PDA

View Full Version : Пасивно пушене в компания



EMBAZA
07-25-2011, 19:15
От скоро се събирам с една компания (доста хора са) ии проблема е че всички пушат а аз не .. и не искам да вредя на здравето си по какъвто и да е било начин.. а те когато запалят цигара(което е на всеки 5 мин) веднага се дърпам от пушека за да не пуша пасивно но колкото и да е се идва към мене .. няма как да отида на 10 м от тях .. и то остава и по дрехите ми и смърдят на цигари после..как мога да се събирам с тях без да съм пасивен пушач??(ако мога така да го нарека)


пп: иии има ли начин да пречистя дробовете си от пасивното пушене

Beer
07-25-2011, 19:25
Не просто се тровиш, а се тровиш повече от самите тях. Доказано е, че пасивният пушач се трови повече от човекът, който пуши срещу него. Демек ако абсолютно всеки път, когато си паля цигара ти седиш срещу мене, ще се си вредиш повече отколкото аз.
А до въпросът ти дали можеш някак да се оттървеш от това нещо отговорът е не.
Единственият начин е да се разкараш от тях. :)

sladkish_14
07-25-2011, 19:37
Не просто се тровиш, а се тровиш повече от самите тях. Доказано е, че пасивният пушач се трови повече от човекът, който пуши срещу него. Демек ако абсолютно всеки път, когато си паля цигара ти седиш срещу мене, ще се си вредиш повече отколкото аз.
А до въпросът ти дали можеш някак да се оттървеш от това нещо отговорът е не.
Единственият начин е да се разкараш от тях. :)

Абсолютно! :)

l0verch0y
07-25-2011, 19:44
Противогаз...

Taam
07-25-2011, 19:44
Оу, Гош!
Аз съм пасивен пушач заради нашите от 18 години. Какво да направя- да се изнеса ли?

Няма да умреш за две седмици, Монк. Колкото и да бягаш, няма къде да се скриеш, защото пушека от цигарата не е само там, където го виждаш. По-голямата част от него не можеш да го видиш.
Но ако си решил да се изолираш, със същия успех можеш да не излизаш навън, защото въздуха е мръсен. Няма смисъл да се шашкаш за глупости.
Да, неприятно е, избягвай го колкото да не ти дразни на очите и докато дишаш или ги помоли да се съобразят и да сядате така, че да не отива в теб цялата гадост.

EMBAZA
07-25-2011, 19:44
как бе ... не е ли пасивния пушач да е с по бели дробове от ппушача .. мислех че е обратноото

sladkish_14
07-25-2011, 19:49
Мислиш, мислиш.. ама файда..
Изкара въпроса ;х "да е с по-бели дробове"???
И моята майка пуши, но съгласете се, че е едно родителя да пуши 2 пъти на ден с вас, и компанията която е от примерно 10 човека, които пушат през 5 минути ;) :shock:

Beer
07-25-2011, 19:58
как бе ... не е ли пасивния пушач да е с по бели дробове от ппушача .. мислех че е обратноото

Ако дишаш моя дим всеки път когато си запаля накрая ще си с по-черни дробове от мен. :-D

sp33der
07-25-2011, 21:15
еми няма как,ако искаш да се събираш с тях

WesCraven
07-25-2011, 23:09
:razz:

fenasf
07-26-2011, 13:59
Ставаш активен пушач и готово :)

Uncontrollable
07-31-2011, 06:12
Не просто се тровиш, а се тровиш повече от самите тях. Доказано е, че пасивният пушач се трови повече от човекът, който пуши срещу него. Демек ако абсолютно всеки път, когато си паля цигара ти седиш срещу мене, ще се си вредиш повече отколкото аз.
А до въпросът ти дали можеш някак да се оттървеш от това нещо отговорът е не.
Единственият начин е да се разкараш от тях. :)
Съгласен съм :)