PDA

View Full Version : Нокти...



glez0rana
07-25-2011, 15:13
Здравеите искам савет!!! Дали да си направя ноктите с гел..искам да са малко по дълги..!! Амм аз съм на 13... и се притеснявам малко как ще ме васприемат некои хора..!! Има ли нещо страмно 13 годишно момиче с нокти..???? :-o

Nadunda
07-25-2011, 15:26
има нещо сТрамно в това, че не можеш да пишеш

nymphadora
07-25-2011, 15:31
Ми на 13 като бях да ти кажа ноктите ми бяха последната грижа.
Според мен ще е странно момиче на 13 с маникюр,за всяко нещо си има време.

daq96
07-25-2011, 15:32
Срамно ли? Виждала съм хлапета в трети глас да се гримират като за дискотека. Не виждам нищо срамно.

darrie
07-25-2011, 17:31
ЗдравеИ и на теП! :::
Моя сАвет е да не се притесняваш как ш'та вАСприемат хората.
Направи си ноктите с гел, тупирай си косата, купи си обуФки с 15 см. ток (ако ни знайш колко е т'Фа си купи и линиИка!), сложи си бледо червилУ, УранжеФ ФДТ, иСкуствени мигли (да нИ забраЙшШ дъ ги изВииш и дЪ сложИш от 6 до 8 пластЪ спираЛа! ама нЕ поФичи или по малКуУ!) и дА не Ти пуКъ, оКеИ? :-)

RainbowGirl
07-25-2011, 17:41
Пиши на кирилица.. не на шльокавица!

Иначе няма нищо лошо да искаш да имаш маникюр. Обаче защо не пробваш да пуснеш ноктите си дълги, а не да си слагаш гел? Например моите нокти са си твърди и растат супер бързо, и много лесно ги пускам дълги. 8-)

ByK
07-25-2011, 17:47
Няма нищо лошо в това ако ги поддържаш с нормална дължина и не използваш ярки/дръзки цветовe.
Например можеш да заложиш на бежавите (топлите) цветове, бял, розов (но не и цикламен) и изобщо какво ти се нрави, но с мярка.

Иначе аз се лакирам от 12-13 годишна, не виждам нищо лошо в това. :}

dream1707
07-25-2011, 17:54
Аз на 13 за какви неща мислех.. а вие .. Кво ви става бре :shock: :D

Трябвало е още от 10 годишна да си с ноктопластика, мноу си закъсняла мацка ;)

malka_sladkka
07-25-2011, 18:20
Аз на 13 за какви неща мислех.. а вие .. Кво ви става бре :shock: :D

Трябвало е още от 10 годишна да си с ноктопластика, мноу си закъсняла мацка ;)


Еее стига де... аз като бях малка си ги оцветявах с флумастери :D и майка ми като ме видя ми каза, че е по-добре да използвам лак :) Така, че съмс е лакирала доста малка още с разни бледи цветове, въпреки че не съм голяма фенка на лакираните нокти :) По-добре хубави нокти, отколкото с грим

glez0rana
07-25-2011, 18:33
Хах....ами 1-во искам да са с гел заштото мн ги ям мойте....И 2-ро не ме мислете за ония малки ку*ви кадето се мацат за световно и се обличат като магистралки.....Мерси инч мн за саветите :wink:

darrie
07-25-2011, 19:33
Момичета, тя не може да пише вие я съветвате как да си оправи ноктите?! :shock:
Във форума има и други момичета на 13-14, но поне са грамотни! Часовете по БЕЛ не са, за да се чудиш как да си оформиш ноктите, а за да научиш родния си език и да не се излагаш така в бъдеще.

titinkaa
07-25-2011, 19:39
Гелът не е за да имаш по-дълги нокти.Гел се слага ако ноктите ти са в ужасно състояние и не можеш да ги пуснеш дълги.Отделно мисля,че не знаеш,че дори твойта нокътна плочка се пили и като махнеш гела ще са ти по чупливи от преди.Вместо да се занимаваш с това и на тая възраст да даваш пари за поддържа,по-добре гиподхранвай и си купи добри заздравители,грижи се повече за тях и ще имаш хубави нокти.

iiordanova
07-25-2011, 19:43
Няма нищо лошо в това,ама си ходи редовно на поддръжка.
А междувременно можеш да се научиш на правопис.

pressiana
07-25-2011, 20:03
По-добре е да имаш хубави, чистички и поддържани нокти, отколкото изгризани, БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ дали си на 13, или на 20.
Защо не си купиш продукти против гризане или за по-бърз растеж?

DisturbiaV
07-25-2011, 20:05
На 13 с ноктопластика не срамно,а смешно ще е.На 16 силикон ли ще искаш.Не знам но е доста странно...пък и ако родителите ти са разумни не биха ти дали.

От друга страна има 13 годишни дето не бих им дала по-малко от 23...(като тук не само май ГМО-то играе роля,а и магистралните дрешки,вечерният грим на 12 на обяд на детската площадка)

ПП звуча сигурно като 50 годишна скумрия,но мисля,че съм си права и ако от сега се почне с тея работи и мацаници просто до 20 години остави на какво ще заприлича момичето,но и всичко ще е опитала,ще се е състарила и тн

eminemfenka
07-25-2011, 20:37
Аре к'во нападнахте момичето. В др. д-ви коркат малките по 3 4 годинки да ходят на маникюрист, махат им веждите,гримират ги и пр. / говоря за предаването по Т Л С , ако някой се сеща/


---
Лакирай се, грижи се добре за ноктите си, но не слагай гел. :)

UniCoWN
07-25-2011, 20:48
НЕ СИ ПРАВИ НОКТОПЛАСТИКА!
На 13 ... боже, смешно е!
Ако ти харесва и искаш нокти - купи си пиличка и пусни твоите, оформяй ги, поддържай ги - знаеш. НО не ги прави 2 м дълги ест..

Представям си - 13 годишна с ноктопластика, дето от нея не може нищо да пипне.. онзи тип маниери .... :?

marin4itu
07-25-2011, 21:24
Гелът ще ти развали още повече ноктите. Плюс това момичетата, които си гризат ноктите, ги гризат и гела. По-добре се научи да си ги поддържаш.


П.с.: Какво като е на 13? Аз от 10-годишна започнах да се самообучавам да си ги рисувам. А сега искам да си търся работа като маникюристка!

icebulllet14
07-25-2011, 21:27
Ами 7-годишната ми братовчедка се лакира... Не мисля, че на 13 ше бъде кой знае колко по-зле :)

Greshka
07-25-2011, 21:50
По-добре си купи разни заздравители и престани да си ядеш ноктите :lol: Ще ти трябва време докато се оправят, но поне дори и да имаш маникюр ще е естествен и няма да е смешно.Иначе мисля, че е рано да започнеш редовно да ходиш на маникюрист за подръжки и т.н.

Cucko0
07-25-2011, 22:30
Хах....ами 1-во искам да са с гел заштото мн ги ям мойте....И 2-ро не ме мислете за ония малки ку*ви кадето се мацат за световно и се обличат като магистралки.....Мерси инч мн за саветите :wink:


като за начало ще ти кажа ,че пишеш адски неграмотно !


Не препоръчвам гел-а нито на 13 годишни ,необразовани пикли ..нито на 20 годишни .Ноктите се развалят от него,а и зависи дали маникюристката си разбира от работата,но като цяло на теб ще ти стой нелепо.Хайде научи се как да пишеш и тогава мисли за това .

stteLii
07-25-2011, 23:31
ЗдравеИ и на теП!
Моя сАвет е да не се притесняваш как ш'та вАСприемат хората.
Направи си ноктите с гел, тупирай си косата, купи си обуФки с 15 см. ток (ако ни знайш колко е т'Фа си купи и линиИка!), сложи си бледо червилУ, УранжеФ ФДТ, иСкуствени мигли (да нИ забраЙшШ дъ ги изВииш и дЪ сложИш от 6 до 8 пластЪ спираЛа! ама нЕ поФичи или по малКуУ!) и дА не Ти пуКъ, оКеИ?
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: "Оби" ме :razz: :razz:

Tiin
07-26-2011, 06:02
И аз съм на 13,но смятам,че седи смешно на такова малко момиче с ноктопластика...
П.С - Моите нокти са си много хубави и не им трябва ноктопластика...Подържам ги г/д здрави и вече не ми се чупят толкова...
Изчакай поне на 15-16 да станеш...