ! За слагането без проблем е ! Просто го буташ няма абсолютно никакъв шанс да се отвориш с тампона.

Добре, де и кво ако това случайно стане? Да не е голяма работа?

Pamaa
07-29-2011, 21:36
Ох девствена съм , а съм постоянно с тампони само вечер съм с превръзки !! Много по-удобни са ! За слагането без проблем е ! Просто го буташ няма абсолютно никакъв шанс да се отвориш с тампона.

Добре, де и кво ако това случайно стане? Да не е голяма работа?
и аз точно това си мислех :lol: :lol: .